Prvý jarný zápas

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 18. Februára 2018, 14:47

Tak toto už nie je možné ... Trnava s tým slabým kádrom včera dala za 20. minút ZM 3 góly a my máme problém s "poloamatérmi" z Michaloviec ... ja už neviem, nechápem .... Pozerám to a žasnem ako si nevedia nahrať, nacentrovať, vystreliť ... zase to isté, toto je už v ...

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Nedeľa, 18. Februára 2018, 14:56

chlapci si prisli zarobit ne hrat za Slovan :mrgreen:

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa jano1955 » Nedeľa, 18. Februára 2018, 16:09

Tak to bola hanba veľkohubé vyhlásernia o "milionových" posilách zhasli na dedinských chlapcoch z Michaloviec, ktorí nerešpektovali naše "hviezdy" a ich 26 dňové all incvlusive sústredenie v Turecku . Šulu a Chuchumisa by po zhliadnutí tohto zápasu nezobral žiadny klub ani druhej ligy, ostatným bola zima. Znova sme na smiech celému Slovensku. Na zápas so Žilinou z nášho 200 km vzdialeného mesta bolo pripravených 5 áut a cca 24 fanúškov, každý bol zvedavý na "nový" Slovan, po tejto blamáži budem rád ak pôjde jedno. Kmotríkova stratégia na prilákanie fanúškov je chorá a znova budeme na vine my.Nakoniec Kmotrík zaplní Pasienky tak, ako to len on vie cez peniaze kúpi 5 000 afgáncov, alebo iráncov oblečie ich do našich tričiek a bude spokojný. To bol fór, ale cez slzy.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 18. Februára 2018, 20:31

jano 1955 - úplný súhlas .... Chouchmis dnes jednoznačne najslabší hráč, nevedel nacentrovať, behal kade tade ... ja by som ho už nenechal hrať ... celú prípravu tam hral Suchocki a dnes nastúpi ten tragéd ... Príchodom Rabiua sa to v strede poľa trošku zlepšilo, ale inak nič moc ... Čo sa týka Šporara, tak mne sa tam viac páčil Mareš, ale tak nechám chalanovi čas, nech sa ukáže, ale ak nedá na jar aspoň 10 gólov, tak sú to vyhodené peniaze, bohužiaľ na našu ligu je to minimum ... Šulla v bráne? dnes bol neistý a to som do neho vkladal nádeje, aj pri góle zaváhal a to viackrát v zápase, ešte pri pár vybehnutiach ostal stáť, až som sa zľakol, že to nestihne ... Inak čakal som väčšiu súhru a na to aké sú to posily, tak nevedeli nejako zakombinovať, čo ma naozaj prekvapilo, hlavne po "tvrdom" a pomerne dlhom zimnom sústredení a zohrávaní sa ... čiže suma sumárum ďalšia hanba na svete ... a dúfam, že sa nebude nikto vyhovárať na počasie (vietor), keď včera Trnava dokázala dať domácim v ZM štvorku a to hrali na snehu !!!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Pondelok, 19. Februára 2018, 07:19

Som smutný zo straty bodov, titul je už veľmi vzdialený. Na druhej strane aj my fanúšikovia sme mali niektorí prehnané očakávania. V tipovacej súťaži 0:7, 0:6, dokonca 0:8 a podobne. O to väčšie sklamanie. Vo futbale je ale možné všetko.
Trnava v Moravciach dala gol z každého h.vna, my sme nedali tutovky. Treba dvihnúť hlavy a ísť ďalej.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!!

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa chester172 » Utorok, 20. Februára 2018, 08:47

Uprimne ja som nepochopil z akeho dovodu bol Sulla v brane. Greif je perspektivny mlady brankar, ktory na jesen nespravil vyraznejsiu chybu, a ked to je ako pan Kmotrik hovori ze tato sezona nema ciele, tak preco nehrava on? Greif jednotka, Valach moze chytat pohar a hned mame dvoch mladych perspektivnych brankarov, ktorych ked uz nic ine a ide vedeniu o peniaze, mozu o rok dva predat za slusnu sumu. co sa tyka zvysku tymu a hry, chuchmis ci jak sa pise by si uz nemal kopnut u nas. zvysok tymu dufam sa preberie a zaberie od dalsieho zapasu. DO TOHO SLOVAN!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 20. Februára 2018, 15:58

Tiež som nepochopil, prečo nechytal Greif. Jednoznačne brankár, ktorý má pred sebou budúcnosť a konečne má aj poriadnu obranu pred sebou. Jeho istota a sebavedomosť sú silné stránky pre športovca, Obzvlášť v takom mladom veku.
Stále si myslím, že máme trochu veľ cudzincov v mužstve, aj keď IK má určite pravdu ohľadom neprimeranej ceny za SK hráčov. Aj v juniorke sa nám nepodarilo vychovať veľa talentov o čom svedčí ich pôsobenie v ostatných ligových mužstvách kde prestúpili, resp sú na hosťovaní. Snáď sa rozohrajú a vrátia. Otázne je, prečo máme stále toho istého trénera juniorky a prečo ho nepošleme za tatkom do repre, resp naspäť do Košíc.
Verím však, že Žilina v sobotu uvidí náš dobrý výkon a samozrejme 3 body pre Slovan Bratislava. Dúfam, že aj diváci prídu.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 21. Februára 2018, 10:02

Tiež som sa čudoval nad sullom v bráne, ale myslím ze tréner to chce rotovat a ta zostava v MI bol taký mix toho lepšieho a horsieho zo sústredenia. Pokiaľ nebudú mat všetci na slovensku štadióny a podmienky ako v turecku, je prínos takýchto sustredeni otázny. Okrem premotivovaného supera este bojujeme aj s terénom. Čo sa týka TT, no a čo ze vyhrali v ZM? Ak by dal sporar v 12.minute gol je to iný zápas. Preto neporovnávajme. Každý zapas ma svoju historiu. Trnava prehrala oba zápasy s nami aj zilinou. Tak čo nas zaujima ze vyhrala v ZM?? Ani vedenie ani tréner nepovedali pol slova, ze ideme na titul. Priorita je hrať nejaký Európsky pohár na novom štadióne a tato polsezona ma byt na zohratie. Či tých par pripravakov, kde ani neboli všetky posily cely cas, ma stacit na zapracovanie 9 hracov?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prvý jarný zápas

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 23. Februára 2018, 19:40

Damo a podla teba je normalne ze cca kazdeho pol roka pride velke mnozstvo (teraz konkretne 9) novych hracov? To potom znamena, ze predosle posily boli na figu, ked sme teraz kupili 9 novych hracov ... Ja som na Trnavu poukazoval preto, aby nahodou niekoho nenapadlo sa vyhovarat na vietor v MI, pretoze to sa tak zvykne, ze mame kvalitnych kreativnych hracov a bol zly teren a bla, bla (tak ja len ze mantaci z TT dokazali na snehu dat ZM stvorku, inak ma to nezaujima) ... lebo stale sa u nas len ospravedlnuje a stale nic, ziaden progres uz asi 2 roky, tak ma to osobne celkom hneva ... lebo stale je to o tej nadeji a potom pride sklamanie a stale dokola uz 4 prestupove obdobie (dufam, ze teraz na Myjave toto nasi hraci vyvratia ...)


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných