32. kolo Slovan - Nitra

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanadmin
Administrátor
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 16:22
Kontaktovať užívateľa:

32. kolo Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa slovanadmin » Utorok, 20. Mája 2014, 14:31

Diskusia k zápasu

1969
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 14:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: 32. kolo Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa 1969 » Utorok, 20. Mája 2014, 22:17

sice chapem fanusikov o co im islo ale akoby hodili vsetkych hracov do jedneho vreca. dnes hrali kolcak ninaj vrablec meszaros hudak gasparovic polacek halenar grendel matejka a traja legionari ktory si podporu urcite zasluzia a to fort milinkovic a gorosito a podla mna hrali pekny fotbal.bolo mi luto najme gorosita ktory taketo "oslavy" nechapal a ani si nezasluzil tak isto ako ostatny na ihrisku.

kostany.miroslav
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Streda, 21. Mája 2014, 02:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: 32. kolo Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa kostany.miroslav » Streda, 21. Mája 2014, 14:25

No dnes to nebolo najhoršie a dalo sa aspoň sčasti na to pozerať aj keď hrať z hrdosťou za Slovan by sa patrilo trošku inak . Oto viac ma trápi to čo nasledovalo potom . Ak si pani funkcionári Slovana a zlodeji z SFZ myslia že takýmito gestami pri odovzdávaní trofeje majstrovi tejto cirkus ligy pritiahnú fanúšikov na štadión tak mam pre nich zlú spravu . Vyženú aj ten zbytok najvernejších. Pokiaľ chcete dekórovať šampióna bez jeho divákov a nieje vám trápne že nepripustite aby to hráči mohli osláviť zo svojimi fanúšikmi tak načo takú súťaž organizujete ? Je to len pre stávkové spoločnosti ? Ved už sa hrdo pýšite že Fortuna si to aj zaplatí . Ešte Slovnaft Cup Premenovať na Tipujem Cup Slovan na prsiach už Nike ma a tvárme sa že je to futbal . Je to hnus na Slovenský spôsob čo vyháňa fanúšikov z tribún a nie ta hŕstka nespratných chuligánov ako to prezentujete vy . Sú to vaše kroky ktoré vyhnali 30 000 návštevy Slovana k dnešnej návšteve 500 divákov . Roky nás klamete ohľadom štadióna na Tehelnom poly , futbal hráte podla kurzov stávkových spoločností a k divákom sa správate bez ucti a rešpektu . Nemyslite že je už vážne najvyšší čas sa nad tím zamyslieť ???


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných