Liga majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 28. Augusta 2014, 19:49

Sorry igino, ale Tvoj príspevok je jeden z najkontroverznejších a najnepochopiteľnejších aké som tu kedy čítal. Absolutne nesuhlasím.
Každý slovanista, ktorý má rád svoj ŠK Slovan, celý život mu fandí (niektorí diskutujuci 10ky rokov), chodí na zápasy, raduje sa z víťazstiev a smúti z prehier(častokrát dlhšie ako hráč či funkcionár, ktorému vôbec nebije srdce pre Slovan) má právo povedať, napísať svoj názor a ked treba tak aj slušne pokritizovať počnuc vedením cez hráčov, kohokolvek.
Každý súdny fanušik vie v akej spoločnosti klubov sme sa octli, aký máme rozpočet a štadion a každý súdny fanúšik si váži skupinovu fázu EL a teší sa na ňu.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa igino » Štvrtok, 28. Augusta 2014, 21:48

Je mi ľúto, že ste nepochopili celú podstatu môjho predchádzajúceho príspevku!!!
Myslíte si, že futbalistom v našich belasých dresoch by a lepšie nehralo, keby NÁS v Borisove bol plný sektor?
V prvej časti môjho príspevku som narážal, že ANI MY fanúškovia sme sa svojou účasťou v Borisove nevyznamenali - to musíte uznať, že mám pravdu.
Povedzme si úprimne a dajme ruku na srdce, či sme pred žrebmi čakali postup do skupiny LM? Máme káder , aký máme, na Slovensku jasne najlepší , z dostupných futbalistov je skoro každý v belasom drese / možno na pár výnimiek /.
Myslíte si, že mňa neštve, že sme nepostúpili do skupiny LM? ale MUSÍM skonštatovať, či sa to niekomu páči , alebo nie, že Borisov bol lepší a štadión má nádherný!!!
zamýšľať sa nad súpermi možno až vo štvrtok večer, keď je na programe 31 zápasov play-off EL!!!

P.s. - necíťte sa každý dotknutý a urazený, ak je kritika trošku i do vlastných fanúšikovských radov!!!

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa chester172 » Piatok, 29. Augusta 2014, 09:24

Najprv som myslel ze to necham na ostatnych diskutujucich ale Igino...musim napisat. Kazdy jeden fanusik ma pravo sa rozumne, slusne vyjadrit na adresu klubu ako uz bolo pisane. To nemozes nikomu zobrat a treba si to uvedomit. Co sa tyka vyjazdov, situacia na slovensku je taka ze nie kazdy si to moze dovolit. Treba aj jest, platit najom, elektrinu plyn, deti, rodina a nie kazdy ma peniaze na to aby isiel do bieloruska alebo hocikam inam na zapasy. Toboz nie ked to je pomaly kazdy druhy tyzden. Ja fandim slovanu odutleho veku...dovolim si tvrdit uz pomaly viac ako 15rokov a prvy krat som sa na zapas dostal az minuly rok a to byvam 50 km od bratislavy. Bohuzial nie sme bohata rodina a obracame kazde euro. Zacal som pracovat, usetril nejake peniaze a snazim sa chodit na zapasy...ale nie vzdy sa da...vyjazd si ale urcite nebudem moct dovolit. to teraz ako znamena ze som mensi fanusik ako ty co boli Borisove? mozno som fandil doma pred telkou s pivom v ruke tri krat viac ako ty co tam boli. Neber zle moj prispevok, neberem ti tvoj nazor, ale taka je situacia. Dakujem...

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Slovanko » Piatok, 29. Augusta 2014, 09:37

Ahojte Slovanisti,
diskutujeme vecne, na úrovni a konštruktívne. Veď predsa je to o tom, aby si každý mohol povedať to, čo považuje za potrebné a čo cíti. Veď protinázor mu môže len prospieť a otvoriť oči.
Veď aký je problém isť aj na výjazdy pre tých, ktorý si to môžu dovoliť?! Len ochota sa dať dokopy - príležitosti budú v EL a dúfam, že aj atraktívne. Ja určite pôjdem na každý a keď je treba pomôcť pri organizovaní, rád pomôžem! Ani mne sa nepáči, že Straka stavia Žofčáka automaticky, je momentálne mimo formy a tie jeho prihrávky do šírky ma vytáčajú .... tiež si myslím, že mal Soumaha v Boteve striedať, keď mu tiekli nervy a mal už viac hraničných zákrokov. A tiež sa mi nepáči, že hráč za pól milióna / Peltier / sedí na lavičke a podľa vedenia je mimo formu, Mészáros by mal hrať od začiatku, je lepší ako momentálny Fořt. Straka je určite dobrá voľba za trénera, potrebuje čas - veď pre každé mužstvo je základ zimná príprava. Ale už končím lebo ani mňa veľmi nebaví čítať dlhé príspevky.
Takže o 13.00 všetci pri kompoch a držme palce, aby sme cestovali skôr na sever-severozápad ako východ-juhovýchod. Nech žije SLOVAN !!!

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa bob144 » Piatok, 29. Augusta 2014, 14:32

nen i ešte sekcia EL,ale PARÁDA,PARÁDA,PARÁDA ,pre mna ešte lepšie jak LM Sk.....á Sparta,Neapol a mládežníci z Bernu,čo viac si želať?Ešte ten Everton,Tottenham,ale podla mňa parádička.Dúfam,že s lístkami sa nezačnú diať pofiderne veci.
MY TEN POHÁR AJ TAK VYHRÁAAAAAME!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných