Ljubičič

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Ljubičič

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 26. Augusta 2018, 14:27

Kokos, už si myslím, že ma nemôže nič doraziť a zrazu sa dočítam, že k nám ide Ljubičič ... načo je toto dobré? ja tomu nechápem, načo nám bude Ljubičič? Veď máme kvalitných stredných záložníkov na jeho pozícii habadej, dokonca si dovolím tvrdiť, že kvalitnejších ako on, navyše aj mladších a teda perspektívnejších (Nono, De Kamps, Rabiu, Holman), veď on má už 30 rokov ... pokiaľ by išlo o útočníka, tak okej, prípadne o krídelníka, tak by som to ešte ako tak chápal ... ale tomuto ja teda vôbec nerozumiem, nechápem a ja sa teda s touto prestupovou politikou vôbec nestotožňujem ... ako môžu dostať šancu ukázať sa odchovanci (Strelec, Hrnčár a spol.) keď tu máme pretlak cudzincov?

milosbb
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 15. Augusta 2015, 16:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa milosbb » Nedeľa, 26. Augusta 2018, 19:32

tak z tych styroch co si napisal by som hned teraz vecer poslal prec nona,holmana aj rabiu-ho/boha ani vysklonovat to neviem.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 26. Augusta 2018, 22:03

milosb: ok, ale nezdá sa mi, že by bol Ljubičič lepší ako spomenutí hráči ... tiež by som si tam vedel predstaviť iných hráčov a hlavne Slovákov.

Dnes ďalšia facka ... toto by už nepustila ani Senica, lenže toto naše mužstvo má problém brániť, nielen obrancovia, ale mužstvo ako celok ... ja si nepamätám, kedy naposledy sme dali z protiútoku gól, pre týchto hráčov to je evidentne nemožné, zakončiť protiútok gólom. Trenčín sme mali doraziť na začiatku druhého polčasu a bol by pokoj.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 27. Augusta 2018, 08:08

Potvrdilo sa ze Trencin je velmi silny. Akonahle prestriedali a hrali s "A"teamom, mali sme problemy. Este ze sme viedli uz 3-0. Myslim ze to je nas najvaznejsi konkurent v boji o titul, a aj ked sa dostane do EL skupiny, zrejme nebudu mat v lige vazne problemy. Je to opak TT, ktory s tou rotaciou zostavy budu radi, ak budu po jeseni v top 6ke.
Ljubicica nemusim, ale zase, povedzme si, nech mame aj 6-7 hracov na 4 posty rovnako kvalitnych... rok je dlhy, pridu tresty, zranenia, takto o pol roka mozno budeme radi, ze tu je. Ak bude hrat kvalitne.
Mam dobry pocit celkovo z ligy, minuly a tento rok. V hornej sestke bude kvalita, nebude lahke ziskat titul.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa chester172 » Utorok, 28. Augusta 2018, 17:44

Ja s Ljubičičom nemam absolutne ziadny problem. A uz vobec nie ked vidim ako hra Rabiu a poslednu dobu Holman, aj ked ten je skor ofenzivnejsi stredopoliar. Rabiu by mal ist prec, dlhodobo nepodava vykony na urovni. vyjde mu jeden zapas z 10tich a to je neakceptovatelne. Co sa tyka Nona, s jeho celkovym prejavom som spokojny, jeden zapas mu nevysiel, ok sezona je dlha.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 30. Augusta 2018, 15:34

TRUTZ VON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRUTZ VON!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nielenže robí zle trénerom, fušuje im do remesla, intriguje, ale on po.erie to začo zodpovedá.
TRUTZ VON!!!!!!!!!!!

manho
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Piatok, 17. Januára 2014, 12:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa manho » Štvrtok, 30. Augusta 2018, 16:17

skoda reci, hanba!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 30. Augusta 2018, 20:53

mne to už príde, že to tu niekto robí zámerne ... predsa nie je možné, že v priebehu posledných 2-3 rokov sa na nás sype hanba za hanbou, trapas za trapasom ... ja neviem koho sme kde urazili, že sa toto deje ... už keď si človek myslí, že naša značka nemôže klesnúť hlbšie, tak sa zobudí a ďalšia hanba na svete, nepochopiteľné ... ja nechápem ako chce toto vedenie dotiahnuť ľudí na Slovan, keď sústavne tento klub dehonestuje, bohužiaľ je to tak ... nech to bola včera trebárs chyba aj upratovačky!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ljubičič

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 6. Septembra 2018, 10:17

zial kmotrik ml. nema evidentne na niektore veci paky, lebo neverim ze toto nevidi.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní