Prestupy hráčov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanadmin
Administrátor
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 16:22
Kontaktovať užívateľa:

Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa slovanadmin » Pondelok, 25. Novembra 2013, 11:35

Diskusia o prestupoch hráčov.

Slovanko89
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 23:57
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa Slovanko89 » Sobota, 11. Januára 2014, 00:10

Zmeny asi velke nebudu podla vyhlaseni, Cleber pride jedine ak niekto z mimo EU odide.. Mozu hrat piati, mame ich 6 ale Marko ma coskoro dostat obcianstvo...najskor by som uvolnil Josimova, ten chlapec tu zatial nic neukazal...snad neodide Soumah, ten je futbalovo koekde inde, sancu si este zasluzi

SlovanPeto
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Januára 2014, 11:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa SlovanPeto » Nedeľa, 12. Januára 2014, 11:36

No pokial Marko dostane obcianstvo a mohol by odist peltier nieco sa o tom suskalo tak by mohol peltier prist

toncus80
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 20:38
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa toncus80 » Pondelok, 13. Januára 2014, 20:47

dufam,že Soumah už začne hrať,lebo potencial na to ma veľky. ale hlavne by sme potrebovali stopera tipu,Tittel,Glonek,Varga ....Gorrosito by sa posunul na stranukde by bol viac platnejší.

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa adamkol » Streda, 15. Januára 2014, 06:47

Asi pred rokom ,dvoma sme sa zaujímali o Mikúša z NR . Zachytil som nedávno správu , že rozviazal zmluvu s Admirou Wien . Vie niekto posúdiť nakoľko je tento hráč kvalitný ? Bol veľkým talentom mládežníckym reprezentantom.

toncus80
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 20:38
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa toncus80 » Streda, 15. Januára 2014, 10:48

Mikuš bol často zraneny a v podstate tam vobec nehral .takže je tažko povedať v akej je forme a či by bol posilou pre Slovan.potrebuje teraz niekde sa rozohrať.

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa walsh13 » Sobota, 18. Januára 2014, 21:23

dufam,že Soumah už začne hrať,lebo potencial na to ma veľky. ale hlavne by sme potrebovali stopera tipu,Tittel,Glonek,Varga ....Gorrosito by sa posunul na stranukde by bol viac platnejší.
Pre mňa bolo dosť nepochopiteľné uvoľnenie Teixeiru. Celkom sa mi páčil a hlavne bol mladý, takže sa z neho dalo ešte niečo urobiť (a bol by vyriešený problém so stopérom).

radoslavius
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 18:50
Bydlisko: LM
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa radoslavius » Nedeľa, 19. Januára 2014, 14:40

Vcerajsi zapas v LM len potvrdil,ze Slovan je na SVK stale fenomem a super cislo 1.pre kazde muzstvo proti ktoremu nastupi a sviatok v tom meste kde hra...aj vcera sa na umelej trave v LM tiesnilo a tlacilo cca 650dusi,ktore boli zvedave na najlepsie a najuspesnejsie muzstvo na Slovensku! :D Aj ked sme nastupili v znacne pozmenenej a neznamej pre niektorych zostave,zapas splnil ucel chalani si zahrali,vybehali sa,malo to uroven z oboch stran aj LM mal par sanci,ale do vylozenej sme ich nepustili,zapas sa musel vsetkym pacit vzhladom na mensi rozmer ihriska a nie najkvalitnejsej umelej travy chalani podali dobry vykon za ktory sa nemusia hambit.Peltier,Soumah,Augustin a Bagi vyborne vykony,trosku sklamanie od Jakubeka ktoremu neslo...

toncus80
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 20:38
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa toncus80 » Nedeľa, 19. Januára 2014, 17:52

dufam,že Soumah už začne hrať,lebo potencial na to ma veľky. ale hlavne by sme potrebovali stopera tipu,Tittel,Glonek,Varga ....Gorrosito by sa posunul na stranukde by bol viac platnejší.
Pre mňa bolo dosť nepochopiteľné uvoľnenie Teixeiru. Celkom sa mi páčil a hlavne bol mladý, takže sa z neho dalo ešte niečo urobiť (a bol by vyriešený problém so stopérom).

Occhi88
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 21. Januára 2014, 20:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy hráčov

Príspevokod užívateľa Occhi88 » Utorok, 21. Januára 2014, 20:45

Ospravedlňujem sa, že som argentínsky fan klub San Lorenzo de Almagro, pápež Francisco klub. Tu sa šírili články o Gorosito Mikuláša, ktorý, podľa médií v tejto krajine, sa budeme snažiť najať v najbližších dňoch. Rád by som, aby mi dal informácie o tomto prehrávači. Už, vďaka.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných