Úvod Vstupenky Permanentky

Permanentky na jesennú časť sezóny 2018/2019 

Permanentky na novú sezónu ponúkajú širokú škálu zliav a výhod. Jednou z najvýznamnejších je predkupné právo a zľava pri výbere permanentnej vstupenky na nový štadión na Tehelnom poli.

Prečo sú permanentky iba na jesennú časť sezóny 2018/2019? Výstavba nového štadióna na Tehelnom poli rýchlo napreduje a je veľmi pravdepodobné, že štadión bude dokončený v priebehu sezóny 2018/2019. Z tohto dôvodu momentálne predávame permanentné vstupenky na jesennú časť na Pasienkoch s predkupným právom na Tehelné pole. Cena permanentky je preto polovičná a prináša atraktívne benefity a výhody. Zároveň na túto sezónu bola zrušená klubová karta, nakoľko sa bude nastavovať nový koncept klubovej karty s prechodom na nový štadión.


Majiteľ permanentky automaticky získava tieto výhody a benefity:
 • Permanentná vstupenka je platná na všetky domáce zápasy Fortuna ligy a Slovnaft Cup-u v jesennej časti. Pri porovnaní cien vstupeniek a permanentky získava majiteľ permanentky až 4 domáce ligové zápasy zdarma
 • Permanentná vstupenka zahŕňa a platí na domáce zápasy 1.,2. predkola Európskej ligy v sezóne 2018/2019
 • Predkupné právo a 20% zľava na kúpu vstupenky na svoje miesto v rámci domácich zápasov európskych súťaží, 3. predkolo a vyššie
 • Zľava a predkupné právo na nákup permanentnej vstupenky na nový štadión
 • Exkluzívna návšteva nového štadióna Tehelné pole ešte pred jeho oficiálnym otvorením
 • Jedinečný predvýber miesta na novom štadióne na Tehelnom poli
 • 10% zľava v klubovom fanshope
 • Doručenie klubového časopisu na domovskú adresu (neperiodická tlač)
 • Zápasové bulletiny ku každému zápasu Európskej ligy, Fortuna ligy ako aj Slovnaft cupu v cene permanentky
 • Vyhradený zrýchlený vstup na štadión len pre držiteľov permanentnej vstupenky
 • Permanentka platí na všetky domáce zápasy 3. futbalovej ligy, v ktorej účinkujú naši juniori. Domáce zápasy sa hrajú v Akadémii Slovan. (Telocvičná ulica 10)

Dizajn permanentky nadväzuje na koncept belasých legiend Slovana. Tentoraz bude na lícnej strane vašej permanentnej vstupenky vyobrazený legendárny hráč Viktor Tegelhoff.

Predkupné právo a obnovenie minuloročnej permanentky 

Majiteľ permanentky z minulej sezóny môže využiť predkupné právo do 10.06.2018 a to úplne jednoduchým spôsobom. Každý majiteľ permanentky z predchádzajúcej sezóny obdrží mail, v ktorom bude priložený odkaz na nákup permanentky s konkrétnymi pokynmi. 

 

Detská permanentka sa dá zakúpiť iba osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) počas pracovných dní v časoch od 10:00 do 12:00 a od 13:30 do 16:00 (prestávka od 12:00 - 13:30) pre deti do veku 14,99 roka na základe predloženia zdravotnej kartičky v cene 8,- €  pre všetky sektory. Sektor pre rodiny s deťmi je C1. Deti do 6 rokov vstup zdarma bez nároku na miesto. 

 

Možnosti zakúpenia permanentnej vstupenky:
 • Osobný predaj priamo na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava), počas pracovných dní v časoch od 10:00 do 16:00 (obedná pauza od 12:00 - 13:30). 
 • Elektronicky (on-line)
Kontakt:

Zuzana Ondrovičová, ticketing@skslovan.com, 02/44636363


Cenník

Neprehliadnite

Súperom belasých v 1. predkole Európskej ligy 2018/19 bude moldavský tím FC Milsami Orhei.
Nová posila Dejan Dražič v prvom rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.
Výber do prípraviek prebehol za účasti Dominiky Škorvánkovej a Róberta Maka.

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.