Finále SP

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Finále SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 30. Apríla 2018, 05:54

Aký zápas očakávate? Ja niečo podobné ako posledný zápas doma s TT, pričom RK je kvalitatívne na tom ešte trochu horšie. Podstatné bude neurobiť v zadu nejakú chybu, aby sme nemuseli doťahovať, kedže liptáci aj tak prídu s autobusom pred 16ku ;)
Čiže čakám náš celozápasový tlak a 2-3 góly v sieti súpera. Prajem gól Vittekovi, tuším je v rámci strelcov pohára dosť vysoko, ak nie na prvom mieste? či to sa mi marí.
RK dostali sektory 1-4 (zhruba 2000 miest) a idú do TT vlakom... nuž dúfam že nás bude viac.
celkovo ale neočakávam veľkú návštevu, sedlač to odignoruje a naši a liptáci za bránami budú pôsobiť komorne na tak veľkom štadióne. Prečo inak nedostanú finalisti väčší podiel sedadiel? Spolu sme dostali do 4000 sedadiel z kapacity 17500. 80% je pre domácich, resp. neutrálnych, ktorí ale ťažko dôjdu v tisícoch. Mohli radšej nechať komplet sektory za bránami pre finalistov (po 4500). Druhá vec je samozrejme či by to bolo plné. Ale logiku by to malo väčšiu.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Finále SP

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 1. Mája 2018, 21:51

Chlapci mali celý zápas pod kontrolou a hrali super. Paradoxne im to skomplikovali len niektorí "tiež fanúšikovia", ktorí ich svojím "povzbudzovaním" vyviedli z koncentrácie. Škoda toho, ale gratulujem k zisku SP.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Finále SP

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 2. Mája 2018, 06:53

Inak, napadla ma taka paranoidna myslienka, ze kedze sa zas blizi zapas vonku v DS, ci spravanie sa niektorých fans nemalo sluzit ako zamienka, aby sme zas dostali od SFZ zakaz vycestovat von :-( :-(
viem ze na ultras fore uz posledne kritizovali spravanie sa týchto jedincov, ktori neposluchaju ani tamojsie autority a znova sa to zopakovalo. naco tie opatrenia? na sikanovanie slusnych ludi?
ci niekto bude tvrdit, ze zozral delobuch a potom ho na stadione vysral a tak to prepasoval? je mi z toho smutno...
z 1000 ludi je tam 10 "k....v" a zase je vsetko prec - dobra atmoska, dobra hra, vsetci budu riesit len delobuchy.

ajrimmer
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 22:54
Kontaktovať užívateľa:

Re: Finále SP

Príspevokod užívateľa ajrimmer » Štvrtok, 3. Mája 2018, 18:11

Veru všetci riešia delobuchy a nikto nerieši príčinu a to slzak od SBS, ktorý striekali do sektora fans Slovana. Po dlhšiom čase som bol na zápase a ľutujem len to že sme nemohli oslavovať s hráčmi na ihrisku. Ale aspoň sme oslávili s babami ich výhru nad bardejovom na pasienkoch a potom aj s hráčmi keď prišli.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných