Slovan Trnava

Všetko čo vás zaujíma o belasých
manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Slovan Trnava

Príspevokod užívateľa manho » Nedeľa, 3. Marca 2019, 11:53

hmm, trosku nechapem, ako tu je "ticho"... dnes sa vraciame na nase Tehelko a tu nic...
ja sa na tento den tesim, ako male decko a to som uz "stary foter"... :)
som rad, ze som dockal tohto dna a verim, ze trnavakov roznesieme na kopytách!!! ;)
Navzdy SLOVAN!!!

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan Trnava

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 3. Marca 2019, 12:17

Tak možno to tu časom zase ožije, väčšinou sú všetci na facebooku. Samozrejme všetci sa tešíme :D

servac78
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Piatok, 11. Júla 2014, 20:53
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan Trnava

Príspevokod užívateľa servac78 » Nedeľa, 3. Marca 2019, 21:56

Dnes samozrejme výborná návšteva aj atmosféra. Štadión ak sa dotiahnu všetky práce bude pekný.... A zápas... Mal som väčšie očakávania z našej strany. Trnava to bránila a viem ze je ťažké sa presadzovať proti takému betónu ale napriek tomu sme to mali hrať možno jednoduchšie a hlavne presnejšie. Miestami z toho boleli oči. Sporar je kvalitatívne na úrovni 30 goloveho strelca a dúfam ze tu hranicu prekoná. Moha sa najskôr hľadal ale potom v druhom polčase to konečne rozbalil. Prvý gól ak by rozhodca postranny piskol tak si to aj obháji. Druhý gól jasný, krásna nahrávka aj zakončenie. Víťazstvo teší ale mužstvo má potenciál hrať lepšie. Slovan do toho!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan Trnava

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 5. Marca 2019, 06:06

Prisiel som, videl som, zvitazil som :-)
asi po 20.rokoch som zazil, ze som sa nevedel dostat na Trnavskom do elektricky, cloveku to nedojde, a je to logicke ze pri takej navsteve asi budu plne spoje :-) len som si odvykol. na pocudovanie sme boli od prichodu k stadionu na svoje miesta na tribune za asi 7-8 minut. Rovnako nazad, snad za tri minuty sme boli vonku. Bufety, ano nebolo to zvladnute, ale bola to sakra ostra skuska prevadzky...sli sme hned po polcase a nazad sme dosli v 53.minute, cize prvy gol zial len na obrazovke. Trochu preexponovany zvuk, a hlasatel by si mal uvedomit ze nekomentuje zapas v brazilii, inak ok. K zapasu - Ljubicic perfektny vzadu aj v predu, zacina mi pripominat Skrtela; Holman vela rozdal a vybojoval, kridla celkom pekne, Sporar dal dva goly super. Moha slabsie, co podciarkla spalena tutovka. Na to ze hrali 65 minut proti betonu to nebolo zle. jeden postreh - ked ste boli na zapase pred dvoma troma rokmi co ste videli? Milion prihravok do stran, dozadu... aj teraz ich bolo zopar, ale pri kazdom zisku lopty bolo vidno, ze hraci ihned smeruju k superovej brane, v prvom polcase to pripominalo hadzanarsku obruc. Toto je naozaj najsilnejsi Slovan za velmi dlhe roky a je to pozeratelne. Postreh k divakom - kotol perfektne, cela ta tribuna (cca 4500 ludi) robilo atmosku, ostatne tribuny boli skor divaci, mozno 1/4 - 1/3 ludi prejavovalo nejake emocie. Takze som velmi zvedavy na dalsie navstevy.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných