Odchod Chovanaca

Všetko čo vás zaujíma o belasých
bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa bob144 » Pondelok, 6. Apríla 2015, 17:57

Som rád,že si už niekto konečne všimol,že tento pán a jeho asistent Slovanu nič nepriniesol,len sa viezol.
Prajem šťastnú ruku pri výbere nového trénera.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 6. Apríla 2015, 19:37

No dlhé roky nemáme fakt kvalitného trénera. Stále dokola nový slabučký tréner ,máme historicky najdrahšie nákupy hráčov čo s toho keď máme stále slabučkých trénerov a nevedia ich ovládať ?
Potrebujeme fakt dobrého trénera ktorý vie ako sa trénuje taktizuje inak tie mega investície do hráčov sú úplne zbytočné.
Najlepšie ostrielaneho zahraničného trénera.
Kvalitný tréner vychováva aj kvalitných hráčov aj mladíkov na , ktorých sa do budúcna dá zarobiť.

SlovankoKN
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Marca 2015, 21:45
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa SlovankoKN » Pondelok, 6. Apríla 2015, 20:10

Keďže je sezóna rozbehnutá - kvalitný tréner je obsadený, čiže to bude provizórium do leta. Nech to už bude hoci aký kvalitný tréner / najťažšia úloha vedenia ŠK - ale prosím bez p. Kašpara !!! / musí dostať dôveru aspoň na 2-3 roky. Je vôbec v Slovane možné niekomu dôverovať aj keď nebudú výsledky hneď ?

markiz
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Utorok, 14. Januára 2014, 18:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa markiz » Utorok, 7. Apríla 2015, 08:03

Som rád,že si už niekto konečne všimol,že tento pán a jeho asistent Slovanu nič nepriniesol,len sa viezol.
Prajem šťastnú ruku pri výbere nového trénera.
Len v Slovane je niekto zodpiovedný aj za výber trénerov, tam treva meniť aj vedenie. Ako môže taký Kašpár nirekoho riadiť, alebo Tittel? A ked nevedia eiadiť, ako môžu niekohgo motivovať a tak pre nich platí, mali by ísť preč od koryta a zobrať si osibných kouťov a nie experimentovať v Slovane. Konečne nech je poriadok a systém v tom!

markiz
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Utorok, 14. Januára 2014, 18:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa markiz » Utorok, 7. Apríla 2015, 08:04

Som rád,že si už niekto konečne všimol,že tento pán a jeho asistent Slovanu nič nepriniesol,len sa viezol.
Prajem šťastnú ruku pri výbere nového trénera.
Len v Slovane je niekto zodpiovedný aj za výber trénerov, tam treva meniť aj vedenie. Ako môže taký Kašpár nirekoho riadiť, alebo Tittel? A ked nevedia eiadiť, ako môžu niekohgo motivovať a tak pre nich platí, mali by ísť preč od koryta a zobrať si osibných kouťov a nie experimentovať v Slovane. Konečne nech je poriadok a systém v tom!

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Utorok, 7. Apríla 2015, 09:18

Laca Pecka by som nechal pri mládeži.A vedenie by malo začať vyberať trénera nie podľa mena ale výsledkov.Alebo dať šancu trénerovi z futbalovej krajiny akou je Holandsko,Nemecko.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 7. Apríla 2015, 10:31

Náš ŠK SLOVAN vzhľadom na amaterizmus a neschopnosť vo vedení je za posledných 5-6 rokov negatívnym rekorderom vo výmenách trénerov.
Chovanca predsa vybral Kašpar s tittelom a teraz ho odvolali. Su páni tittel a Kašpar vybrať toho správneho? Je vôbec, bude vôbec ochotný prísť nejaký schopný tréner do toho bordelu čo máme v Slovane?
Za tie roky hodnotím dvoch trénerov pozitívne a snímam klobuk Jankech a Jarolím, čiastočne pozitívne Laci Pecko a Slovák. Gallisa neberiem, vlani v priebehu jari zanechal mančaft v dezolátnom stave herne, morálne, kondične.
Nikdy nezabudnem ako v juni 2009 pri vystupovaní z autobusu ked prišli na sustredenie zavolal Kašpar Peckovi, že je odvolaný a prichádza Uhrín. Nikdy nezabudnem ako ten istý Kašpar vlani v juni v prvý deň prípravy všetkých (aj Gallisa šokoval Strakom), o daľších Kašparových lapsusoch tu nebudem písať.
Naozaj je Kašpar schopný zohnať správneho trénera a na dlhšie obdobie, na dobré, aj zlé časy?
No nechajme sa prekvapiť..............
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 8. Apríla 2015, 01:04

Ja sa taktiež domnievam, že problémom Slovana už dlhšie obdobie je p. Kašpar, manažér zodpovedný za výber hráčov a tiež trénerov. Na čo sú nám skrachovaní českí tréneri? O.k. toto riešenie, t.j. zmena trénera už bola nevyhnutná, pretože tie výsledky by sa dali ako tak zniesť, keby aspoň predvedená hra k niečomu smerovala rozumej, že by sa ti naši hráči učili hrať nejaký systém, ale bohužiaľ to bolo o ničom, len nakopávané lopty a nič z toho.

Do leta nechať na poste trénera Tittela a v lete tam dať Galáda. Tento tréner má podpísanú zmluvu v RK len na jarnú časť. Viackrát už predviedol, že vie trénovať (naposledy teraz v RK). Navyše veľkým plusom je, že v 21-tke pracoval s niekoľkými hráčmi zo súčasného kádra (Ninaj, Lásik, Zrelak, mozno aj Stefanik) teda pozná hráčov, navyše aj pri 21-tke potvrdil, že to s mladými vie. Podľa mňa v lete najlepšia voľba pre Slovan a treba mu nechať čas. Verím, že postupne bude mať hra hlavu a pätu (tento tréner vie čo chce hrať), mladí perspektívni hráči sa konečne preberú (napr. Zrelák - nie je možné aby v RK dával jeden gól za druhým a v Slovane takmer nič) a v budúcej sezóne dostane Slovan tam kam patrí.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa jozef11 » Streda, 8. Apríla 2015, 10:12

Príspevok Martina1987 hodnotím pozitívne a prikláňam sa k jeho názorom, rovnako aj k argumentácii k trénerovi Galádovi (ako najlepšej voľby pre Slovan na novú sezónu). Ja na inom mieste (Otázky na vedenie klubu, 6. 4. 2015) som navrhoval troch kandidátov: Pecko, Galád, Jarolím.
Aj ja verím, že hra Slovana sa postupne zlepší a v budúcej sezóne sa dostane tam kam patrí. Slovan do toho!!!

fixxo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Odchod Chovanaca

Príspevokod užívateľa fixxo » Štvrtok, 9. Apríla 2015, 16:51

Najlepší tréner by bol odchod kazimrda Kašpara.... (agent českých preplatených skrachovancov na hráčsko trénerskom trhu..)


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných