Pohár - odveta

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 17. Apríla 2018, 09:58

Zajtra som zvedavý na zostavu ... dlhodobo nevie hrať na kraji obrany Rundič, čo vidí aj taký amatér ako ja, tak neverím, že to nevidí vedenie (zámerne píšem vedenie, nie tréner, lebo sú tu oprávnené pochybnosti o tom kto robí zostavu) ... celkovo obrana je celá zlá - Božikov raz zahrá super, inokedy hrozne ... Bajrič odkedy prišiel som ho nevidel zahrať nadpriemerný zápas a s akou pompou prichádzal, nechápem ... navyše uzdravil sa Kornel, tak ho dajte do základu, síce nie je perspektívny, ale z hľadiska organizácie defenzívy je v našom mužstve topka ... na kraj obrany namiesto Rundiča radšej Suchockeho alebo Čikoša ... v poslednom čase je z formy De Kamps, tak prečo tam nevyskúšať radšej Van Haarena alebo Nona, prípadne Savičeviča, ktorý hral naposledy veľmi dobre ... taktiež by bolo vhodné dať po dlhšom čase šancu Hološkovi, ktorý potvrdzuje hlad po futbale a mohol by byť zajtra napríklad našim žolíkom, ale ja by som ho dal na hrot útoku namiesto Šporara (to je celé zlé, tomu chlapcovi sa absolútne nedarí a je vidno, že sa trápi, že je mimo formy) .... Roba Vitteka uznávam, je to pán hráč a navyše inteligentný človek, čo sa medzi futbalistami veľmi nevidí, ale celý zápas nedá - tu nie je naozaj o čom, podľa mňa Filip by svojou rýchlosťou robil trnavskej obrane bohovské problémy ..

Inak mimochodom, zoberte k nám po sezóne Vestenického (mladý, perspektívny hráč, ktorý sa dá dobre speňažiť, aspoň by bol tlak na Šporara - alebo poproste o návrat Mareša - tak dynamického, bojovného hráča a tiež gólového sme tu už dávno nemali), len prosím Vás neberte už žiadneho slabého cudzinca!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 18. Apríla 2018, 06:49

Bude to podla mna najtazsi zapas v sezone. Trnava ma titul viac menej isty. Finále pohara sa hra na jej vlastnom stadione. Pojdu po nas jak psi po šunke. Pre nich toto bude finale. Pokial nedame v prvom polcase 2 goly, bude to tazke.
Inak, ja som neveril moc ze tato nadstavba bude nejak k uzitku, ale prave pri konfrontáciách s top 6 teamami vidno, kde sme... ze mame proste problemy. Ked nadstavbu prejdeme ako noz maslom, vtedy mozeme hovorit ze mame kvalitu aj na Europsky pohar.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa Zorba » Streda, 18. Apríla 2018, 07:30

Žiaľ mám obavu, že tí hráči, ktorých si menoval budú musieť hrať, aby mali štatistiky a mohli sme ich predať po sezóne. Je to choré sedem zápasov stavať tých istých hráčov, pričom posledné tri zápasy sme boli nemohúci. Dnes máme reparát.

milosbb
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 15. Augusta 2015, 16:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa milosbb » Streda, 18. Apríla 2018, 17:48

cim skor treba predat sullu.ten chlapec je uplne mimo.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 18. Apríla 2018, 20:45

Kokos to čo zapotil tréner trnavy? Malý nudný nezaujímavý pohár? 😀 TT aj s titulom bude na chvoste zoznamu slovenských majstrov. A pohár ani nehovorím... Alibista hnusný. Dufam ze v lige im dáme 6-0, lebo posledné tri zápasy sme boli herne lepsi a to jeden hrali presilovku a s rozhodcami.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 20. Apríla 2018, 08:39

Tréner trnavy neuniesol prehru, čo sa stáva. Nevadí mi ani to, že potreboval rýpnuť do súpera a znevážiť jeho víťazstvo. Primitívne však je to, že znevážil pohár, ktorý sa tu hrá 50 rokov. Každému je jasné, že jeho kvalita nie je bohvieaká, ale taká je aj liga. Naše súťaže sú na úrovni našich schopností. Finančných aj mentálnych. Neznamená to ale, že nejaký šašo, čo v živote nič nedokázal a ešte pred mesiacom mal scvrknutý zadok a vyprával, že oni na titul nepomýšľajú, si teraz začne o sebe namýšľať, že môže hodnotiť všetko, lebo je najlepší tréner v galaxii. Predpokladám, že Bayern po ňom siahne, ale nie som si istý či pre toho sedliačika je Bundesliga dosť zaujímavá...
A k nášmu výkonu? De Kamps si zaslúžil sedieť na lavičke a Nono sa ukázal ako dobrá náhrada. Podobne Hološko ukázal že má čo robiť v zápase od začiatku. Akurát neviem, prečo Šporar má permanentku a musí byť nonstop na trávniku. Ja uznávam každého hráča v našej zostave a nebudem na nikoho nadávať. Ale niekedy potrebujú hráči nový impulz. Napríklad v juniorke, alebo hrať len polčas. a nie nechať ich trápiť sa niekoľko zápasov za sebou.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 20. Apríla 2018, 11:57

sporar dal aspon gol, po case. v trencine vsak budeme musiet byt efektivni, bude to zapas otvoreny, s vela sancami, tak je nacase dat konecne 2-3 goly.
ja som sa uz pred mesiacom dohadoval so znamymi ze ideme 1.5. do trnavy na Slovan :-) tak som rad ze to vyslo :D

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár - odveta

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 21. Apríla 2018, 00:30

Som rád za postup, ale mne to stále nedá ... Trnava hrá účelný futbal a túto sezónu sa chytili, sú na vlne, niečo ako Leicester v Premier League pred pár rokmi ... My s našim kádrom a hrou, ktorou hráme by sme im mali doma dať poriadnejšiu príučku. Dúfam, že u nás nebudú oslavovať titul a dostanú aspoň štvorku. My máme problém presne nacentrovať, prihrať prípadne vystreliť, toto keby sa zmení, tak by sme to valcovali + problémom sú štandardky, čo nechápem, keď sú tam pomerne vysokí a dobrí hlavičkári ako Božikov a Bajrič.

Čo sa týka zostavy, tak Šporar dal taký šťastný gól, ktorý ale treba na to aby sa hráč nakopol ... Z toho čo som ale doteraz v jeho podaní v našom drese videl, tak začínam byť presvedčený o tom, že to vôbec nie je gólový hráč, čo je škoda, za tie peniaze. My by sme tam potrebovali niekoho, kto by kopol do lopty a dal gól. Mne je ľúto za Marešom, pretože nielen, že on to dokázal, ale aj bol dravý a makal. Skúsme získať toho Vestenického, napr. vymeniť za niekoho z B-čka.

A ešte k tomu Šullovi, veru, zatiaľ som z jeho výkonov sklamaný ... Od Muchu tu nikto zatiaľ nechytil nič extra navyše a nepodržal výraznejšie mužstvo.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných