Nadstavba

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Nadstavba

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 8. Marca 2018, 06:24

na profutbale je takato tabulka, ako hrali proti sebe v zakladnej casti teamy, ktore sa dostali do nadstavby, proti sebe:

1. ŠK Slovan Bratislava__18b
2. MŠK Žilina__________16b
3. Dunajská Streda_____14b
4. Trnava_____________14b
5. Ružomberok________10b
6. Trenčín_____________9b

ja tipujem, ze bude nadmerny pocet remizovych zapasov a v tabulke nepride k nejakym vyraznym posunom.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 9. Marca 2018, 08:12

Mňa v nadstavbe zaujíma najmä hra našich futbalistov. S radosťou pôjdem na každý zápas a budem z neho aj odchádzať, ak nechajú na trávniku všetko. Môžme aj prehrať, ale nie po výkone, aký sme videli v niektorých zápasoch za posledné dva roky. Bez záujmu, zanietenia, chladná profesorská netímová hra. Chlapci sú síce viac zo zahraničia, ale ak si uvedomia, že sme jedno Mesto, jeden Klub a jedna Vášeň, tak diváci im uveria a vrátia sa. Verím, že teraz sa pohneme dopredu ešte rýchlejšie

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 11. Marca 2018, 17:21

Veľká škoda tohto dnešného zápasu. Po hernej stránke to bolo dobré, ale tá finálna fáza????? Slabučké, nepresné strely a v prípade niektorých centrov a prihrávok to isté ... Mne dnes veľmi chýbal dôraz v zakončení (napr. Holman na konci prvého polčasu úplne odflákol to zakončenie - slabučká strela, tie centre zo strany nula bodov - napr. Čavrič) ... Šporar zatiaľ nič moc, nepreukázal cit pre výber miesta v šestnátke ani nič podobné (chcelo by to svojho času takého Filipa Šeba, možno aj Jakub Mareš by tam zahral lepšie, ale uvidíme - súdiť budeme až po viacerých zápasoch)

Dnes bol jednoznačne, široko ďaleko najlepší z našich - MOHA ... čo sa týka driblingu, tak bezkonkurenčne najlepší, v hre jeden na jeného, rýchlostne, na konci sa ešte stíhal vracať (odkopol loptu pred dvomi Žilinčanmi) ... škoda tej jeho tyčky

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa paliza » Nedeľa, 11. Marca 2018, 22:05

Tak herný prejav je oproti vlaňajšku úplne niekde inde. Dobre sa na to pozerá a ako píšeš dnes jednoznačne najlepší Moha, ale tiež Holman. Rabiu hral tiež dobre, ale zas dosť kiksov aj urobil a nemyslím len pri tom druhom góle. Škoda, že sme nehrali jednoduchšie a priamočiarejšie ako pred dvoma týždňami. V útoku mi chýbalo viac dôrazu a Šporar by sa mohol už prebudiť. Sekulič by mohol popracovať na centroch, alebo by som tam vyskúšal Erika Čikoša.
Zaujímalo by ma ako sú na tom zdravotne Cmiljanič a po dnešku aj Joeri De Kamps.
Verím, že nabudúce pridáme aj góly a vyhráme.

SLOVAN DO TOHO

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 11. Marca 2018, 22:40

jj, paliza súhlasim s tebou ... inak Holman je podľa mňa výborný tvorca hry - takého sme už dávno nemali. Tie jeho prihrávky majú väčšinou oči, len veľká škoda, že nie je aj lepší zakončovateľ, ale inak patrí k tomu najlepšiemu momentálne v Slovane. Rabiu má veľakrát perfektné úseky hry, keď sa vyhrabe z neriešiteľných situácií, ale na druhej strane niekedy zbytočne drží loptu, dlho sa s ňou hrá, až mu ju vezmú a potom musí faulovať alebo je z toho nebezpečný protiútok (niekedy by bolo lepšie aj loptu odkopnúť, ako všetko riešiť futbalovo ako napr. dnes pred druhým gólom - ale hold stáva sa, aj keď som si poriadne zanadával) ... Zatiaľ čo som videl zápasy ma nepresvedčili Slovinci (Bajrič, Šporar) - nie, že by boli výslovne zlí, ale čakal som od nich viac, tak sa snáď čoskoro chytia.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 12. Marca 2018, 09:45

určite sme niekde inde ako pred troma-dvoma rokmi. Posunuli sme sa opäť ďalej. Žiaľ proti Žiline to tam nie a nie padnúť a trochu chlapci zabudli, že vyhráva tím a nie jednotlivec. Zaujímavé, že Moha super v oboch zápasoch so ZA, ale s Nitrou, ktorá betónovala to bolo horšie. Šporar, by mal ukázať viac a neviem, či nebolo lepšie ho nahradiť Hološkom po prvom polčase.
Uvidíme ako to bude s Dunajskou. Po každej stránke - aj diváckej.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 15. Marca 2018, 09:42

cakat ze sa zopakuje 6-0 bolo nerealne, ale dobre ze chlapci zakopli teraz na zaciatku, vidia ze nie kazdy den je sviatok. Horsie to bolo proti LM. ako trener povedal, asi niektori hraci trucuju. chudaka Greifa ktory sa mohol konecne ukazat v zapase nechali vela krat v stichu.
na vikend hlasia mraz, sneh, dazd, proti DS tu bude asi hlavne boj. Verim ze ich ale dame dole, lebo je to priamy konkurent o 3.priecku.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nadstavba

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 19. Marca 2018, 06:04

Celkovo zapas mal solidnu uroven. Vidiet ze nadstavba ma zmysel. Hraju proti sebe teamy ktore ten futbal aspon ako tak vedia. Navsteva na to pocasie tiez fajn.
Nasa hra mala dobre parametre, okrem zopar krátkych usekov DS nemala tlak.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných