EL 2018/2019

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 2. Augusta 2018, 23:49

Konečne má tá naša hra lepšie parametre a dá sa na to celkom pozerať, aj keď doterajší súperi neboli najkvalitnejší ... Na čo máme v Európe sa naplno ukáže proti Rapidu. V každom prípade je super, že sa prebral Šporar, keď je vo forme, tak je vidno, že to je kvalitatívne najlepší útočník v lige. Koho by som však chcel vyzdvihnúť je trojica - Moha, Dražič a Nono. Nono je v zálohe perfektný, ma neskutočný prehľad v hre, krásne rozdáva lopty. Moha a Dražič sú nadpriemerne kvalitné krídla na našu ligu - naozaj super kúpy v oboch prípadoch. Čo sa však vedeniu nepodarilo, tak to je zaplátanie diery po Sekuličovi. Jediné v čom Apau "vyniká" je jeho váha. Patrí síce paradoxne k rýchlejším hráčom, ale smerom dopredu to je slabota a dozadu to je už úplne zle (sledujem ho doteraz vo všetkých zápasoch a zatiaľ naozaj kiksuje v každom zápase a to už má niečo za sebou, nie je najmladší - tu či sa to vedeniu páči alebo nie, bude musieť zháňať posilu) a taktiež máme problémy na druhej strane - Božikov tam síce zahral dobre, ale Suchockij ako ľavý zadák sa zatiaľ neosvedčil a Bajrič na poste stopéra taktiež často chybuje .... Uvidíme, avšak záloha je neskutočne kvalitná spolu s útokom, aj keď tam nie je čistokrvný hroťák ako náhrada v prípade zranenia Šporara ... ešte by to chcelo skvalitniť obranu a dávať šancu v zápase aj našim mladíkom!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 3. Augusta 2018, 11:44

pozrite si statistky EL po dvoch predkolach...

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/s ... tatistics/

Slovan dominuje v strelach, Sporar a Moha v statistikach :-)

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa jozef11 » Piatok, 3. Augusta 2018, 18:39

Gratulujem k postupu. Zaslúžená výhra i postup. Boli to však nervy v závere. Škoda množstva nevyužitých šancí a ležérne zahraného pokutového kopu.
S Martinom1987 súhlasím takmer vo všetkom. Mohu by som však dal ešte pred Šporára, nakoľko Moha je podľa mňa najlepší hráč v lige. Útok a záloha sú na veľmi dobrej úrovni, ale problémom je obrana, najmä krajní obrancovia. Božikov (asi najlepší stopér v lige) sa nehodí na kraj obrany. Inak, by hádam nezaškodilo v hre trochu menej spätných prihrávok a minimalizovať občasné sklony k profesorskej hre.
Prajem všetko dobré proti Rapidu. Slovan do toho!!!

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa peterb411 » Nedeľa, 5. Augusta 2018, 13:42

Nervy to boli riadne až do ukončenia zápasu. V zápase sme mali navrch, ale stále tam bola hrozba, že jedna chyba nás môže pripraviť o postup. Nepochopil som jednu vec, že prečo hráč momentálne asi s najhoršou formou v mužstve si postaví loptu na pokutový kop (čakal som jedného z dvojice Šporar alebo Šavičevič, ktorý už viackrát dokázal, že má nervy z ocele). Iné keby to bola liga a chceme mu pomôcť, ale takto nás to mohlo stáť postup. Veľmi dobre sa začína javiť aj Dražič, Čavrič by sa mal začať báť o miesto v zostave. Ja by som Apauovi nechal ešte čas, chalan sa snaží ale dosť kiksuje. Hodnotil by som ho až v zimnej prestávke. Sú hráči, ktorým aklimatizácia trvá trochu dlhšie. Proti Rapidu si myslím, že nervozita výrazne opadne, lebo už môžeme len prekvapiť.

Martin
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Nedeľa, 13. Apríla 2014, 12:46
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa Martin » Nedeľa, 5. Augusta 2018, 14:04

Nesúhlasím, že Čavrič je mimo, lenže on je typ futbalistu, ktorý najviac vie vyniknúť a potrebuje lopty do behu. Vie odšprintovať, aj prihrať... Logicky takýto hráč je proti tímom ako Orhei, Balzan, Podbrezová vypojený, lebo proti šiestim brániacim ani rýchla lopta prísť nemôže.
Uvidíme, rátam, že proti Rapidu môže byť Čavra našim žolíkom.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 6. Augusta 2018, 10:50

Lístky na B2 kupene. Dúfam ze bude plný dom a Vyhra.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 9. Augusta 2018, 06:41

tak sem s vasimi tipmi na priebeh zapasu a dnesny vysledok:
Rapid ma za sebou 2 sutazne zapasy, my 7 (pravda vsetko to boli poslabsi superi). sme rozohrati, pricom Rapid hned treti zapas sezony narazi na pomerne kvalitného a motivovaného supera. Videli ste ako hrala Crvena Zvezda doma? tam nebola pomaly prihravka dozadu, velmi pekne sa na to pozeralo, neustali tlak (druha vec efektivita).
Ak by sme dokazali byt dominantni, tak Rapid moze schytat aj nadielku, to myslim vazne. Ak to bude take vyckavacie, ustrachane, hlavne nespravit chybu, tak cakam remizu, mozno aj 0-0.

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Štvrtok, 9. Augusta 2018, 11:32

Môj tip je 3:1.Tento zápas si idem užiť bez stresu nech už dopadne akokoľvek.Stres som mal proti balzamu lebo povedzme si pravdu ich protiútoky smrdeli gólom a postup do tretieho kola nám posledné roky nevychádzal.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 10. Augusta 2018, 06:20

mohlo to byt aj 4-1 :-) aj 2-3. myslim ze po rokoch zapas so vsetkym. zapletka, atmosfera. skoda prvých 15 minut. potom si myslim ze sme boli mierne lepsi zvysok zapasu. nevidel som to dobre z tribuny, ale bola to ozaj penalta co zapiskal ten polsky krowkar? Greif si dufam vypytal miesto v zakladnej zostave. Prekvapil ma Apau, ze aj nieco vyhral, aj nieco zasprintoval :-)
v odvete mame sancu a ja verim v playoff.
na zaver k bufetom skoda reci... do rady som sa postavil 20:20 a pivo (brečka) som mal v ruke 21:00

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: EL 2018/2019

Príspevokod užívateľa peterb411 » Piatok, 10. Augusta 2018, 13:51

Naposledy bolo tak veľa ľudí na pasienkoch ešte v čase, keď Ševela ako hráč hral proti Rapidu, čiže bufetári nie sú zvyknutí na takýto nával zákazníkov. Myslím si, že okrem úvodu sme boli lepší ako Rapid a máme šancu ho vyradiť, ak zopakujeme podobný výkon. Hra sa mi páčila až po polčase, kedy mierne statický stred poľa bol oživený striedaním. Savičevič trafil loptu a až potom hráča, čiže penalta asi nemala byť, aj keď šiel do zákroku dosť agresívne. Apau podal najlepší výkon odvtedy, čo k nám prišiel. Greif až na malé zaváhania ukázal, že je asi lepší ako Šulla.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných