Úvod Zápasy Sezóna 2022/23 Slovnaft Cup 4 .kolo: MŠK Tesla Stropkov - ŠK Slovan Bratislava
Slovnaft Cup | 2022 / 23 | 4 .kolo | 9. november 2022 o 13:00 | Stropkov | 2954 divákov

(tréner Slovana)

„V prvom rade ďakujem domácim za milé prijatie, sympatické prostredie i za krásnu a zároveň slušnú atmosféru. V pohároch to tak býva, že na Slovan prídu ľudia. Stropkov bol veľmi snaživý, my by sme však pri takýchto šanciach mali normálne viesť o päť či šesť gólov. Za stavu 3:0 sme hrali výborne, no druhý polčas bol z našej strany laxný. Ku koncu sme inkasovali dva zbytočné góly, ktoré si však domáci za svoju snahu zaslúžili. My však musíme premieňať takéto príležitosti, mali sme 7-8 gólových momentov, ktoré sme nevyužili. Záver bol potom zlý, no prišli sme si pre postup, ten máme. Potrebujeme byť dôslednejší v útočnej fáze a nesmieme dostávať takéto lacné góly. Na hráčoch je už vidno koniec jesene, no musíme ešte zvládnuť dva zostávajúce domáce zápasy a urobiť všetko pre to, aby bol koniec úspešný, tak ako viac-menej bola aj jesenná časť. Ešte raz ďakujem domácim za privítanie. Stropkov by si za tento výkon zaslúžil minimálne druhú ligu, má na to mužstvo aj trénera.“

Ľuboš Reiter
(tréner Stropkova)

„Výsledok samozrejme beriem, pre nás je prehra 2:3 so Slovanom úspech. Keď sme na začiatku inkasovali lacný gól po prvom rohu, myslel som si, že dostaneme debakel. V druhom polčase však našim hráčom trochu opadol strach z kopačiek, prestali mať rešpekt pred Slovanom. Možno ak by sa hralo ešte desať minút, tak by sme to nejakým šťastným gólom mohli vyrovnať na 3:3. Gratulujem súperovi a želám Slovanu všetko dobré v lige, v Európe i v pohári. Ďakujem svojim hráčom.“