Zilina

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Zilina

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 24. Februára 2018, 16:29

Kurník, konečne fakt pôsobivé víťazstvo a nevidel som to 😐 škoda toho technického problemu na pasienkoch.
Zdá sa ze stredova a utocna formácia hrala výborne, obranu ťažšie hodnotiť, zrejme vela prace nemali.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa paliza » Sobota, 24. Februára 2018, 17:08

Konečne super zápas, chlapci výborne napádali,kombinovali a chceli hrať. Rabiu a Moha boli dnes fenomentálny a tiež Čavrič, ale dnes nebolo slabého hráča v drese Slovana. Aký to rozdiel oproti zápasu s Michalovcami. Stačilo zlepšiť pohyb a nečakať, že súper prehrá sám. Toto je najlepší spôsob ako prilákať divákov späť na tribúny. Len nezaspať na vavrínoch........Slovan do toho !

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 24. Februára 2018, 17:12

Za dnešný výkon a výsledok by som sa chcel ospravedlniť chlapcom za to čo som písal po zápase v Michalovciach ... verím že tento výkon a výsledok potvrdia aj v ďalších zápasoch!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 24. Februára 2018, 17:30

Tak, treba pochváliť a hlavne zopakovať kvalitu v dalsom myjavskom zapase. Škoda ze TT golom v zavere brali tri body.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Sobota, 24. Februára 2018, 17:45

Výborný výkon, famózne víťazstvo, môžme si všetci gratulovať. Dnes Rabiu, Moha, Holman, ale hlavne Cavrič výkony europskej triedy. Nesklamal nikto. Možno aj dobre, že sme hrali v Myjave a nie na el stadio de la Pasjenky.
Škoda víťazstva TT v 91. min.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa nsRED » Sobota, 24. Februára 2018, 17:52

Jednoducho paráda ! Konečne zabrala Ševelova stratégia a fylozofia !
A konečne sme nemali tragédiu na ľavom krídle kadiaľ nám stále padali goly.

Ďakujem.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 25. Februára 2018, 09:40

Myslím, že toto zloženie našej jedenástky z hľadiska hernej kvality je ideálne (možno ešte zapracovanie Suchockého na kraj obrany, ale určite by som tam už nepchal Chuchmisa) ... inak všetko bolo perfektné a super, len jediné čo ma mierne mrzí je, že bol len jeden Slovák v zostave ... len nech hrajú takto ďalej a dúfam, že Nitru o týždeň tiež poľahky vybavia

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 25. Februára 2018, 13:16

No ja so trochu rypnem 😀 vyzerá to,akoby vedenie vzalo doslova názov nášho klubu (slovan-predstaviteľ slovanov) a pobrali slovanských hracov od Ukrajiny po srbsko 😀 este nejaký poliak, bulhar, rus a je to perfektný zoznam slovanov ☺ . Niekde som čítal ze nejaký klub sa nechal pocut ze by mal byt zavedeny strop na legionárov. Smutne je, ze ak by malo hrať 5-6 slovakov, tak tam teraz moc nemáme koho dat.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa chester172 » Pondelok, 26. Februára 2018, 10:19

Sypem si popol na hlavu...na tento zapas som cchcel ist do bratislavy, uz som mal vsetko zorganizovane, potom prisla sprava ze sa zapas presuva na myjavu, tak som sa na to vytoto...dnes pridem na stranku skslovan a co nevidim - preprava zabezpecena a zdarma...som to ja ale blbec. k futbalu - vyborny vykon, dakujem! ale zarazila ma jedna vec...pred zaciatkom sezony sa SFZ buchalo do hrude ze maju 4 televizne stanice ktore maju zaujem o fortuna ligu a budu vysielat zapasy...a zapas Slovan Zilina, zapas rivalov a najlepsich klubov na slovensku, davalo Huste.tv...typicke slovensko

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zilina

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 26. Februára 2018, 13:34

Už dávno nebola belasá duša každého Slovanistu tak potešená ako počas a po zápase so Žilinou. Hlavne to bola konečne dobrá hra okorenená gólmi. Ja len chcem veriť, že nebudeme pokračovať jak bv minulej sezóne, kedy po dobrom zápase nasledoval opäť chladný profesorský futbal. Keď dáme Nitru po takomto výkone, tak verím, že aj na tie hnilé interistické pasienky príde viac divákov.
A k našim odchovancom: aj toto je cesta ako prilákať deti viac k futbalu a vyhľadať medzi nimi talenty, ktoré sa dostanú do akadémie a potom do Ačka


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných