Liga majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanadmin
Administrátor
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 16:22
Kontaktovať užívateľa:

Liga majstrov

Príspevokod užívateľa slovanadmin » Piatok, 11. Júla 2014, 12:19

Diskusia k všetkým zápasom Champions league.

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa bob144 » Utorok, 15. Júla 2014, 12:50

Tak zabudnúť na všetky starosti,dnes iba samé radosti ved hrá SLOVAN kašlať kde hráme,kto nás vedie , podme všetci za SLOVAN,Handlová v počte 8 ks za 2 hod.vyráža veď hrá predsa ŠK SLOVAN a pome všetci SLOVAN A SLOVAN A SLOVAN POĎME VŚETCI SLOVAN A SLOVAN !
Belasí bratia a sestry zabavme sa a víťazme juchucchuuuuuuuu

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa servac78 » Utorok, 15. Júla 2014, 22:19

Kolko vydrzi Straka na lavicke?.......3 alebo 4 zapasy? Toho chlapa bud trafi infarkt z toho co hraci predvadzaju, alebo ho odvolaju a vrati sa na lavicku Galis s Valovicom.
Pekny letny podvecer, pomerne slusna navsteva (aj ked ten pocet divakov bol asi nadhodnoteny), povzbudzovanie pocas celeho zapasu, hratelny super.....priam idealne podmienky na ukazanie dobrej hry a pobavenie divakov......Ja to nepochopim, cele tyzdne sa pise o tom ako je to dolezity zapas a niektori hraci to zjavne maju na haku a odchodia zapas.
Zofcak zase opat dnes katastrofa, Peltier co ho striedal a mal rozpumpovat hru tak este vacsia tragedia, Halenar sa tam prechadza a netusim ako moze trenovany futbalista tolko krat netrafit priestor brany z tych prilezitosti! Soumah mal par momentov ale uplne neefektivnych. Jediny kto znesie nejake kriterium je Milinkovic. Fort v predu behal a drel ale pre supera uplne neskodny....Obrana dnes v pohode, nemala vela prace, obcas nejaky kiks ale na to ze obrancovia dnes miesto zalohy tvorili hru tak celkom slusne. Pernis je nejako zmateny posledne zapasy ale nedostal gol....
Halenar, Peltier, Zofcak ale aj Grendel preradit ich do juniorky a hladat im novy klub. Ty hraci dlhodobo Slovanu nic nedavaju, naopak ho tahaju dole. Spolu hraju a trenuju niekolko rokov a nevedia predviest nejaku kombinaciu alebo rychly prechod do utoku. O zahravani standartiek skoda hovorit.....
Dnes cely zapas zle. Vyhra o jeden gol nic neriesi a ani by som sa nedivil ak by to bol nas predposledny zapas v europskej sutazi. Dnes ste ma "pani futbalisti" sklamali na celej ciare.

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa fixxo » Utorok, 15. Júla 2014, 22:30

Zofcak už stačilo!
Halenar, Peltier, Grendel na nejaký dlhší čas do Bčka.. Možno im to pomože. Tot vsjo. O deviatich sa futbal hrať nedá.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa jozef11 » Utorok, 15. Júla 2014, 23:06

bieda
Slabý zápas. Slovan toho veľa neukázal. Najslabší boli Žofčák, Halenár i striedajúci Peltier. Týchto hráčov i Grendela, tak ako to uvádzajú aj predošlí diskutéri, treba pre dlhodobo slabé výkony nejako riešiť.
Od Lásika sa čaká viac. Fořtovi sa nedarí. V odvete hádam už nastúpi Gorosito.
Rozhodne treba pridať. Slovan do toho!

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa bob144 » Streda, 16. Júla 2014, 03:08

No tak priatelia pomalšie,na Erika nič pretože čo mal za tri min.dať tri goly?Mňa viac udivuje ,že hráčik kalibru HalenárPeltier a spol je ešte tam.A nedá sa mi prihlásiť do www.bs.sk ,ale dnes ma zarazilo,keď chlapček chcel odo mňa vyplňaťbnejakú prihlášku,tak som tam jebol obidva preukazy člena BS a už ama aspon pokoj.Inak vdaka aspon moja mladšia sa zabavila a koniec kncov aj ja .Normálne sa milubilo.HANDLOVÁ ZDRAVÍ SLOVAN
A ešte žoldalčikom ,tie vaše paprčky ste aspon tej mládeži cez plot mohli podať .

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa jano1955 » Streda, 16. Júla 2014, 12:46

Tak všetko som čakal, ale takto aby najslabší hráč zápasu hodnotil zápas tak to nie. Na čom ten fičí????
Veď brankár súpera dal o 38 prihrávok viac ako on a všetky boli adresné. Čo sa týka Grendela tal 15 minút po zápase ako jediný trénoval sám na vedľajšom ihrisku.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Streda, 16. Júla 2014, 15:04

Na taký futbal môže chodiť akurát tak Kmotrík a jeho družina čo zničila tri Bratislavské kluby.A Halenár ty trnavské drevo už zmizni zo Slovana

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 16. Júla 2014, 16:41

Nechápem to .... Zápas vysielani v TV celkom dobrá návšteva divákov a ukázali hru ako v 4 lige ? To prechádzanie po ihrisku je ukážkové. Igino , Ďuro , Peltier nula bodov dlhodobo čo ma mrzí s tým by sa malo niečo robiť. Mám pocit že tréner nedáva taktiku ani tempo hry ale Kašpar ! Stále to isté tempo hry , stále tí istí hráči nastupujú vzhladom na ich katastrofálnu formu atď.... Nerozumiem trénerom Slovana ako môžu robiť tie isté chyby !!! Je tréner trénerom ?!

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa manho » Streda, 16. Júla 2014, 19:31

vsetko podstatne tu uz odznelo, takze ja uz len dodam k urovni bufetov... jedna katastrofa...pride 4 tisic divakov a pokial sa chcete v tom teple niecoho napit, tak musite prestat polovicku zapasu v rade do bufetu... to je totalna hanba...
a kedze skoncilo sponzorstvo ligy corgonom, tak absolutne nechapem, preco sa v bufetoch nadalej capuje ten patok?... vazne sme vo vsetkom taki neschopni?... :roll:


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných