Letná príprava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Letná príprava

Príspevokod užívateľa nsRED » Utorok, 1. Júla 2014, 20:03

Ďakujem za odpoveď....
A nejaký video zostrih s prípravných zápasov neexistuje ?

St. Jacobs-1969
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2014, 00:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Letná príprava

Príspevokod užívateľa St. Jacobs-1969 » Streda, 2. Júla 2014, 18:34

Diskusia k prípravným zápasom počas letnej prípravy.
Na stránke venovanej letnej prípravy sú naši hráči na fotke v belasých dresoch. Toto sú naše pravé belasé farby a dresy. Mám 65 rokov a na štadióne Slovana som býval na zápasoch v čase, nečase. Zažil som éru Popluhára, Ondruša, Čapákovcov. Vždy sme hrali celí oblečení v belasých dresoch. V takýchto dresoch hrali celé generácie našich hráčov až do doby keď za Čanigu nejaký chuj pridal do belasej farby biele pásy. Ide ma rozhodiť od jedu keď vidím tie nepodarené argentínske dresy ktoré nám nepasujú.Mali by sme si ctiť tradíciu našich predchodcov.Neviem si predstaviť žeby Chelsea nastúpila na domáci zápas s nejakými bielymi pruhmi na modrých dresoch alebo Arsenal do vínovočervenej farby zakomponoval žltú a hráči by boli ako Dukla Praha alebo Liverpool v bielych a vyzerali by ako pusinky z Realu Madrid. Je povinnosťou zachovať svoje tradičné farby na domácich zápasoch keď už je taká doba že kluby majú iné dresy pre zápasy doma a vonku.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Letná príprava

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Nedeľa, 6. Júla 2014, 12:11

Diskusia k prípravným zápasom počas letnej prípravy.
ŠK SLOVAN - Košice, fanúšikovské hodnotenie posledného zápasu pred ostrým štartom sezony:
brankár Perniš:nemal čo robiť, ak výtka, tak by v niektorých momentoch mal po získaní lopty rýchlejšie zakladať utoky včasným dlhým vyhodením
Obrana: vynikajuco, Ninaj s Hudákom fantastické výkony, neprehrali jediný suboj, teší to o to viac, že ide o mladých chalanov, bratislavských odchovancov? Cikos s Jablonským ukázali tiež niekolko dobrých vecí, je na čom stavať
Záloha: veľmi zle, už vlani naša najslabšia formácia, Zofcak s Grendelom pre Slovan nepoužiteľní, pomalí, nekonštruktívni, vyhorení, z 10 prihrávok 9 dozadu, Milinkovč dal prekrásny geniálny gol, ale jeho lenivosť stále pokračuje, urobí 3-4 akcie, ale taký hráč by ich mal urobiť za zápas aspon 15, Lásik nič geniálne, ale zo zálohy sa mi páčil najviac
Útok: Soumah geniálny driblér, včera solídny výkon, skoro všetky akcie co za niečo stáli išli cez neho, stále má rezervy s kolektívnou hrou, boli momenty kedy mal prihrávať, Fort drel, makal behal, bojoval, získal veľa lopt, do šance sa nedostal, ale za absolutne sa fyzické odovzdanie sa do zápasu palec hore
Striedajuci hráči: Halenár, peltier nedoniesli nič pozitívne, prirovnávam ich ku kategorií Zofacak, Grendel, ak má mať Slovan ambície zlepšovať sa su nepoužiteľní, preč zo Slovana, radšej dávajme šancu množstvu talentovaných dorastencov, Meszáros tiež nič moc, u neho ma negatívne zarazila situácia z ca. 85 min., išli sme do rýchlej kontry 3 na 2, on na polke mohol rýchlo hodiť aut šprintujuceme Soumahovi, ktorý na neho aj kričal a Meszaros zvoli typicky slovenské riešenie zdržovať hru, všetko pokaziť zabrzdiť, u mna prepadák, palec dolu
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných