Liga majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 23. Júla 2014, 19:07

Bolo to tu písané. Ale fakt katastrofa dedinsky futbal ! ! !
Pochvala Milinkovičovi.
Prajem skoré uzdravenie Gorositovi chýba tam.
Krátko napísané nemám už čo na to písať smutné

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa jozef11 » Streda, 23. Júla 2014, 21:10

Súhlasím s predošlými diskutérmi. Slovan sa v novej sezóne zatiaľ dosť trápi, hra nie je uspokojivá. V tomto predkole LM boli hráči príliš ustráchaní, pritom súper bol dosť slabý. Výhry mohli byť aj vyššie. Fanúšikom Slovana na štadióne patrí vďaka za účasť a hlasnú podporu. Zatiaľ to vyzerá tak, že hráči čakajú, stoja a pozerajú, čo individuálne vymyslí Milinkovič alebo Soumah. Žofčák, nech sa nehnevá, najviac nespĺňa očakávanie. Nechápem, ako sústavne najslabší hráč môže byť kapitánom. Fořt sa trápi, chýba mu však väčšia podpora spoluhráčov, vpredu je dosť osamotený. Hádam po prvom góle to pôjde lepšie.
Slovan rozhodne treba posilniť. Škoda, že nezobrali Ďubeka, ktorý mal záujem prísť do SBA už minulý rok, určite by bol prínosom. Proti Tiraspolu to však bude oveľa ťažšie. Verím, že hra mužstva sa zlepší, hráči zvýšia nasadenie, zlepšia pohyb, rozohrávku i streľbu. Už, aby nastúpil Gorosito. Slovan do toho!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Streda, 30. Júla 2014, 07:36

Diskusia k všetkým zápasom Champions league.
SLOVAN - Tiraspol 2:1. Celkovo pekný futbalový večer, dobrá atmosfera. Chalanom snahu a túžbu sa nedá uprieť. Ten Tiraspoľ s tými 11timi juhoameričanmi nič moc, mali sme za posledných 40 rokov hádam prvýkrát šťastie v žrebe, ale zároveň sa ukazuje, že hlavne smerom dopredu máme asi najslabších hráčov od 2007 a preto ani šťastie v žrebe nemusí byť pomoc ísť v europe dalej. Cudujem sa Kmotríkovi, že ked beriem do uvahy kolko prachov vráža do futbalu, tak prečo nekupil šikovného utočníka a jedného kvalitného ofenzívneho záložníka. My máme len dvoch konkurenciaschopných ofenzívnych hráčov Soumaha a Milinkoviča, ked ich super pokryje je koniec.
V podstate my sme hrali o 10tich už od začiatku, lebo Zofcak bol opat od 1min beznádejne stratený. Pri všetkej ucte k jeho futbalovej minulosti s jeho aktuálnou formou je brzdou Slovana. Uplne groteskne vyzerala situácie v prvom polčase kedy sa k nemu dostala na polke lopta, mal uplne volný priestor a namiesto toho, aby šprintoval s loptou smerom k bráne supera, tak poklusom išiel do šírky smerom k našej lavičke.....Takuto situáciu by každý trochu lepší hráč využil na smrtiacu kontru. Ale my takýchto hráčov nemáme. Veľkým sklamaním je pre mna Lásik (nemyslím tým penaltu). Ak Slovan za neho dal naozaj 350.000, tak je vidieť, že v Slovane nikto nerozumie futbalu a nevie hospodáriť s peniazmi. Tých 350 litrov sa dalo využiť oveľa rozumnejšie.
Normálny Slovan, na aký som bol ja starší foter zvyknutý v minulosti by takýchto "serifov" vyprášil so 4:0 a bolo by vymalované, neviem, neviem, ci toto bude stačiť na postup. A takéto šťastíčko v žrebe sa už nemusí opakovať, p. Kmotrík naozaj sa nedalo trochu zainvestovať (alebo aspon kupiť dačo lepšie ako Lásik)? Krásne by sa to vrátilo.
Ešte raz vdaka chalanom za bojovnosť, všetkým na štadione prítomným za skvelú atmosferu.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!

com.bat
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 11:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa com.bat » Streda, 30. Júla 2014, 12:16

Prvy polcas aj mna pozitivne prekvapil. Skoda ze do druheho sme nastupili s cielom ubranit jednogolovy naskok co sa VZDY ale VZDY nasim timom vypomsti. A tak sa aj stalo. Miesto toho aby sme vyuzili dezorientovanost moldavskej obrany zacali sme branit a v podstate sme si nedali jedinu kreativnu prihravku. Penalta a cervena karta bola len dosledkom chaosu aky pod tlakom zavladol v nasej neskusenej obrane. Miesto toho aby nasi skusenejsi hraci drzali loptu vpredu a odlahcili napor na mladu obranu stiahneme sa a nechame ich tam pobehovat ako kurence. Lasik sklamal aj mna a tiez mi nejde o to vylucenie. Mozno sa snazi ale co je tu som ho este asi nevidel dat prihravku dopredu vzdy len dozadu. Zbytocne brzdi akcie a mam pocit ze aj keby sa ocitol sam pred prazdnou branou aj tak by este hladal niekoho komu by radsej prihral (mozno aj vlastnemu brankarovi). Ale aby som len nekritizoval celkovo to bol pekny vecer... stastny ale pekny... snaha sa ceni :twisted: Snad v odvete budeme hrat uz celych 90 minut :roll:

ps: vratte diskusiu pod clanky toto je nanic

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa chester172 » Streda, 30. Júla 2014, 16:14

K vcerajsiemu zapasu...Atmosfera na slovenske pomery nevidana (nechcel by som robit tie saciky s roztrihanymi novinami, klobuk dole :) )...futbal sa pacil. OCenujem snahu hracov ktora bola viditelna. Ale...ten Zofcak..pri vsej utce k nemu a k tomu co dokazal...posledne zapasy nic moc...chyba prehlad, chyba pohyb, chyba nahravka...verim ze chce a snazi sa ako najviac vie (aspon tomu chcem verit)..ale keby toto bolo zaklad vyberu futbalistu, tak uz hram za real madrid. Co sa tyka Lasika, cenu nekomentujem, ale mne sa zda ze sa jeho vykony zlepsuju, urcite to ma este daleko od idealu ale ide to pomalinky hore, chlapec ma prehlad, vidno ze nieco v nom je, len to chce cas. Soumah bol jednym z najlepsich vcera, Milinkovic tiez (aj ked mohol vcera viac nahravat ). Meszaros klobuk odle, ak bude pokracovat v tomto trende je to velka nadej do buducnosti.
Neostava nic ine len drzat chlapcom palce nech odvetu zvladnu - len prosim...nie betonovanie...s tym este ziadny tym nic nevyhral.
SK SLOVAN DO TOHO!!!

Božský Máťa
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 18:48
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Božský Máťa » Streda, 30. Júla 2014, 19:03

No nehovorím (resp. nepíšem) že to bolo dobré predstavenie od našich, zo všetkým, čo k tomu patrí, ale v celku boli naši hráči lepší než súper (aj keď zbytočným bránením si to trochu pokazili). Ale aj tak verím, že toto mužstvo je schopné v moldavsku uhrať aspoň remízku, možno aj viac, kedže súper nemá veľmi stabilnú obranu (ale to ani my:) a keď budeme hrať trochu rozumne, tak sa výsledok určite dostaví a budeme si Slovan užívať ešte v ďalších 8-mich zaujímavých zápasoch.

Inak neviete čo je s Bagayokom, prestúpil? Ako vážne som nič nezaregistroval...

PS: Súhlasím s "com.bat" diskusia bola priehladnejšia vždy pod článkom...

bob144
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Piatok, 2. Mája 2014, 13:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa bob144 » Štvrtok, 31. Júla 2014, 08:27

By som chcel oceniť prípravu chorea na tomto zápase a hlavme pozápasové aktivity vedenia-lístky na RK,nápoje zdarma,nie že by som na tu vstupenku a pivo nemal,ale ide o princip.Velmi dobrá práca.
K odvete,žoldáci na nas vybehnu uplne inou hrou,netreba sa zlaknuť a pri dobrej konštalacii hviezd ich dame dole.
Veď aj boh je BELASÍ!

Tomas1919
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 09:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Tomas1919 » Štvrtok, 31. Júla 2014, 10:10

posledy zapas sa az neuveritelne podoba na ten z minulej sezony:

Slovan Bratislava - Ludogorec Razgrad 2:1 (0:0)

Góly: 87. a 90.+2 Halenár (druhý z 11 m) - 65. Mäntylä. ČK: 80. Grendel po druhej ŽK, 8126 divákov.

a tiez si pamatame ako to dopadlo!!!!

Dufam ze v Tiraspole sa Razgrad opakovat nebude.

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Slovanko » Streda, 6. Augusta 2014, 10:29

Ahojte Slovanisti !

Nedá mi, aby som nenapísal pár slov v tomto " mŕtvom a tichom poli " .
Jednoznačne vrátiť diskusiu pod články a to čím skôr. Taktiež by sme si zaslúžili od kompetentných rýchlejšie reakcie na naše dotazy. A čo je nového so štadiónom? Pokračuje letná letargia a čakáme na výsledky komunálnych volieb? Ale pozor - potom prídu republikové a to už bude koniec. 2015 a diera po tehelnom bude ešte viac "vyfúkaná vetrom".
A čo náš káder? Ešte, že baví Milinkoviča, Soumaha, Čikoša a Perniša hrať, Fořt je bez Vitteka stratený a Žofčák je momentálne mimo formy. Dnes by sme mali hrať na rýchle kontry Meszárosa a Peltiera, čo vy nato diskutéri ?

Ale v každom prípade nech žije SLOVAN aj po 21 hodine večer a na vždy !

PS: nápad s Doubledecker-om je na výbornú. Hneď som sa cítil viac európan....

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa manho » Streda, 6. Augusta 2014, 16:22

Ahojte Slovanisti !

Nedá mi, aby som nenapísal pár slov v tomto " mŕtvom a tichom poli " .
Jednoznačne vrátiť diskusiu pod články a to čím skôr. Taktiež by sme si zaslúžili od kompetentných rýchlejšie reakcie na naše dotazy. A čo je nového so štadiónom? Pokračuje letná letargia a čakáme na výsledky komunálnych volieb? Ale pozor - potom prídu republikové a to už bude koniec. 2015 a diera po tehelnom bude ešte viac "vyfúkaná vetrom".
A čo náš káder? Ešte, že baví Milinkoviča, Soumaha, Čikoša a Perniša hrať, Fořt je bez Vitteka stratený a Žofčák je momentálne mimo formy. Dnes by sme mali hrať na rýchle kontry Meszárosa a Peltiera, čo vy nato diskutéri ?

Ale v každom prípade nech žije SLOVAN aj po 21 hodine večer a na vždy !

PS: nápad s Doubledecker-om je na výbornú. Hneď som sa cítil viac európan....
Slovanko, mas pravdu, je tu az neskutocne ticho a osobne by som tiez privital vratit diskusiu pod jednotlive clanky, myslim, ze by to bolo urcite jej ozivenim...ale vraj toto je moderne... :roll:
co sa tyka stadiona, k tomu sa uz ani nejdem vyjadrovat, to je proste "neverending story", len dufam, ze nie s takym koncom, ako pri "Starom moste"...
a skutocnost, ze uz roky tu nemame trenera, ktory by staval hracov len na zaklade vykonnosti a nie inych aspektov a vplyvov, to tu uz ani nema zmysel rozoberat, lebo napr pri sucasnej forme "kapitana", by ho aj z radov fanuskov malokto postavil do zakladu...len horsie je, ze to asi nebude len jeho slabuckou sucasnou formou, ale dlhodobym hernym a moralno-volovym upadkom tohto hraca, ktory vie bojovat len na predzapasovej tlacovke...bohuzial...ale cuduj sa svete, podpisali ho na dalsie tri roky!!! pre mna total zbytocny podpis a vyhodene peniaze...ale "kaficko" urcite, preco to urobil... :roll:

kazdopadne, nech nam dnes belasi anjelici pomahaju, nech mame aspon z niecoho radost - zabojujte chlapci!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných