Liga majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
redguy
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa redguy » Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:29

No nedá mi nezareagovať.
To bolo vyplakávania po médiách, ako málo divákov prišlo na superpohár/ligu, ak si to vraj zaslúžia a podobne... Tak, ako povedali mnohí diskutujúci - KONEČNE prišla vyššia návšteva, skvelé počasie, hrateľný súper. Dokonalá kombinácia. A čím sa SLOVAN odvďačíl?
1. Organizácia zápasu.
Niekto zrejme považuje za normálne čakať 25-30min v rade v bufete na občerstvenie, JA a ďalšie stovky divákov však rozhodne nie! Niekto asi nečakal, že tí diváci skutočne prídu a že treba posilniť kapacity v oblasti predajných miest občerstvenia. Katastrofa! Za toto by mal niekto niesť zodpovednosť, lebo nie je normálne, aby človek buď trpel o hlade a smäde, alebo prišiel o 10-15min zápasu. Zobuďte sa, je rok 2014!
2. Výkon
Predchádzajúci diskutujúci už napísali dosť. Ja pridám len toľko, že nič horšie som dlho nevidel. A ešte tá drzosť od hráčov a trénerov - sa po zápase tváriť, že sme vlastne všetci spokojní.

Dúfam, že tento príspevok prečíta aspoň niekto z tých, ktorí sú za tieto fiaska zodpovední.

Tomas Straka
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:11
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa Tomas Straka » Piatok, 18. Júla 2014, 15:22

Zdravím fanúšikov,

začiatkom tohto roka sme zmenili prevádzkovateľa bufetových zariadení a to s cieľom zvýšiť úroveň bufetových prevádzok. Do posledného zápasu sme s prevádzkou boli spokojní, avšak posledný zápas naznačil určité nedostatky u prevádzkovateľa (resp. aj dodávateľa piva), ktoré sme ihneď po zápase s New Saints začali riešiť. Budúci týždeň zverejníme informáciu v ktorej uvedieme zistenú príčinu zlyhania bufetových zariadení, zároveň riešenie, ktoré zabráni opätovnej situácii a taktiež určitú formu kompenzácie voči fanúšikom, ktorí boli oprávnene nahnevaní na poskytované služby v bufetoch.
Ďakujem za pochopenie.
Tomáš Straka, ŠK Slovan

redguy
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa redguy » Piatok, 18. Júla 2014, 22:26

Za seba - Tomášovi ďakujem za reakciu. Veľmi si cením, že sa vzniknutá situácia rieši. Spolu s ostatnými fanúšikmi veríme, že sa to pohne správnym smerom.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Sobota, 19. Júla 2014, 08:24

Za seba - Tomášovi ďakujem za reakciu. Veľmi si cením, že sa vzniknutá situácia rieši. Spolu s ostatnými fanúšikmi veríme, že sa to pohne správnym smerom.
REDGUY pozdravujem, no správnym smerom to pôjde ked zo Slovana vypadnú Gašpar, Žofcak, Halenár, Peltier. Bufety su dôležité, ale prvoradé sú výkony nášho Slovana a tie su katastrofálne. ked už nevieme získať skutočné posily, tak aspon dajme šancu talentovaným dorastencom ako vyššie spomenutým vyhoreným kvázifutbalistom.
Také šťastie aké máme tento rok pri žreboch hádam Slovan ešte nemal, ale s týmito výkonmi nám je to platné ako.......
Vrátim sa do mája ked kotol kričal na zápase dorasteneckej ligy SLOVAN-trnava TOTO JE SLOVAN, svätá pravda, to je buducnosť Slovana nie Zofcak, Halenar a spol.
SLOVAN DO TOHO!!!!!

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa servac78 » Nedeľa, 20. Júla 2014, 07:26

Igor Zofcak predlzil zo Slovanom zmluvu o dalsie 3 roky.......Tak ja vazne neviem co si mam o tom mysliet...Ja proti nemu vazne nic nemam, len objektivne ten hrac nema kvality na to aby hral v Slovane a mal byt jednym z tvorcov hry. Hrac ktory je striedany v poslednych zapasoch kvoli slabym vykonom predsa nemoze podpisat dlhodobu zmluvu. Ved na nom musi byt vidiet ze chce hrat za Slovan! V kazdom zapase musi kvoli Slovanu zodrat trenky! Tu sa vazne zastavuje zdravy rozum, aku prestupovu politiku robi Kaspar.

redguy
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Júla 2014, 22:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa redguy » Utorok, 22. Júla 2014, 16:46

REDGUY pozdravujem, no správnym smerom to pôjde ked zo Slovana vypadnú Gašpar, Žofcak, Halenár, Peltier. Bufety su dôležité, ale prvoradé sú výkony nášho Slovana a tie su katastrofálne. ked už nevieme získať skutočné posily, tak aspon dajme šancu talentovaným dorastencom ako vyššie spomenutým vyhoreným kvázifutbalistom.
Také šťastie aké máme tento rok pri žreboch hádam Slovan ešte nemal, ale s týmito výkonmi nám je to platné ako.......
Vrátim sa do mája ked kotol kričal na zápase dorasteneckej ligy SLOVAN-trnava TOTO JE SLOVAN, svätá pravda, to je buducnosť Slovana nie Zofcak, Halenar a spol.
SLOVAN DO TOHO!!!!!
SLOVANISTA4EVER - nemôžem iné, ako plne súhlasiť. Mojím príspevkom, ktorý si citoval, som len vyjadril svoje potešenie z toho, že niekto sa našimi podnetmi vôbec zaoberá. Ako píšeš, bufety sú tá posledná vec, ktorá ma zaujíma, ak by sme Waleských svätcov zvalcovali 4:0, ani sem o bufetoch nepíšem. A rovnako platí, že žreb nám toho roku zatiaľ mimoriadne praje, len tiež mám obavy, že nám to pri týchto preplatených balerínach na ihrisku a ich prístupe k zápasom bude platné asi ako mŕtvemu kabát...

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa manho » Streda, 23. Júla 2014, 01:14

pani, uplne s vami suhlasim...
dnes sme sice vyhrali a postupili, ale nemal by som velke oci...
moldavci maju niekolkonasobne vyssi rozpocet, ako my, maju v kadri 15 legionarov, z toho 8 brazilcov, takze je mozne ocakavat nieco podobne, ako pred 2 rokmi s podcenovanymi cypercanmi...osobne to vidim na neuspesny dvojzapas, aj ked vzdy verim az do konca...
jedine, ze by mal franto gule a nepostavil zofcaka (a jemu podobnych zoldnierov), ktory absolutne nesplna kriteria profesionalneho hraca a navyse je vysmechom pre vsetkych fans, ked tato chodiaca potetovana primadona robi kapitana nasho Slovana... :evil:
preco ho tam franto stavia, navyse s paskou, ked tento panko na to nema a ako prveho ho vzdy strieda, lebo je na ihrisku najslabsi? ved on tam nema co robit od zaciatku...je mi jedno, ze pan majitel rozdava takymto niktosom svoje prachy, ale mal by mat gule ich aj preradit do juniorky, ked nemaju dlhodobo vykonnost...
nic, nejdem sa rozculovat, nema to tu zmysel, ale verim v zazrak, ze to bude raz aj ok...my nepotrebujeme vyhry, my potrebujeme citit hrdost, ze sme SLOVAN!!!

sparta4
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 23. Júla 2014, 05:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa sparta4 » Streda, 23. Júla 2014, 05:43

Welcome to Tiraspol :twisted:

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Streda, 23. Júla 2014, 05:44

Pod Strakom je hra ustráchaná bez myšlienky bez pohybu.Jednoducho nepozeratelný futbal predvádza slovan pod jeho vedením.Pri takom tempe a pohybe s nami Moldavci urobia krátky proces.A posily som presvedčený,že neprídu žiadne.Taký produkt si pán "majiteľ" môže strčiť za klobúk.

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga majstrov

Príspevokod užívateľa servac78 » Streda, 23. Júla 2014, 07:35

Vcera to bola zase futbalova tragedia. To vlastne nebol futbal ale "kopana" vazne na urovni dedinskej ligy. Absolutne ziadna suhra v strede pola. Hrac ma loptu a ostatni sa na neho pozeraju ako sa individualne chce presadit. Ziaden pohyb bez lopty a nabiehanie si. Fort na hrote uplne dreveny, beha ale jednoducho mu to nejde. Obrana vcera uplne bez rozohravky, len bezhlave odkopavanie lopty chvalabohu ze bez vacsieho kiksu. Pernis v pohode a nemusel vela toho riesit. Jediny koho sa da pochvalit je Marko, aj ked tiez nie je vo svojej kozi ale hlavne dava goly.
Pochvalu si zasluzia aj fanusikovia co tam vycestovali a bolo pocut pocas celeho zapasu ich povzbudzovanie.
Ak sa nas vykon vyrazne nezlepsi tak nas moldavci rozkopu a utrzime futbalovu hanbu. Slovan do toho!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných