Hanba storočia

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Hanba storočia

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 17. Júla 2019, 23:06

Tak, chlapci moji máme tu opäť hanbu, ale tentokrát s týmto "našlapaným" tímom (iba platmi) hanbu storočia, aká paralela ... nie je umenie vyhrať našu trápnu ligu s dedinskými mužstvami, umenie je už pre nás poraziť dedinské európske tímy ... rozpustiť káder, dať tam odchovancov popri zopár schopných legionároch a horšie to byť nemôže ... pokojne nech ide Šporar, aj Božikov, aj Čavrič, Abena alebo Ratao ich v pohode nahradia ... a treba tam poriadne tvrdého trénera, ktorý tie primadony naučí drať trávnik za tie nekresťanské peniaze, pretože to nasadenie bolo vo väčšine zápasov, aj v minulej majstrovskej sezóne slabučké ... ešte by ma zaujímalo, kde hľadali hráčov, ktorí nie sú schopní si v brejkoch nahrať, nieto ešte zakončiť? to prebiehalo výberové konanie normálne na hráčov čo toto dokážu, pretože to čo sa zišlo v Slovane nemá v tomto smere obdoby, ja som za posledné tri roky videl minimum premenených brejkov, v Európe žiaden ...

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 18. Júla 2019, 00:51

hehe, na co sa tu hrame? si tu s nami vytrie prdel nejaky srackarsky brankar, nic viac... :/
mlady kmotrik? prdlajz... mal som mu prifajcit uz po Kodani...ale nechal som sa prehovorit, ake to este bude uzasne...
dakujem, je to fakt uzasne... normalne sme vsetci v euforii... ale z tej hanby, co predvadzate, sa ideme prepadnut...
GRATULUJEM

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 18. Júla 2019, 12:50

Prečo mažete na fb vyjadrenie Domina k včerajšku, keď to je evidentne JEDINÝ HRÁČ, ktorému záleží na Slovane? Dobre, že sa v rozhovore nerozplakal, a v pozadí si vykračuje MOHA, ktorému ako zvyšku tímu je uriti, že nepostúpili, veď svoju tučnú mesačnú výplatu dostane ... dnes rozhoduje viac srdiečko na ihrisku ako kvalita? načo nám je 10 "skvelých" futbalistov a iba jediný srdciar v bráne? Nebolo by lepšie tam mať 6 srdciarov, ktorí záleží na úspechu a zvyšok kvalitných hráčov? Nebola toto cesta kedysi aj Petržalky do LM a iných slovenských tímov? veď to sám Greif naznačil, že akoby niekomu nezáležalo na postupe, ale čo je horšie, tak to je neskutočný hazard so značkou SLOVAN ... máme pekný štadión, ale k čomu to je, keď sa tu nebudú hrať top zápasy? veď predsa všetci na to čakali a teraz po tomto všetkom kto príde pozrieť na Slovan? bolo to rozbehnuté dobre, aj na prilákanie ďalších fanúšikov, ale takto sa to posralo ...

ja som to však sem písal už dávnejšie, že Európa nám vystaví zrkadlo a ukázalo sa ... keby sme vypadli s ťažkým súperom po odmakanom zápase nepoviem pol slova, ale toto "našlapané" mužstvo vypadne s dedinským čiernohorským mužstvom, tak to nemám slov ... Evidentne to v tíme nefunguje, tí hráči si nerozumejú a určite nie je v našej šatni taký tímový duch, ktorý by zaručil veľké víťazstvá, ale nie v našej lige, ale v Európe a nie proti Sutjeske, ale nejakým renomovaným klubom ... keď môžu Česi (Slavia, Plzeň, Liberec, Jablonec a pod.) pravidelne hrávať európske poháre (aj napriek tomu, že začínajú v neskorších kolách a sú nasadení) a dokážu to s tuzemskými hráčmi, tak to musí ísť aj u nás ... keď to dokázala svojho času Žilina, minulý rok Trnava, tak to musí ísť aj v Slovane, lenže tí hráči v spomenutých kluboch veľmi chceli, preto postupovali a bolo to vidno, či už na ihrisku, alebo po zápase v rozhovoroch, ale z týchto žoldnierov (pre mňa to budú vždy len žoldnieri) taký pocit nemám ...

Prečo sme nezískali Kružliaka z RK, je to slovák mladý, ktorý bude mať isto lepší vzťah k Slovanu ako Bajrič alebo Božikov, treba sem dotiahuť Slovákov, ktorí budú mať záujem hrať za Slovan a niečo s ním dokázať ... Inak mimochodom, prečo najlepší hráči z prípravy, ktorí sú aj teraz vo forme nehrali? Narážam na Rataa a Abenu ... treba dávať šancu pravidelne v základe mladým nech sa chytia (Potoma, Strelec a pod.) treba to trochu preriediť, nech tí čo nemajú záujem makať za Slovan idú do riti (a nie je ich veru málo)!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 18. Júla 2019, 12:55

ešte som zabudol jednu vec ... neviem či Ševela nemá rešpekt, alebo kde je chyba, ale treba sa nad tým zamyslieť ... všimol som si, že jeho išlo včera na tej lavičke aj roztrhať, aj tam bliakal po tých hráčoch, a veľa z nich to ignorovalo a iba vyklusávalo (hlavne po tych posratých brejkoch, ktorých bolo asi milión), strata lopty a nič, kašlem na to ... ja by som takýchto hráčov poslal kade ľahšie, keď nemáte záujem hrať za Slovan, tak choďte niekam do tramtárie, nie sme tu odkázaní na nafúkaných diletantov!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 18. Júla 2019, 15:02

prosím len nech nie je nový tréner Noro Hrnčá ... ja ho mám rád, podľa mňa je dobrý človek a tiež ako tak dobrý tréner, ale nemá na to ukočírovať tieto naše primadony ... tam treba tvrdšiu ruku, nastaviť pravidlá, že toto budeš robiť a ak nie, tak nehráš a dovi dopo! zároveň treba mať jasnú filozofiu, že čo chceme hrať ... Hrnčár je veľmi mäkký, podobne aj taký Holoubek čo odišiel z Ružomberka.

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa walsh13 » Piatok, 19. Júla 2019, 22:23

Trénerom bude Weiss a opäť budeme mať za sezónu "100" remíz.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hanba storočia

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 24. Júla 2019, 12:09

V tomto článku to vystihol Kinder do bodky presne a nedá sa s ním v ničom nesúhlasiť. Treba si prečítať.

https://sport.aktuality.sk/c/405775/pri ... -autoritu/


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných