Liga majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa jozef11 » Sobota, 23. Augusta 2014, 16:58

Trochu sa čudujem, že na zápas proti Bate Borisov nikto nereaguje, tak skúsim ja. Chlapcom proti zdatnému súperovi treba poďakovať za odhodlaný a dobrý výkon. Hra bola približne vyrovnaná, Slovan mal veľmi dobré úseky, prvých 20 a posledných 15 minút. Striedania oživili hru Slovana. Vzhľadom na väčší počet vyložených šancí, neuznaný gól a smoliarsky vlastný gól, možno by si Slovan zaslúžil výhru o gól.
Mohol by mi niekto vysvetliť prečo s Gorositom nehrá Niňaj (už 2. zápas), veď boli už dobre zohratí, žeby kvôli hrúbke proti Ružomberku?
Chlapci veľa úspechov v odvete, držíme Vám palce. Slovan do toho!!!

garfield
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 19:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa garfield » Nedeľa, 24. Augusta 2014, 16:01

Podla mna mal Hudak poslednu dobu lepsiu formu ako Ninaj, tak preto asi dostal prednost. Ale napr. vcera Ninaj opat podal dobry vykon.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa chester172 » Pondelok, 25. Augusta 2014, 11:29

Dolezite je dat hore hracov s najlepsov formou a tych co najviac chcu a hraju srdieckom - skombinovat tieto tri vlastnosti. Taky Zofcak my tam nepasuje hned podla prveho bodu..ten zapas s BATE bol z jeho strany, nechcem povedat tragicky, ale vyborny ba ani dobry urcite nebol.
Kazdopadne - SLOVAN DO TOHO!!! Chceme skupinovu fazu Ligy majstrov a v nej dostat Real Madrid a Liverpool :)

tomas_r
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Augusta 2014, 21:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa tomas_r » Pondelok, 25. Augusta 2014, 22:15

No... Za 24 hodín budem vedieť, či môj milovaný Slovan postúpil. Pri tejto príležitosti som sa zaregistroval na tomto strašnom fóre. Vidím, že zo starej party zo starej stránky sem už skoro nikto nechodí. To je škoda. Ale k veci...
Držím vám palce chalani, máte na to. Treba si len trochu viac veriť ako doma. Inak, také moje moje malé prianie... Skúste strieľať trochu viac po zemi. 2/3 gólov dnes padajú takto, ale vy chcete furt triafať vinkle. Je to škoda. Držím palce

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Slovanko » Utorok, 26. Augusta 2014, 17:04

Veru, je dôležité držať našim palce od prvej sekundy aby sa nám všetkým splnil belasý sen. Teraz nemá význam rozoberať výkony jednotlivcov, dnes musia zabrať všetci - čo vybehnú na trávnik. A keď tam nechajú dušu- bude aj výkon, aj výsledok, čo nás bude hriať pri srdci! Nech žije náš milovaný SLOVAN aj neskoro v noci !!!

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa manho » Streda, 27. Augusta 2014, 15:10

takze to mame za sebou a Borisov nam ukazal, ako sa da robit futbal k spokojnosti vsetkych - sponzorov, majitelov klubu, celeho timu a hlavne fans...skoda, ze to u nas tak nefunguje... :(

cloveku je trosku luto, ked zostane stat pred branami LM, ale na druhej strane si nedokazem predstavit, ako by sme s tou nasou pomalou zalohou a slabou podporou utoku, dokazali celit trebars Bayernu, ci Realu, alebo Barcelone, ci Manchestru...fakt si to neviem predstavit... nehovoriac o stadione...
inak nedokazem sa ubranit pocitu, ze UEFA robila vsetko preto, aby sme sa do tej LM nedostali a dovod je uplne jasny - Pasienky... k tomu uz ani netreba nic dodavat, je to hanba...

dufam, ze nam v piatok vylosuju atraktivnych superov a bude sa nam v tej EL aj darit...
osobne by som prijal Tottenham, Spartu a Rapid, take vyjazdy by sa mi celkom pacili... ;)

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa jozef11 » Streda, 27. Augusta 2014, 20:10

Žiaľ prišlo vytriezvenie. Slovan však nemal na postup, Borisov bol jasne lepší, našich predčil vo všetkých ukazovateľoch. Väčšina našich hráčov podala v tomto zápase podpriemerný až slabý výkon. Môže mi niekto vysvetliť, čo robí napr. Žofčák (dlhodobo úplne z formy, dokonca kapitán) v základnej zostave?
Nevadí, aj skupinová fáza EL je úspech, treba v nej zabojovať, rovnako i v domácej lige. Slovan do toho!

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa igino » Štvrtok, 28. Augusta 2014, 09:16

Prečo sa nikto z diskutujúcich nepozrie na seba?
Na koľkých výjazdoch v predkolách LM som bol? ako som na výjazdoch reprezentoval svoj klub ako fanúšik?

Áno nebolo na trávniku v Borisove s výkonom niektorých futbalistov všetko v poriadku!!! ALE na hodnotenie je tréner, realizačný tím, majiteľ!!!

My fanúšikovia hodnotíme futbalistov podľa subjektívneho dojmu - mne sa páci, alebo nepáči ten , či onen, Tebe zas naopak a kto si prečíta celú diskusia a je na stránke prvý, alebo druhý krát tak si povie tí by najradšej vymenili celé mužstvo!!

Chlapci čo tu diskutujeme trošku sa zamyslime i sami nad sebou a nad všetkými skutočnosťami!!! Rozpočet je rozpočet a ten nepustí!!! Tešme sa z toho, čo sme dosiahli, nevyberajme si súperov na netešme sa dopredu!!!

Každý si robme svoju robotu - tréner nech trénuje, futbalista nech hrá, sponzor nech podporuje, majiteľ nech riadi A MY fanúškovia v prvom rade POVZBUDZUJME!!!

ŠK SLOVAN TO JE ŽIVOT NÁŠ!!!

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa bob144 » Štvrtok, 28. Augusta 2014, 11:56

Igino,to akože fanúšik,nemá právo vysloviť svoj názor?Som to nepochopil,nemám náhodou Žofčáka,alebo velkého krála strelcou,ktorý 3 dni pred zápasom dobre,že nerobí zostavu a sám popritom sa tam prechádza vynášať do nebies?
No prd,každý kto chodí na zápasy,(popritom treba aj chodiť do roboty,aby bolo za čo na ten zápas ísť),tak má právo buď vykričať mu to na zápase,alebo napísať svoj názor.Aspoň ja sa uplne sám rozhodnem,či pojdem na zápas,alebo nie a to ovplyvňuju,hlavne hráči svojím výkonom.Maj sa

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 28. Augusta 2014, 18:14

igino, ak mienis slepo akceptovat vsetko, co ti je ponukane, tak je to tvoja vec, ale prosim ta, nam nechaj pravo na svoj nazor a na jeho vyjadrenie slusnou formou... ci si myslis, ze si niecim vynimocnejsi fanusik Slovana, ako my ostatni?
btw ty si si nikdy v zivote nieco nezelal? vzdy si len cakal, co ti zivot prinesie? neverim, ale ak je to nahodou tak, tak mi laskavo dovol vyslovit prianie, aki superi by sa mne osobne (subjektivne, nikomu to nevnucujem) v skupine EL pacili...dakujem ti za pochopenie...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných