ZM - ŠK 1:5

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Sobota, 22. Októbra 2016, 20:41

Pozdravujem slovanistov!
Tak po dlhom, dlhom čase trochu radosti zo solídneho výkonu a 5tich golov. TAKZE POCHVALA!!!
Ak niečo vytknúť, tak že radšej mohol trener poslať hore Pinteho, ako toho de Sa a viac rozvahy, viac nezištnosti prihrať lepšie stojacemu spoluhráčovi vo finálnej fáze. Inak mohlo byť viac golov.
Verím, že chlapcom víťazstvo pridá chuť do ďaľšej práce a sebavedomie.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 23. Októbra 2016, 05:48

Určite pochvala...ešte pred 2 mesiacmi by sme tam ukopali 0-0. Takto to ma vyzerať u posledneho teamu! Zostava takmer idealna. Co už viac chceme 😀 teraz sa ukaze ci ľudia prídu na ďalší zapas alebo kader a výsledky boli len zamienka. Novy tréner by si zaslúžil trochu supportu od fans.
Nakoniec z toho lakomca bude naj strelec ☺

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 23. Októbra 2016, 11:07

teraz sa ukaze ci ľudia prídu na ďalší zapas alebo kader a výsledky boli len zamienka.
''kvalita'' sa ukazala v Družstevniku. Vobec by som toto vysoke viťazstvo nepreceňoval. Moravce su na tom dlhodobo zle a su slabe. Ak by takto hrali s timami z poprednych priečok a dlhodobo tak by sa dalo rozpravať o nejakej podpore. Ta hra je stale tragicka a nepozeratelna čo sa ukazalo aj v predošlom zapase so Senicou. To ale neznamena že chcem byť negativisticky no bohužial realita je zatial taka aka je. Snaď sa to zlepši.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 24. Októbra 2016, 00:36

Ja vôbec nechápem prečo by po jednom peknom víťazstve odrazu mali prísť ľudia vo veľkom na domáci zápas? Čo sa akože v Slovane za posledné mesiace zlepšilo? Za nehanebný vstup do novej sezóny či už v Európe alebo v domácej súťaži, za nehanebné vyskladanie tímu, zobral niekto zodpovednosť a odstúpil z funkcie? (Nemyslím toho pajáca Papavasilioua, ktorý za to mohol maximálne, ale fakt maximálne z 50%) ... Jedna lastovička leto nerobí, teda ja by som toto jedno pekné a Slovana hodné víťazstvo nepreceňoval ... Pokiaľ budú takéto výkony predvádzať do konca jesene, tak potom môžme smelo prehlasovať resp. požadovať aby sa ľudia vrátili na štadión (aj keď pri tomto internacionálnom pamužstve ani skvelé výsledky nepomôžu) ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 24. Októbra 2016, 05:08

No, možno som trochu v euforii ale písal som to kvôli novemu trenerovi. Ma nejaké výsledky, zamiesal zostavou a je to naj -sympos za posledné roky. A hráme s podbrezovou na ktorú sa treba dotiahnuť. Pre mňa všetko dovody aby som šiel.
Iste, niekto nech čaká kym vyhrame 8x v rade a potom nech chodi. Jeho vec pristupu. Ja chodím takmer stale a na podbrezovú sa zvlášť teším lebo to bude zdatny super.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 24. Októbra 2016, 06:53

No, možno som trochu v euforii ale písal som to kvôli novemu trenerovi. Ma nejaké výsledky, zamiesal zostavou a je to naj -sympos za posledné roky. A hráme s podbrezovou na ktorú sa treba dotiahnuť. Pre mňa všetko dovody aby som šiel.
Iste, niekto nech čaká kym vyhrame 8x v rade a potom nech chodi. Jeho vec pristupu. Ja chodím takmer stale a na podbrezovú sa zvlášť teším lebo to bude zdatny super.
A inak, posledné tri zápasy skore 10-1.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 24. Októbra 2016, 09:59

Je to určite potešiteľné, že konečne sa nám podaril dobrý výsledok a mužstvu patrí vďaka. Uvidíme ako vyhrajú nad Podbrezovou.
Hra nie jer optimálna, ale myslím, že všetci vidia, že je tam určitý pokrok.
Vôbec som však nerozumel trénerovemu vyjadreniu :" nanešťastie sa nám zranil Scott" - myslel snáď našťastie! Ja neprajem chlapcovi nič zlé, nech sa dá do poriadku, ale nech sa neunáhli s rekonvalescenciou!

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 24. Októbra 2016, 22:27

Tak ako prvé napíšem pochvalu k výkonu.
Myslím že aj hráčom pomôže pochvala ktorú si zaslúžia proti ZM.
Len mám strašne zlý pocit že to zas dlho neuvidíme :/.
Inak súhlasím Zorba naštastie sa Scott zranil vo futbale.
Zostava dobrá len mi tam chýbal De Kamps.
Dúfam že už konečne pochopili že Burnet,Ligeon a Cléber nie sú lepší ako Kotula,Rigo atď....

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 24. Októbra 2016, 22:57

Ja na to hľadím skôr principiálne ... mne vadí systematická degradácia značky Slovan ako takej ... Nejde o víťazstvá, ani nič také ... Pokiaľ by boli pred sezónou povedali (vedenie), že tento rok začneme budovať mužstvo z odchovancov (ako Žilina pred 2 rokmi) a mladých nádejných slovenských hráčov, aby sme boli silným tímom, keď vyrastie o pár rokov nový štadión ... tak nepoviem pol slova a akceptoval by som prehry a všetko podobné ... ale ja stále nedokážem prekusnúť to, že zo Slovana urobili internacionálne mužstvo a pritom máme toľko skvelých Slovákov minimálne v 21-tke, ktorí sú x-krát lepší a určite boli ešte v lete dostupní (Chrien, Hromada a podobne). ale namiesto toho sme doniesli piatotriednych cudzincov ... O čom to je? K trénerovi toľko - áno je to sympaťák, len či má naozaj voľnú pôsobnosť pri skladaní zostavy? Keď opätovne stavia tragéda Scotta? Alebo žeby mu to niekto diktoval? A pokiaľ to tak bude, tak ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZM - ŠK 1:5

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 25. Októbra 2016, 16:23

Martin1987, viem o čom hovoríš, ale čo teraz? Mne sa na začiatku zdalo, že Kmotrík ml. to myslí dobre a že mu len veľa vecí nevyšlo. Teraz sa ukazuje, že my sme mali pravdu a že odchovanci sú minimálne tak dobrí ( a v niektorých prípadoch lepší) ako legionári. Bol tu majiteľ mafián, v hokeji bačuje východniar...a čo teraz? Ja stále hovorím, že my sme Slovan a lepšie je dokázať našu nespokojnosť na tribúnach ako len na nete. Žiaľ situácia s fanúšikmi je možno ešte horšia ako v klube. Bratislava je plná východniarov, ktorý ju nemajú radi - a už vôbec nie Slovan, sopliaci čumia do počítača a starí fanatici rezignovali. Každý tu krochká nad TN a ZA -ale úprimne - čo hrala ZA posledné roky? Tn si užil svoje 2 roky slávy a čo teraz? Okrem toho si myslím, že ak pôjdeme takto ďalej, tak ZA sa bude diviť - a môžeme to dokázať už teraz s Podbrezovou.
verím, že táto blbá atmosféra prejde - ako Slovanista s belasým srdcom iné ani nemôžem robiť
Jedno Mesto, jeden Klub, jedna Láska


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných