Liga Majstrov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Liga Majstrov

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 11. Júla 2019, 07:38

Nedá mi to, musím sa vyjadriť po včerajšom zápase ... Príprava bola po dlhšom čase výsledkovo na veľmi dobrej úrovni, aj keď súperi mohli byť ešte kvalitnejší,super, že sa podarilo udržať káder pokope a Abenu možno považovať aj za posilu, verím, že sa dostane časom do základu ... ale škoda, že to čo hráči veľakrát prezentujú na tlačovkách mi príde iba ako póza ... naposledy Šporar povedal, že nové dresy sú pekné, ale musia byť po zápase špinavé ... prečo sme potom včera prestali hrať od 20. minúty? Dovtedy mohlo byť síce pokojne 3:0, ale potom sme nepochopiteľne odišli a nezmenilo sa to veľmi ani po prestávke ... Pritom si treba povedať, že tento súper naozaj nie je bohuviečo a mali sme ho zdolať s prstom v nose 5:0 (o.k., včera sme mali aj dosť smoly, ale tá hra nebola vôbec dobrá, bolo to nekompaktné, rozhárané, bez nápadu a iskry, či ako to zvykne vravieť Ševela bez emócie ...) Je to škoda, pretože návšteva na súpera tohto typu bola viac ako výborná, nehovoriac o tom, že pri obrazovkách to sledovalo kopec ďalších ľudí, ktorí chceli z rôznych kútov Slovenska merať cestu na zápas Slovana, ale ... uvidíme.

Teraz k výkonom hráčov: Včera bol jediným naozaj snaživým hráčom čo chcel niečo vymyslieť a aj sa mu to darilo a makal po celý čas (aj dozadu, síce často s faulami) RAFAEL RATAO, preto ja naozaj nepochopím Ševelu, prečo ho dal ako prvého dolu??? Keď som to zbadal, že tento jediný hráč, ktorý sa snažil ide dole, skoro som dostal infarkt ... Zvyšok mužstva včera nič moc ... Ljubičičovi absolútne včera nešlo, väčšina prihrávok či pasov pokazených ... Moha totálne mimo ... Inak nechápem ako môžu takto vyspelí a skúsení hráči, jeden na začiatku a druhý pred Šporarovým gólom prestreliť bránu z päťky (keby to tak chceli tak sa im to nepodarí) ... Dražičovi včera tiež nešlo a Čavrič je kapitola sama o sebe, okrem jednej strely nič ... čo je ale horšie, tak keď sa poväčšine na neho pozriete, tak ako keby trpel a nechcelo sa mu (ten keby odišiel a bol nahradený niekym iným, tak nám to teda vôbec neublíži). Suckhotsky slabota, ani jeden poriadny center. Greif pri tom góle taktiež nemôže mať čisté svedomie. Je to na zamyslenie či by to nechcelo do zostavy aj pár hráčov so srdiečkom pre Slovan, ktorí by makali a vyburcovali to tam.

Suma sumárum, pokiaľ by to bol lepší súper, tak by to bola čistá katastrofa, takto sa zatiaľ iba čiastočne vracajú spomienky na Famagustu ... Verím, že toto mužstvo v odvete zvíťazí, ale treba na tie primadony namiesto cukru už bič, pretože na tieto zápasy sa čakalo celú sezónu a takto to pokaziť, to je najhorší sen aký len môže byť ... Dúfam, že sa v odvete nezopakuje prístup hráčov ako v zápasoch proti Jelgave či Balzanu minulý rok a jasne prevalcujú Sutjesku u nich doma, pretože na to majú ... (P.S.: Bolo by na mieste zaplatiť Mohovi súkromné hodiny zakončovania).

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liga Majstrov

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 14. Júla 2019, 21:34

ja len dúfam, že neostane pri trénerových slovách a v odvete to troška premieša ... je evidentné, že niektorí hráči, ktorí neodstávajú šancu v ostrých zápasoch sú viac vo forme ako poniektorí zo základu .. taký Abena má teraz formu, takže Bajrič nech ide na lavičku a namiesto neho nech hrá Abena, možno dá gól z nejakého rohu a taktiež dajte dole Čavriča a na jeho miesto na krídlo nech ide Dražič, do stredu Ratao, na druhu stranu Moha a v strede budeme hrať na dvoch defenzívnych záložnikov - De Kamps, Ljubičič alebo Nono, Ljubičič, prípadne Ljubičič a Holman, ktorý by hral vyššie ... len dúfam, že bude iná zostava ako v domácom zápase, chcelo by to nejaký impulz, tak snáď Ševela nesklame ... inak bude za svoj osud zodpovedný iba on, nik iný


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných