Prestupy + príprava zima 17/18

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 2. Januára 2018, 16:20

Náš odchovanec Záhumenský, ktorý bol súčasť majstrovského tímu dorastu tuším v 2014 prestupuje z Vionu do DS.
Na jeseň bol jeden z najlepších hráčov ligy, na svojom poste možno najlepší. Bojovný, behavý, kondične silný ľavák.
V Slovane dostal 2-3krát šancu, nikdy nesklamal, ale klasicky prednosť dostali všelijakí ligeóni, burnety a pod.
Chlapec na sebe makal, ide výkonnostne hore, teraz urobí DACu dobré služby, potom ho DAC dobre predá. Nám ostanú oči pre plač, resp. nám ostanú Chuchumisovia.
To je výsledok práce našich geniálnych funkcionárov, ktorí stále omielajú slovo mládežnícka akadémia.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa paliza » Utorok, 2. Januára 2018, 20:08

je to presne ako píšeš, naši mladí nedostanú nikdy poriadnu šancu a potom radšej idú preč. Je to škoda, lebo cudzinec nikdy nedá to srdce ako odchovanec a tiež fanúšik sa skôr stotožní s domácim hráčom ako cudzincom. Potom sa čudujeme, že nie sú výkony a ani fanúšikovia.

Ináč už pár dní sa hovorí zas o najdrahšom prestupe ligy a do Slovana má údajne namierené Slovinská hviezda Andraž Šporar. Útočníka potrebujeme a mladých sme si predali (Pintér, Kele), tak uvidíme:
https://www.sport7.sk/128216/crta-sa-na ... iliony-eur

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 3. Januára 2018, 22:13

Šporar je tu. Tak uvidíme... dufam ze sa presadi, zapadne a za jarnu cast da 15 golov ;)

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 4. Januára 2018, 10:06

Čo sa týka doterajších príchodov tak na jednej strane wow, pretože ide fakt o veľké mená (Sporar, Suchockij, Van Haaren) a je tu predpoklad, že by mali z nášho Slovana urobiť bezkonkurenčne najkvalitnejší tím na Slovensku ... lenže doterajšia prax ukázala, že s cudzincami to nejde, tak ja som veľmi zvedavý ako z tejto zmesky urobia jednoliaty tím, ktorý bude "ťahať za jeden povraz" ... ako tu už niekto písal, náš odchovanec Záhumenský, ktorý bol najlepším myslím, že ľavým obrancom v lige podľa hlasovania fanúšikov ide do DS a my zase skupujeme cudzincov ... prečo sem nedotiahneme aj nejakých Slovákov, keď máme milióny na Slovincov či údajne aj Nigeríjčanov (Henty)??? Ja len pevne verím, že nejakí kvalitní zahraniční hráči, ktorí sú už nejakú dobu súčasťou nášho mužstva a "potvrdzujú svoju (ne)kvalitu" opustia náš klub!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 4. Januára 2018, 19:43

Nejaki budú musieť odist... Toto čo prislo je na papieri nadpriemerná kvalita na nasu ligu, ak z nich sevela dostane aspoň 90% tak oni + 4-5 naj hracov súčasného kadra to uz bude iné kafe. Holt za také peniaze su oni hraci ako keď dosli zadara a pod. No som fakt zvedavý!!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Pondelok, 8. Januára 2018, 10:40

Andraž, Arťom, Ricky, vitajte v Slovane, želám Vám veľa úspechov!!! - to je po a./
Ale po b./ sa pýtam, prečo my vždy okolo prestupov robíme taký humbuk, sami ich tu na stránke nazývate bombami a pod. Prečo tie prestupy nereaalizuje radšej potichu, skromne ale o to bombovejšie nech hrajú chalani na ihrisku.
V praxi to ale vyzerá tak, že každé prestupové obdobie realizujeme prestupové bomby, potom príde prvý súťažný zápas a hociktoré dedinské mužstvo nás vyzlečie dohola.
My sme silní pri predstavovaní posíl a potom na ihrisku to vyzerá o to smiešnejšie.
Takže ak sú to kvalitní hráči, tak Kmotríkovi st. vďaka za investície, ale dokážte to na ihrisku.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 8. Januára 2018, 16:35

Ja už len budem čakať na to , čo predvedú všetci na ihrisku. Bol som optimista pri Cyperčanovi, aj pri Srbovi. po čase môj optimizmus vyprchal. Uvidíme čo bude pri Slovákovi.
Čo je však zaujímavé, je tá fotografia s Kafem. nehovorilo sa tu pred nejakým časom (ústami Ivana ml.) že už v klube nemá žiadnu funkciu? Prečo je potom v kabíne s hráčmi?
Druhá otázka. Odišli dvaja tréneri, ale športový riaditeľ, či čo je Trutz tu zostal. Znamená to, že jeho práca je v poriadku, akurát tréneri nevedeli trénovať?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 9. Januára 2018, 22:54

Všetko čo píše viceprezident by bolo akceptovateľnejšie a znesiteľnejšie, pokiaľ by sa dalo na našu hru pozerať aspoň 85. minút za zápas a pokiaľ by sme dominovali zatiaľ aspoň v našej lige - teda ja si pod tým predstavujem pohodlné víťazstvá podložené hernou, ofenzívnou dominanciou proti "dedinským" mužstvám a hernou prevahou s úspešnými výsledkami proti tímom ako Žilina, Trnava, DS či Trenčín. Lenže zatiaľ to neprichádza a paradoxné na tom všetkom je to, že nás a naše "super na našu ligu najkvalitnejšie" posily pravidelne bije žilinská "juniorka". Takže ja som zvedavý na ten herný prejav a ten boj zo strany hráčov za Slovan ...

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 14. Januára 2018, 11:04

Dovolím si vyjadriť sa ku Kubíkovi, ktorý sa vraj do kádra nezmestil a má si hľadať nový klub. Od príchodu Chouchoumisa ho tréneri prestali stavať a už iba sem-tam striedal. Pritom Kubík, aj keď nebol ľavým obrancom, na tomto poste hral zväčša dobre, lepšie ako jeho nástupca - Chouchoumis. Pritom je zaujímavé, že hráči, ktorí nepresvedčili ako Droppa, Chouchoumis, Schett v kádri zostávajú. Čudné. Kubík má smolu, je mi ho ľúto. Prajem mu v inom klube viac šťastia.

igino
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 21:34
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa igino » Štvrtok, 18. Januára 2018, 13:57

Dobrý deň,

prosím Vás v sobotu o koľkej hráme prvý prípravný zápas v Turecku? Bude stretnutie vysielať tvSlovan? Ďakujem za odpoveď.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných