.....a tak mame po lige

Všetko čo vás zaujíma o belasých
servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

.....a tak mame po lige

Príspevokod užívateľa servac78 » Nedeľa, 31. Mája 2015, 12:41

Skoncila sa sezona, ktoru ja povazujem za najhorsiu v historii Slovana. Ani ked sme naposledy vypadavali do 2.ligy nemal som take zle pocity ako mam teraz. Najhorsiu kvoli tomu ze odcudzenie Slovana vlastnym fanusikom dosiahlo absolutny vrchol . Je to skutocne svetovy unikat, aby majster krajiny s tak bohatou tradiciou stracal svojich fanusikov a doslova ich odradzal od fanusikovania a navstevy futbalu......

......povodne som mal rozpisany dlhy prispevok kde som sa chcel postazovat ale aj pochvalit napr. to prebudenie na konci sezony, ale rezignoval som na to...asi ako vacsina fanusikov Slovana. A je to smutne ze moj oblubeny klub mi nestoji ani za namahu napisat o nom nieco rozvinutejsie, aj keby to mal byt kriticky prispevok k sezone.

Dufam ze uz nebudem nikdy prezivat taku frustraciu ako pocas tejto sezony. Verim ze uz hlbsie Slovan nemoze klesnut u fanusikov. Chcel by som sa podakovat ludom co spravuju web Slovana, ktory ja povazujem za dobre robeny. Chcel by som sa im podakovat, ze dali priestor sa fanusikom vyjadrit aj ked to bola v drvivej vacsina tvrda kritika.

Slovan do toho!

Brutto
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Augusta 2014, 09:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: .....a tak mame po lige

Príspevokod užívateľa Brutto » Utorok, 2. Júna 2015, 12:05

Myslim, ze to je dobre riadeny a vopred premysleny plan, ktory urcitym ludom na 100 % vychadza.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: .....a tak mame po lige

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 9. Júna 2015, 07:57

Dnes som si v športe prečítal posezonne hodnotenie, rozhovor s Gašparom a opäť som sa vytočil, samé frázy, voda, sebaklanie, ako vždy, no proste Gašpar.
Ked si človek prečíta rozhovor so Ševelom, Guľom, Liangom má to hlavu a pätu, preto sú tie kluby kde su a my sme tam kde sme.
V minulej sezone sme boli relatívne blízko skupinovej fázy LM, prial nám žreb, no potom sme v EL boli vyzlečení do hola a ako píše servac78 skončilo to katastrofálnou sezonou so 400 divákmi v poslednom kole. Tých 6 víťazstiev na záver sezony bolo pekných, ale nejako by som ich neprecenoval, herne to bola slabota, prísnejšie kriteriá znesie len druhý polčas v MY a druhý polčas v ZA, inak nič moc.
Pán Kmotrík sa pred pár týždnami pýtal takou rečníckou otázkou cez média, že prečo ludia nechodia na Slovan, skusim odpovedať:
- už 6ročné vyhnanstvo na Pasienkoch
- žiadne vylepšenie Pasienkov z pohľadu diváka - pred 3 rokmi vrámci otázok na Gašpara na tejto stránke boli dotazy typu prečo sa trochu nzainvestuje, nová svetelná tabula, prekrytie Bčka atd., Gašpar odpovedal, že načo ved sa ide stavať štadion, to bolo pred 3 rokmi, Gašparko, platí táto Tvoja odpoved aj teraz? Zrejme áno. Navyše nám už ani ozvučenie nefunguje - čiže uplná dedina
- nekompetentnosť v riadení, ľavá ruka nevie čo robí pravá ruka. Kto vlastne riadi Slovan? Gašpar? Tittel? Kmotrík ml.? Pred rokom bol nominovaný za viceprezidenta Valovič? Kto je ten kto prvý príde na štadion, posledný odíde, kontroluje či všetko funguje, dáva tomu dušu srdce, to nevie nik
- nekoncepčná práca s trénermi, ktorí sa menia ako ponožky, pritom 5 posledných trénerov skonštatovalo, že po predchodcovi prevzali mužstvo v kondične dezolátnom stave. Kto je za toto zodpovedný?
- slabá tréningová morálka hráčov, Slovan nemá zlý káder, ale nikto nevie z tých hráčov dostať viac
- tým pádom neatraktívna hra, prechádzkové tempo
- politika všetko skupujme a potom po príchode do Slovana hráč stagnuje alebo ide dolu vodou, žiaden hráč s v Slovane za posledné roky nevypracoval na medzinárodnú uroveň, opäť za toto su zodpovední šefovia v Slovane
- nezapracovávanie vlastných odchovancov, len ako posledný príklad, načo tam stavaju nulového Peltiera, prečo nie vlastného odchovanca
- Slovan by mal s takýmto kádrom, keby všetci makali vyhrať zo 17 domácich zápasov aspon 5-6krát vysokým rozdielom a nie že vyhráme horkoťažko o gol s BB, ZM či Podbrezovou, to má pritiahnuť diváka?
- no a posledný klinec do rakvy zatlkol p. Kmotrík sám, ked odstupil od výstavby štadiona, fanušik stratil aj tu poslednú nádej
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: .....a tak mame po lige

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Utorok, 9. Júna 2015, 13:44

Kašpar ty fas česko maďarský dokedy budeš v slovane robiť tú tvoju špinavú prestupovú politiku?A kmotrík ty sa hanby kam si dostal slovan-na pasienky.Nič si neurobil preto aby si posunul klub dopredu.Iba si táral,že postavíš štadión a skutočnosť-Pasienky.Aj prasatá v chlievoch majú lepší komfort ako my posledný verný fanúšikovia na tom hnusnom "štadióne".Aký pán taký krám.Alebo keď je raz niečo na k....t tak iba preto,že to robia k....i . Tak a budúcu sezónu môžem o....ť po toľkých rokoch viery v lepšie zajtrajšky. :lol:

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: .....a tak mame po lige

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 9. Júna 2015, 16:31

Chcel by som sa len vyjadriť k článku, ktorý vyšiel dnes v denníku Šport ... Pán Kašpar tam uviedol, že zlé výsledky na začiatku ligy v tejto sezóne boli odrazom toho, že sa hráči sústredili na EL ... Nechápem ako môže toto niekto, kto robí profesionálne futbal povedať? Takže hráči sa viac sústredili na EL a svedomito sa na ňu pripravovali a aj tak dostávali debakle kade chodili? Aj napriek tomu, že dnes už nie je v Európe slabé mužstvo (ani z Albánska, vonkoncom nie z Kazachstanu, atď.) sa domnievam, že skupina bola viac ako prijateľná, pretože mužstvá ako YB Bern či Sparta Praha sú hratelné. Zámerne som nenapísal, že ľahko poražatelné, ale hratelné ... Naozaj neviem niekedy pochopiť tieto hodnotenia "odborníkov" ... Domnievam sa, že pokiaľ by sa náš majiteľ obklopil správnymi ľuďmi, najmä na poste manažéra zabezpečujúceho prestupy hráčov, už sme mohli mať na Slovensku aspoň druhú Plzeň ...

Taktiež si nemyslím, že najideálnejším riešením je ponechanie súčasného trénerského štábu ... Ideálne by bolo priviesť mladého progresívneho trénera, ktorý by praktizoval útočný futbal, s tým, že by dostal priestor k dlhodobej koncepčnej práci a verím tomu, že by aj z našich mladých hráčov dokázal urobiť výborné mužstvo podobne ako v ZA alebo TN, pretože pri všetkej úcte ani v ich prípade nejde o bohvieaké supertalenty, ale postupnou dôverou sa z nich stáva cenný artikel, ktorý sa môže majiteľom týchto klubov vrátiť nielen víťazstvom v lige či pohári, ale aj predajom hráčov do zahraničia ...

Chcel by som sa vyjadriť k fanúšikom, ktorí prestali chodiť na Slovan ... Úplne sa stotožňujem s vyhlásením bývalých predstaviteľov fanklubu Belasá Šlachta, ktorí sa vyjadrili, že o tituly tu vôbec nejde ... Mne popravde taktiež už moc na tituloch nezáleží, aj keď by som bol samozrejme rád, pokiaľ by sme každú sezónu získali double, ale oveľa dôležitejšie je z môjho pohľadu zázemie rozumej štadión a taktiež predvádzaná hra, ktorá poteší množstvom gólov a ktorá má hlavne hlavu a pätu ... Slovan má stále veľké množstvo priaznivcov po celom Slovensku, len treba signál, že všetko začína ísť v klube dobrým smerom a potupne sa to začne prejavovať aj na návštevách ... V tomto smere drieme obrovský potenciál, len by bolo dobré občas si vypočuť a zamyslieť sa nad názormi fanúšikov ...

PS: Máte niekto informácie o pohybe v našom kádri? Ďakujem.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných