Pocity a emocie

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 3. Mája 2018, 23:21

Trochu oneskorene , ale bol som v šoku čo horšie som ešte väčšom. Dnešné dalšie obvinenia.
Prepáčte nebol som tam ľahko sa mi to píše , ale dištancovať sa od tých čo vám - nám pokazili radosť s finišu sa mi zdá alibistické ako môžeme niekoho kritizovať keď si sami nevieme spraviť poriadky v kotli. Sám som trocha fanatickejší fanúšik páčia sa mi bengálske ohne ale všetko s mierou. Prečo hádzať do vlastných hráčov ? Komu sa tam prišlo fandiť ? Vie sa niečo o kaseri , ale prečo do vlastných hráčov ? Konečne to vypadá na dobrý káder+tréner a teraz toto.
Teraz riešia Kmotra bol v kabíne , vztýčená pravica.
Všetci na nás hádžu hovna.
Pozitívum zisk poháru a pekné málo videné u nás gesto od Kmotra k fanúšikom.

Každý chcel doteraz aby sa spravil poriadok v klube že sa tam vytratilo srdce , ale vypadá to že by to chcelo poriadok hlavne aj na tribúne. Hádzať do vlastných a nadávať im tam sa srdce tiež vytratilo.
Chýba na tribúne autorita,rešpekt,disciplína niekedy to vypadá jak chliev.
Podotýkam tiež som neni slušný fanúšik ale je to celé chaotické.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 3. Mája 2018, 23:58

Ešte podotknem že ten chaos už vidí každý a každý to zneužíva.
Dnes si už každý °°kopne do Slovanu°° či sú to média , či rozhodcovia vidno to pískanie , či provokujúci SBS , SFZ , súperovi tréneri , či na forumoch , alebo aj na samotných zápasoch súperov fans.
Nemáme žiadny rešpekt ako to bolo niekedy.Každý kope a šľape po Slovane.
Netreba zabúdať že MY sme Slovan.A my sa musíme dať do kopy.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 4. Mája 2018, 08:38

mas pravdu, a pricina je podla mna prozaicka. tym ze sa vytratila pravidelnost, řád alebo ako to nazvať, tak sa stratila aj tá nejaká hierarchia, lídri. Keď sa zídu pár krát v roku, je to iné ako keď je to 30x v sezóne a dostanú sa tam ľudia, ktorých nikto nepozná, nikto ich tam predtým nevidel, schovajú sa tam anonymne a robia zlobu. Načo sú ale tie všetky kamerové systémy, kontroly atď.? prečo sa toto nerieši? to skôr vyzerá že to niekto tak chcel, že tie veci tam možno už boli pripravené, že sú v tom namočení nejakí ľudia ako z BA, tak aj z TT, resp. nejaké záujmové skupiny. Ako som písal v inej téme, už len čakám ako zatrhnú výjazd do DS.
Ale vieš čo, nech si kopú do nás zo všetkých strán. Vieš čo musíme dokázať? Zvalcovať ligu, vyhrať ju o 15 bodov, postúpiť do skupiny EL a nebyť tam do počtu, mať plné tribúny a potom nech si pisálkovia a sfz a všetci riešia a píšu čo chcú. My musíme ukázať kvalitu na ihrisku aj na tribúne a potom ich môžeme mať v zadku.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 7. Mája 2018, 15:55

Pokiaľ viem, tak DS je už zatrhnutá. A než by si tam mali honiť svoje komplexy nejakí tiežfanúškovia, ktorí sa postarali o to aby sme boli z TT vytlačení, tak radšej nech je tam prázdno. Smutné je že DS aj TT používajú tiež pyro, ale dajú si pozor, aby to nelietalo na plochu.
No a IK ml? Tá zdvihnutá pravica je už len čerešnička. Myslím si, že IK je najfotografovanejšia osoba v TT a okolí, ale môže si za to sám. Ako GM klubu má vedieť ako sa správať.
Budúca sezóna bude ťažká a keď nespravíme niečo s psychikou hráčov a nezačnú sa správať ako jeden tím, tak aby nebola ešte hanba na novom Tehelnom poli. Máme veľa cudzincov a chýbajú ešte dvaja-traja Vittekovia (povahou) v základnej zostave.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 12. Mája 2018, 21:54

Videl som všetky naše posledné zápasy, či už v lige alebo pohári, ale ja musím teda konštatovať, že som veľmi sklamaný. Čakal som, že naša forma bude gradovať postupom času, ale je to práve naopak, čím sa blíži koniec ligy, tak hráme horšie. Celkovo výkony sú ako na hojdačke, myslím, že jediný naozaj super zápas sme odohrali na Myjave proti Žiline, takto som si to predstavoval v 90% našich zápasov na jar a nielen v jednom zápase.

Čo sa týka posíl, tak tie sa podľa mňa až tak nevydarili ... Super transfer bol príchod Mohu, dobrý je celkom až na pár výpadkov Božikov, Holman je fajn tvorca hry, len by to chcelo v jeho prípade zrýchliť hru, zlepšiť rozhodovanie v dôležitých situáciach a lepšie zakončovať. Rabiu je tiež dobrý hráč, ale čakal som od neho viac. V poslednej dobe dlho drží loptu, veľmi sa s ňou hrá, tie prihrávky od neho sú pomalé. Dúfam, že sa zlepší. Naopak, Slovinci sa absolútne nepodarili. Bajrič, to je celé zle, ešte som ho nevidel dobre zahrať (určite by tam hral lepšie Saláta) a Šporar, tak to je naozaj bieda. Už to môžem povedať, nakoľko odohral dosť zápasov. Nie je ani gólový a nerobí ani špinavú robotu pre hráčov z druhej vlny. V tomto smere bol neporovnateľne lepší Mareš. Ak chceme titul v buducej sezóne a dokázať niečo v Európe, tak to chce kvalitného útočníka a krajného obrancu, lebo Čikoš a ani Rundič nie sú na ľavej strane dobrí. Neviem čo je so Suchockim, prečo nehráva, tomu som veril, že by mohol byť kvalitný.

No a ak by to bola pravda s tým trénerom, tak nemám slov ... V každom prípade, ale môžem povedať, že som čakal aj od Ševelu viac, teda, že ten herný prejav bude lepší, ale myslím, že toto je správny tréner pre Slovan, tak ho prosím Vás nemeňte.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 14. Mája 2018, 11:13

Ak by mal Ševela skončiť, tak to by bol poriadny hazard s fanúšikmi. Myslím si, že aj Vukomanovič nebol zlý a toto striedanie trénerov svedčí skôr o nie dobrej situácii v riadení klubu.
Ak budú nejaké príchody do klubu, tak by bolo dobré sa poučiť z minulosti a prestať s ich predstavovaním verejnosti takým spôsobom ako naposledy. Nie všetko vyjde, ale za posledné tri roky toho viac nevyšlo, ako vyšlo.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pocity a emocie

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 15. Mája 2018, 06:30

dufam ze nie su taki blbci a neschopaci... po rokoch ten trener aj kader je na akej takej urovni, da sa na to pozerat, ide sa na novy stadion... ale zial pri nasom vedeni nikdy nevies. podla mna ho teraz neodvolaju, ale daju si nejake dost tazko splnitelne podmienky, ako vyhrat ligu+pohar+dostat sa do skupiny EL... takze uz v auguste moze byt vymalovane.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných