Fanúšik alebo divák?

Všetko čo vás zaujíma o belasých
tibor48
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 27. Júna 2014, 09:47
Kontaktovať užívateľa:

Fanúšik alebo divák?

Príspevokod užívateľa tibor48 » Pondelok, 29. Júla 2019, 20:52

Na všetkých fórach čo sa týkajú Slovana je veľa nespokojnosti a až nenávisti.Určite fanúšik Slovanu je momentálne nespokojný s vývojom v klube, čo je celkom prirodzené.Ja fandím Slovanu už od svojich 6 rokov a budem až do smrti .Vtedy hrali Schroif,Popluhár,Vengloš a spol.Hrať za Slovan bola česť a na domáce zápase chodilo 20 000 divákov.Bola éra keď pred zápasom áčka hrali dorastenci.Keď končil zápas dorastu tých 20 000 už bolo na štadióne.Títo mladí chlapci zažívali atmosféru a bola radosť pozerať ako bojovali.Tráva horela.Z dorastu postúpili do béčka , ktoré hralo ll .ligu .Tí najlepších z béčka do áčka.Do Slovanu prichàdzali talenty z celého Slovenska a potom mal Slovan aj fanúšikov z celého Slovenska.Keď Slovan vychádzal na trávnik napr. v Prešove,Košiciach či Ostrave diváci tlieskali.Dnes nemysliteľné.Odvtedy pretieklo Dunajom veľa vody.Prišla èra ďaľších generácií a stále to bol náš Slovan ,v ktorom hralo veľa výborných futbalistov so slovanistickým srdiečkom.Vymenovať ich, to by som písal do rána .Dnes máme , tak ako všade vo svete legionárov, ale chÿba to srdiečko.Dnes to sú samé vyhlásenia ,že budú bojovať.Čo sa týka vedenia tiež nič moc.Hovoriť o tom ,ktorý hráč by mal hrať či nehrať, prípadne odísť asi nemá zmyseľ , lebo jeden by vyhodil Mohu , druhý Ljubičiča atď.20 ľudí a z kádra by nezostal kameň na kameni.Mňa čo najviac mrzí ,že v Slovanu je nulový skauting.Ako môžu mladí a kvalitní hràči uprednostniť napr.DAC pred Slovanom./Šatka,Kružliak atď./.Zase by sa dalo písať meno za menom.Veď Világy im nedá viac ako Kmotrík .Len treba vedieť , že na trhu sú takí hráči.Dalo by sapísať o kvalite trávnika atď,atď.No dosť pesimizmu.Zajtra v Prištine vyhráme a bude zase trocha radosti.

Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní