Ružomberok - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 19. Augusta 2018, 18:34

Chcel by som poprosiť vedenie - pošlite už Čavriča kade ľahšie ... alebo mu prosím vás objednajte rovno psychiatra, lebo toto jeho detinské oplácanie nie je normálne ... keď sa mu tu nechce hrať, tak nech tu nehrá a ide preč!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 20. Augusta 2018, 14:40

No, par zapasov asi bude stat tak ci tak ;)
Som rad za vyhru, lepsie sa nam hralo ked bolo v poli len 18 hracov ;)
osobne som sa bal tejto serie: vonku RK, doma TN, vonku ZA, doma DS... uz som videl nejake 4 remizy v slede ;))
proti TN to bude dobry zapas a zrejme prestrelka, ci chceme ci nie, musime k nim pristupovat ako k favoritovi, lebo ich utocna hra je velmi silna. Podla mna, ak neprejdu do skupiny EL a nebudu tymto vytazeni, nas najvacsi super o titul.
ak nedaju dole Larnacu vo stvrtok, tazko povedat ci Moniz bude setrit opory prave snami na odvetu v EL.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 20. Augusta 2018, 22:06

jj, súhlasím, že s Trenčínom to bude veľmi ťažké ... najmä preto, že Trenčín hrá dlhodobo lepšie na ihriskách súperov ako doma, ale tak snáď to s nimi ustojíme. Tento zápas bude smerodajný ako na tom sme a súhlasím, že Trenčín bude náš najvážnejší súper v boji o titul. V každom prípade ak prejdu cez Larnaku do skupiny tak odíde Mance a ešte zopár hráčov až v zime, ak nie, tak ich predajú už teraz po predkole s Larnakou a zase budú slabší, takže nás snáď reálne v ceste za titulom neohrozia. Taký Sleegers by sa nám zišiel namiesto Čavriča ;)

Ešte k zápasu s RK ... s výsledkom som ja osobne nadmieru spokojný, s predvedenou hrou, v podstate tiež, čakal som horšie ... ktovie ako by sa zápas vyvíjal, pokiaľ by rozhodca odpískal čistú penaltu proti nám po faule Mohu. V každom prípade sú to cenné body z pôdy, kde sa bude ťažko bodovať.

A ešte jednu vec som ... Dávid Hrnčár by si zaslúžil hosťovanie v nejakom prvoligovom mužstve a potom do budúcnosti dúfam, že dostane reálnu šancu v našom mužstve a nenecháme ho len tak odísť. Toľko gólov čo strieľa ... klobú dole, aj keď to je len tretia liga. Verím, že hráči ako Kozlovský, Hrnčár alebo Strelec budú pevnou súčasťou nášho mužstva už v blízkej dobe a nech mi nikto nevraví, že nemáme v doraste kvalitu, pretože pochybujem, že sú slabší ako ich kolegovia, čo už hrajú za áčko Žiliny

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ružomberok - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 21. Augusta 2018, 07:01

Minimálne by mohli dostať šancu v slovenskom pohári a podobne...
v žiline majú inú koncepciu, ak by tam teraz hral Mintál a podobne, tak mladíci sedia na lavičke. u nás je to naopak, máme drahých hráčov. Pokiaľ Strelec či Hrnčár nezahviezdia v zápase hetrikom, tak majú pramalú šancu.
dúfam že v Slovane existuje nejaká analýza výkonnosti. Šporar dal v 5.kolách 5 gólov OK, ale čo ostatní?
Na 30 minút by tých mladíkov mohli nechať hrávať pravidelne.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní