Leto

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Leto

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 26. Mája 2018, 15:53

Tak čo ďalej?
Dúfam ze Sevela ostáva. Ak áno, môžeme očakávať dalsi progres. Myslím ze tento rok bude na kabinu dost veľký tlak čo sa týka európskeho úspechu, aj kvôli štadiónu. Od znamej mam info ze vraj sa budu snažiť uz jeden odohrať na novom čomu za prvé neverím a za druhé by to muselo znamenať ze hrajú skupinu EL.
Druha vec kader. Ak by hrali všetci na hranici možností musíme rozbiť ligu. Uefa je ale aj tak iný level. Treba do každej formacie hraca kvality minimálne ako boli holman, moha a podobne vydarene nakupy.
Myslím ze tak so 6-7 hráčmi možno vysloviť spokojnost s celou jarou, ostatni boli tak na hojdačke. A tam treba tie 3-4 posily.
Novy štadión ma zmysel len pri dlhej účasti v EL a tiež nadstavba bude divacky nadpriemerná. Inak myslím ze bude chodiť 4-5 tisíc ľudí.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 10. Júna 2018, 22:52

Ja som veľmi zvedavý na to, či to čo povedal Kmotrík ml. o mladých chalanoch, ktorí dostali teraz v lete šancu v á-čku sa zakladá na pravde alebo sú to opäť samé ... ako to povedať slušne - nezmysly. Pokiaľ by títo traja hráči (Kozlovský, Hrnčár a Strelec) dostali poriadnu šancu, tak by konečne vyzerala lepšie táto naša zahraničná sebranka pardón, súpiska. A zároveň, pokiaľ by sa chalani presadili, tak by ich mohol klub v budúcnosti pekne speňažiť a nemuseli by sme sa cez prsty pozerať ako každý rok Žilina predáva odchovancov za ťažké prachy do zahraničia ... Apropo momentálne sa v útoku javí všetko lepšie ako Šporar ... som zvedavý, kedy konečne začne strieľať góly hodné jeho mena a tých peňazí, za ktoré prišiel.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Pondelok, 11. Júna 2018, 15:39

Ja som veľmi zvedavý na to, či to čo povedal Kmotrík ml. o mladých chalanoch, ktorí dostali teraz v lete šancu v á-čku sa zakladá na pravde alebo sú to opäť samé ... ako to povedať slušne - nezmysly. Pokiaľ by títo traja hráči (Kozlovský, Hrnčár a Strelec) dostali poriadnu šancu, tak by konečne vyzerala lepšie táto naša zahraničná sebranka pardón, súpiska. A zároveň, pokiaľ by sa chalani presadili, tak by ich mohol klub v budúcnosti pekne speňažiť a nemuseli by sme sa cez prsty pozerať ako každý rok Žilina predáva odchovancov za ťažké prachy do zahraničia ... Apropo momentálne sa v útoku javí všetko lepšie ako Šporar ... som zvedavý, kedy konečne začne strieľať góly hodné jeho mena a tých peňazí, za ktoré prišiel.
Stavím sa s tebou o "čokoľvek", že si chlapci nezahrajú...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 15. Júna 2018, 06:51

Inak aj sa tesim, ze konecne nie je prievan v kabine... ked ti chalani co tam su pojdu na 110% tak nemozeme mat v lige konkurenciu a v EL dame aspon Playoff. ;)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 15. Júna 2018, 21:05

Kokos dobre vidím, že za nás hral Van Kessel ... to tu chceme mať druhý Trenčín alebo čo? podobne ako sa to tu vtedy celé dokur...o s Petržalkou? Ja som strašne zvedavý na toto mužstvo ... Sekulič ako naturalizovaný Slovák ide preč, Čikoš nemá zmluvu (aj keď nie je bohuvieaký, myslím, že Rundičovi na kraji sa vyrovná a aspoň to je slovenský hráč) a prečo do čerta Vittek ešte nemá zmluvu? Aj keby to mal len v kabíne udržiavať alebo ako jediný schopný človek robiť rozhovory do médií je tam potrebný ako soľ ... ja teda stále nemám dobrý pocit z tohto ŠK Internazionale Bratislava ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 18. Júna 2018, 12:01

bol tu (alebo tu este je?) Schett. Teraz van Kessel.... Ak sa nemylim tak ten Mraz aj Hancko, su pomerne mladi chlapci a celu sezonu hrali v zaklade. Preco to neskusit aj u na s aspon s dvoma?
Nechcem byt pesimista, ale opat dalsi hrac z Balkanu. Kto je v Slovane vlastne skaut a robi tieto nakupy?
Minulu sezonu sme sa zohravali, tak som zvedavy teraz. DS TN aj ZA pojdu po nas, lebo IKml vyhlasil, ze ideme na titul. Pre mna je podstatny poctivy titul, zapasy podla moznosti bez 11ok a dohravanie proti 11 superovym hracom. No a samozrejme pekna utocna hra a nie vyhry 1:0 so Senicou.
Tesim sa na ligu, ale nemam dobry pocit z tychto nakupov. Co keby sa skauti rozbehli po zapadnom Slovensku?

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 19. Júna 2018, 19:33

Ja som pred novou sezonou plný očakávania, káder je dosť silný na úspech v lige a pri troche šťastia niečo ukopať aj v EL, mala by sa prejaviť práca Ševelu.
Sklamaný som z odchodu Sekuliča za takých podivných okolností, z toho ako nekomunikujú s Vittekom, z toho, že tu pobehuje exot Shett.
No a chcem veriť, že v prípade neúspechu v EL nedostane Ševela kopačky, ako všetci tréneri v auguste pred ním.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 19. Júna 2018, 23:09

Mňa by teda zase veľmi zaujímalo či to už kompetentným nie je sprosté, že v Slovane nie je pomaly žiaden Slovák? Mne osobne sa to vidí horšie ako keď sme hrali druhú ligu s Ličartovcami a Veľkými Levármi, ale kopali za nás Slováci a odchovanci ... Nepreferujem totálny nacionalizmus, ale zase odtiaľ potiaľ a na Slovane bolo vždy to príťažlivé, že bol výkladnou skriňou slovenského futbalu a to by som chcel zdôrazniť - SLOVENSKÉHO FUTBALU so SLOVENSKÝMI HRÁČMI!!! Chápem, že sa doba zmenila a bez cudzincov je veľmi ťažké urobiť výraznejší úspech, ale v našom stredoeurópskom priestore sú kluby, ktoré to dokázali (napr. Plzeň s výlučne českými hráčmi) ... len to by chcelo poriadny skauting po Slovensku a stiahnuť najlepších Slovákov k nám a doplniť to trebárs 5 super kvalitnými cudzincami ako napr. (dajme tomu, že by tieto kritéria sčasti mohli spĺňať Božikov, Holman, Rabiu, Moha), zvyšok je priemer, ktorí by sa dal zaplniť aj Slovákmi ... teším sa na jednej strane na sezónu, ale toto mi stále vadí ... neviem GRAFOBALcompany ide podľa mňa zlým smerom a všetko to smeruje do sračiek a nevytrhne nás z biedy ani štadión, či prípadný úspech v Európe, pretože štadión bude síce plný (jadierkárov a ľudí ktorí majú náš Slovan u riti) a na ligu proti Ružomberku alebo Senici príde ledva tisíc ľudí ... sorry za ten pesimizmus ale nedá mi tá situácia na prestupovom trhu v našom klube!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Leto

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 20. Júna 2018, 19:13

Paráda, všetko pokračuje v podobnej réžii ako v minulosti ... Začala príprava, tesná výhra 2:0 s druholigistom, dnes dokonca prehra s českým druholigistom (pri všetkej úcte ku kvalite Zbrojovky) ... no a keď som v základe zbadal Scheta tak som len nechápal ... Možno si niekto povie, že to je len príprava, že sme išli do zápasu z plnej tréningovej záťaže ... ale ja sa pýtam a stále čakám kedy náš Slovan s tými superzahraničnými hráčmi začne hrať riadny útočný futbal a "ničiť" súperov hlava nehlava, ako to bolo dávno deklarované (doteraz sa tak až na jeden zápas so Žilinou na Myjave nestalo) ... ale bohužiaľ stále nič a to defacto zostal káder z minulej sezóny pokope ... niekde je asi chyba ... ak to takto zostane, tak potom nielenže neprejdeme cez Milsami Orhei ďalej a bude ďalšia blamáž v Európe na svete, ale nám újde aj začiatok ligy a na oslavy storočnice s titulom môžeme zabudnúť!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných