Trnava - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Sobota, 7. Apríla 2018, 01:51

Keď nebudeme vysoko napádať !!celý!! zápas tak dopadneme ako v pohári.
Len aby nám neutiekol aj pohár aj titul.
Ak vedenie chce aspoň jedno prvenstvo tak dúfam že nedávajú prioritu len Slovnaft Cup. Ak náhodou vyhráme odvetu pravdepodobne nás čaká finále Žilina a vieme ako to môže dopadnúť.
Skôr dávam väčšie šance na titul , ale s TT musíme vyhrať 2x a potom by som povedal že je to v našich rukách.
TT má problémy s prvú šesťku.
Alebo som zase moc naivný :)

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 7. Apríla 2018, 16:07

Ou ou. Škoda vylucenia. Dovtedy pekný polcas v nasej réžii...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 9. Apríla 2018, 06:54

Ziadne reakcie na zapas? Nikdy som nemal rad nejake konspiracie, ale mam pocit, po tej "kauze" Trutz, ze sa niekto cely tyzden pripravoval na to aby nas zarezal... predtym doma v pohari, aj teraz do vylucenia, sme boli lepsim teamom. neriesim teraz presne zlozenie 11ky, ci mal trener menit, rotovat atd., cisto kvalitativne. Ako povedal jeden z hracov, TT sa nestane majstrom vdaka vysokej kvalite, ale vdaka zavahaniam ostatnych. napriek vsetkemu, mne sa pod Sevelom hra Slovana paci a tato jar ma parametre. Ak to je len "zaciatok", ze po prechode na Tehelne pole to bude este o level vyssie, tak sa tesim. Teraz proti TN idem chlapcov podporit, zasluzia si to.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 9. Apríla 2018, 08:02

Určite sa hra zlepšila. Ševela nadviazal na prácu Vukomanoviča a hra má fazónu. Ale...My sme nehrali 10ti, ale 9ti. Ja nebudem nič hovoriť proti našim hráčom, ale prečo stále staviame tú istú jedenástku a hlavne nedáme zdvihnúť sebavedomie Sporarovi aj v B tíme. Myslím, že keby Hološko nastúpil od začiatku, tak sme na tom lepšie. Tiež striedania 10 minút pred koncom mi nepripadajú celkom normálne (tie Galisove v minulosti boli vždy reakciu na zápas). Žiaľ stále vyhrávame so slabšími len 1:0 a s tabuľkovo lepšími sa nevieme poriadne presadiť, pričom súperovi stačí "len" kolektívny výkon a odhodlanosť.
Nech predchádzalo ČK čokoľvek (a incidentu vo VIP), musíme si zachovať chladnú hlavu a nereagovať jak puberťáci. Teraz máme šancu na reparát v pohári.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 24. Apríla 2018, 16:29

Veľmi velmi si želám aby sme ich doma vyprasili 4-0 aby bolo jasne ako sa veci maju... A naladime sa na pohárové finále.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 29. Apríla 2018, 06:39

Výborne Cikos, Sporar a Moha zacinaju byt gólový. Vittek škoda tej zluftovanej sance. Pamätáte si teraz na jar západ kde by bola trnava dominantná voči nam? Azda len cast zapasu kedy hrala presilovku doma. A to ma velmi tesi, nasa prevaha bola akoby sme hrali proti 5-6 teamu tabulky a nie proti takmer majstrovi. Veď uvidia v LM...
Mňa tesi vyborna atmosféra.

peterb411
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Streda, 6. Augusta 2014, 21:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa peterb411 » Nedeľa, 29. Apríla 2018, 13:06

Dobrý zápas z našej strany. Čikoš ukázal ako sa bojuje o miesto v zostave. Po dlhom čase máme konečne kvalitnú aj lavičku a sme ochotní posadiť hráča, ktorému sa nedarí/nechce. Myslím si, že vďaka posledným nákupom (od príchodu Rabia a Hollmana sa mi väčšina príchodov pozdáva) máme súverenne najkvalitnejší káder v lige (ďakujeme p. Kmotrík ml.). Dúfam, že potvrdíme stúpajúci trend a niečo zahráme aj v EL (aspoň to play-off). Ešte keď sa uzdraví Suchockij, tak kvalita krídiel pôjde nahor (nemám nič proti Rundičovi, ale je to predsa len stopér). Neviete prečo Van Haaren je na vedľajšej koľaji? Ešte keby aspoň tých 5000 ludí bolo pravidlom na ligových zápasoch.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Nedeľa, 29. Apríla 2018, 23:55

Jednoznačne najlepší Moha. Čikoš paráda. Ale okrem nich hrali všetci dobre len Rundič klasika nič moc.
Neviem prečo na miesto Rundiča nedá hrať Sekuliča a Čikoš na pravo ten Suchockij nech sa pobije o miesto.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trnava - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 5. Júna 2018, 13:55

kokos ak sa to potvrdi a TT vezmu titul co potom?
pojdeme mi do LM? a Zilina do EL? ci to uz UEFA nestihne riesit a prideme o miesto v poharoch?


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných