Pre fanúšikov

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Pre fanúšikov

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 30. Júla 2018, 19:27

Nechápem tu niektorých ktorí sa nevedia stotožniť s klubom. Naposledy proti Podbrezovej narážky na Sporara keď sa začína chytať a začína sa aj snažiť tak ešte máte blbé pokriky na neho keď dá gol. Čo vlastne chcete viac Slovákov ? Srdciarov ? V dnešnej dobe moc srdciarov nenájdeme.
Chcete na hrote namiesto Sporara Hološka ? Na túto otázku mi odpovedzte tu na fore čo najviac ľudí ak má ešte niekto záujem a možno sa dozviete pravdu čo nevie asi ani sám Kmotor.

Dusím to a sere ma to a možno prebudím dalších fans ktorí neuznávajú túto politiku možno zmenia názor aký dnes rozdiel medzi legionárom a domácim.

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pre fanúšikov

Príspevokod užívateľa peterb411 » Streda, 1. Augusta 2018, 13:58

Ja mám pocit, že niektorí ľudia sa budú sťažovať neustále. Konečne sme sa zbavili lúzy, čo sa len prechádzala po trávniku, p. Kmotrík investoval nemalé peniaze do kvalitných hráčov, ako jediný na SVK nerozpredávame káder, vieme dostať súpera pod tlak, vieme podržať loptu, vyhrávať nad slabými súpermi rozdielom triedy, štadión sa stavia, po marketingovej stránke klub tiež funguje profesionálne, máme prenosy z vonkajších zápasov v Európe atď. Šporar konečne dokazuje, že je to strelec, ktorý dokáže skórovať z pološance a niektorým sa stále nepáči. Na SVK nemáme cenovo dostupných hráčov ako napr. v ČR, s ktorými by sme boli konkurencie schopní a preto nakupujeme v zahraničí. Chceme opäť dostávať debakle od priemerných tímov ako YBB, Sparta, Bate atď.?

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pre fanúšikov

Príspevokod užívateľa nsRED » Streda, 1. Augusta 2018, 23:08

Vidím že fanúšikovia majú Slovan viac v p.či ako hráči !

Dúfam že si Hološko už nekopne za nás.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pre fanúšikov

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 2. Augusta 2018, 21:38

To čo chcú, je dnes nerealizovatelne. Resp. by sa s tými ospevovanými odchovancami muselo začať pred 10.rokmi. Najprv im nevonalo, ze polovica hracov boli tmavi. Teraz su to sami slovania a tiež to vadí. Stavím sa ze ak by sme mali čisto slovensky poskupeny team, aj tak by nebolo dobre, lebo chcú len odchovancov. ohľadom Mohu a Sporara zbytočne hovoriť, kto ich videl v posledných zapasoch, tak ak im nefandi, asi je slepy.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných