Prestupové špekulácie

Všetko čo vás zaujíma o belasých
maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Sobota, 6. Decembra 2014, 13:15

podľa idnes.cz má Slovan Bratislava záujem o Mareka Bakoša.Podľa mňa úplne zbytočná posila.Má už 31 rokov a perspektíva žiadna.Iba čo by zaberal miesto mladému nádejnému odchovancovi.Som zvedavý ako dopadne Milinkovič,keďže mu končí teraz v decembri zmluva.

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa Slovanko » Sobota, 6. Decembra 2014, 15:03

Zajtra všetci Slovanisti povinne na futbal !!!
Zajtra bude náš deň a pošleme veľkú trnavu s mikovičom, vlaskom a podobnými pobehajmi tam kam patrí ...
NECH ŽIJE NÁŠ MILOVANÝ SLOVAN !!!

vladof
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 21:55
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa vladof » Nedeľa, 7. Decembra 2014, 08:44

slovanko kľud... dnes padne rekord v najmenšej návšteve, ak nebudeme počítať sedlákov čo prídu do mesta
Bakoš je perspektívny pre ľudí v Slovane, oni tomu rozumejú najlepšie (teda oni si to myslia), tak to aj vyzerá...

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa bob144 » Nedeľa, 7. Decembra 2014, 09:55

Tiež si myslím a okrem syfilisu čo príde,nie som zvedavý ani na to jak sa Jurko bude chytať za genitálie

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa jano1955 » Utorok, 9. Decembra 2014, 09:34

http://www.skslovan.com/spravy/index.php?clanok=2869

Vás to nesere, že ani "slušní ľudia" nevedeli zaplniť ten Váš špeciálny autobus. Zamyslite sa nad sebou a uvedomte si , že Vaše funkcionárske stoličky nemáte prilepené k riti natrvalo

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa servac78 » Utorok, 9. Decembra 2014, 13:25

Prestupove spekulacie?

Tu vobec nie je o com spekulovat. Halenar, Grendel, Zofcak, Lasik t.j. vsetkych potetovanych majstrov zemegule kopnut do zadnice nech sa zlepsi atmosfera v kabine a hlavne vykony na ihrisku. K tomu im pribalit bezcennych zahranicnych Bagayoka a Peltiera. Doplnit chlapcami z juniorky, stiahnut hracov z hostovania a je vymalovane. Slovan musi hrat o spicu tabulky aj s takym kadrom.

Ale hlavne pustit Kaspar, Tittela, Romana, Kramarica, Bordacsa.....v podstate cele vedenie klubu. Jano1955 moze byt generalny riaditel, Slovanko koordinator fanusikov, maros1919 bude robit prestupy. Ja mozem robit zvysok a hlavne si zoberiem pod palec kondicny trening tych nasich lemier. Garantujem ze horsie to uz nemoze byt ako to je tuto sezonu.

Slovan do toho!

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa fixxo » Štvrtok, 11. Decembra 2014, 23:10

Tak takého "futbalistu" ako Jeblonský môže angažovať len ten česko-maďarský pes. Kašpar urob jednu pozitívnu vec a pal do p...e zo Slovana!!!
A zober so sebou aj toho komedianta. Už tu bol hocikto, ale toto je absolútny vrchol a výsmech Slovana.

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa adamkol » Piatok, 12. Decembra 2014, 07:29

Fixxo , nezostáva mi , len 125% súhlasiť.... Od prvého momentu keď som ho videl , som pochopit prečo ludia v Jablonci chodia od leta so širokánskym úsmevom... To nie je len výsmech , to je priam mrmeľ do stáre značke SLOVAN !

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Piatok, 12. Decembra 2014, 08:31

A teraz už môžme dúfať,že slovan opustia hráči ktorý jednoducho na to nemajú.Prvý by mal ísť Jablonský ten chlapec nemá ani na Zlaté moravce+ ten kto ho doniesol ako posilu takže Kašpar.Ďalej Halenár,Žofčák,Grendel,Babajaga, škoda ,že musím napísať ale aj Fořt,Milinkovič.A pokial prestupy nebude robiť Kašpar alias "Kafé" tak verím,že sa Slovan posilní do jarnej časti a hlavne perspektívne do budúcna.

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupové špekulácie

Príspevokod užívateľa manho » Piatok, 12. Decembra 2014, 11:31

...tu uz ani niet co dodat, snad len, ze konecne skoncila tato hanebna jesen a zostava verit, ze "niekto" bude mat tie gule, aby vycistil pocas zimy ten "augiasov chliev"...

...zazili sme s nasim Slovanom aj tazke chvile a pady, viackrat aj do druhej ligy, dokonca aj s domacimi prehrami s dedinami ako Bac a podobne chutovky...ale nikdy som sa necitil taky ponizeny a znechuteny, ako teraz pri tychto pokerovanych baletkach (cest vynimkam) a vzdy som s radostou chodil na Tehelko, ba aj na hnusne Pasienky... ale pokial tam niekto normalny neurobi radikalny rez a cistky, tak tam nevkrocim, co mi je velmi luto...

vsetci pani kompetentni, pospinili a podupali ste najslavnejsi klub na Slovensku a zobrali ste tisickam slovanistov po celom Slovensku radost a hrdost zo svojho klubu a pripravili ste im len hanbu a velke ponizenie...

fakt ste uzasni, mate byt na co hrdi, tfuuuj... :evil:


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných