Prestupy + príprava zima 17/18

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 19. Januára 2018, 13:57

Tak Fero je už v Žiline. Nerozumiem tomu prečo nesadol Ševelovi do koncepcie. Pomohli sme im s Hlohovským a teraz s Kubíkom

jano1955
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 09:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa jano1955 » Pondelok, 22. Januára 2018, 08:48

Dva roky som nepísal na forum, ale dnes urobím výnimku. Ak tréner Ševela nezačne robiť poriadok v mužstve, tak sa zaradí len medzi cvičené opičky ako jeho predchodcovia. Plakať, že niektorí hráči nepodali adekvátne výkony v prvom polčase proti Samare je alibistické, pýtam sa konkrétne, ktorí to boli menovite. Hráč za tie peniaze, keď nechce hrať už mal sedieť v lietadle domov. Pri takom širokom kádre si to môže dovoliť a pri hráčoch ako Chuchumis a Schet by ani nezbadal, že niekto odišiel. Posledná poznámka Roba Viteka si vysoko vážim je to osobnosť, ktorú treba obliecť do obleku a dať mu takú funkciu v Slovane, ktorou by nás reprezentoval- Trutz môže ísť zasa čítať správy, to mu šlo lepšie.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa chester172 » Pondelok, 22. Januára 2018, 15:44

len maly details ktory treba brat do uvahy pri vyhadzovani zahranicnych hracov - vieme vsetci dobre ze maju vyssie platy ako slovensky hraci, a ak chcete rozviazat zmluvu s nejakym hracom, su tam penale ktore treba zaplatit. a pri ich predpokladanych platoch to nebudu male peniaze, v niektorych pripadoch sa dokonca musia vyplatit peniaze za cele obdobie o ktore chce klub kontrakt skratit. takze, ak dojde zahranicny, dostane 10 000mesacne na 4 roky, a v prvom zapase zahra prd, a vy ho uz idete vyhadzovat z klubu, jednoduchou matikou dostaneme ze suma co by musel slovan zaplatit hravo prekona 100 000eur. a to nie je malo penazi. a pozor - neospravedlnujem, vysvetlujem.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 22. Januára 2018, 20:34

Chester ja sa potom pýtam, to je čo za manažéra, že s nimi podpísal také zmluvy???? Pretože nie je normálne aby takto hráči hrali a tým mám na mysli bez záujmu, ale prečo by sa snažili, keď plat majú istý tak čím sú potom motivovaní? Celkovo čo je teraz na Slovane slovenské??? Chápem to len ja tak, že Slovan stratil identitu, ktorá ho odjakživa charakterizovala a v pozitívnom zmysle odlišovala od ostatných slovenských klubov? Prišli zase dvaja balkánci, odišli zatiaľ sa mi zdá len Slováci ... Môžem sa na to vysrať, že sú to reprezentanti Bosny aj Hercegoviny či Chorvátska či Čiernej Hory alebo čoho, ja tu chcem slovenských reprezentantov ... Toto čo akože je????? To sa to tu môže rovno premenovať na ŠK INTERNAZIONALE BRATISLAVA ... apropo 0:4 s priemerným ruským klubom po 40. minútach indikuje, že asi niečo nie je v poriadku a výhovorky, že ide o prípravu ... hmmmm ... marí sa mi, že sme tu už niečo podobné posledné sezóny počúvali ...

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 23. Januára 2018, 09:05

Pozdravujem slovanistov!
No priznám sa, že ja už strácam prehľad čo všetko sme uý "nakúpili", už sa v tom zaťínam strácať.
Kmotrík ml. si fakt pletie systematické, postupné budovanie mužstva s počítačovou hrou na futbalového manažéra.
On si myslí, že ked kúpi 8 hráčov, tak hned vytvorí veľký Slovan, ale tak to v skutočnom živote nefunguje.
Všetkým 4,5 ročné zmluvy, no pekne. Ten istý scenár ako so Scottom, Pliatsikasom, Ligeonom, Burnetom, De Sa a pod.
A ešte je zaujímavé, že všetci do jedného, všetci noví hráči už tri roky vrátane už aj tých čo odišli (Mucha, Simovič atd.) hovoria, že ich oslovila vízia Kmotríka ml., to im dajú odverklíkovať nejaký predpísaný text, stále presne tá istá veta???
Čo je to tá vízia??? Môže nám ju niekto upresniť?????
Lebo my len nakupujeme, stále veľkohubejšie predstavujeme prestupové bomby, drahšie a drahšie a stále drahšie, ale na ihrisku to nevidieť.
Tak veľa šťastia noví hráči, nech ste lepší ako tí vaši čerství predchodcovia.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Utorok, 23. Januára 2018, 16:58

Ze nejaky Marocan ma prist :lol: Ty kokos toto je zly sen, ale dlhotrvajuci.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Streda, 24. Januára 2018, 08:31

Chcel by som pochváliť administrátora stránky, každý deň množstvo informácií, rozhovory, v posledných týždňoch to funguje na jednotku. Vďaka.
Len tak ďalej.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 25. Januára 2018, 08:32

Škoda, že nie je stream z prípravných zápasov, ale vďaka aspoň za priebežné informácie na FB. Celkovo informovanosť sa výrazne zlepšila.
Čo sa týka prestupov, sú dosť sledované v médiách a vyzerá to tak, že verejnosť to registruje, súdiac podľa ohlasov. Zostáva nám veriť, že tentokrát sú to dobré nákupy nielen na papieri, a že nepotešíme všetkých antibratislavčanov a antislovanistov.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa chester172 » Štvrtok, 25. Januára 2018, 10:01

Martin1987 - ak mas na mysli to doplacanie mzdy za predcasne ukoncenie zmluvy, to je uplne bezne vo svete futbalu, nehovorim ze to je uplne vsade ale nie je to nic vynimocne. Druha vec je ten plat, tam uz asi idu podla vlastnych preferencii alebo neviem, nevidime do vnutra klubu co sa deje. Co sa tyka identity Slovana...nechcem hanobit slovenskych futbalistov a slovensku ligu, ale keby slovensky hraci mali na to hrat Ligu Majstrov alebo Europsku ligu, tak by ju slovenske tymi hrali. Tymi v nasej lige vobec nemaju peniaze, tym padom musia zacinat od svojich odchovancov, takze velka cast tych lepsich mladych hracov okusi aj prvu ligu. a keby ta kvalita bola aka ma byt bolo by vidno vysledky. bohuzial vseobecne prostredie slovenskeho futbalu nie je dobre, a kazdy mlady hrac takmer pri prvej moznosti odchadza do zahranicia. Proste nie je mozne ich tu udrzat. a zase zaacat skupovat slovakov zo zahranicnych klubov je blbost. Vsetci chcu aby slovan vyhraval a hral v europe, ale zaroven vsetci chcu aby hrali pomaly len odchovanci/slovaci, ale to je nemozne. Proste nie je na to kvalita na slovensku.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 25. Januára 2018, 10:48

Chester súhlasím s Tebou a bude ešte horšie.
Áno na Slovensku je málo talentov a bude ich ešte menej. Za posledných 20 rokov vymizli desiatky ihrísk len v BA, zanikli kluby ako Spoje, Matador, ŠKP, Rapid, Vinohrady a ďaľšie čo boli zásobárňou žiakov a dorastencov pre Slovan, Inter. Ďaľšia vec lenivosť mládeže, ja som starý dedo, ale pred 40-50 rokmi sa na sídliskách pred každým domom mastil futbal, hokej, v škole cez prestávku na dvore detto. Pozrite sa dnes von oknom, vidíte deti hrať hokej? Vidíte v lete chlapcov hrať futbal? Za mojich čias boli vysnívané darčeky lopta, dres, kopačky, hokejka, brusle. Dnes sú vysnívané hračky tablet a mobil. Na výbery do prípraviek chodí stále menej talentov.
Jednoducho zabudnime, že ešte sa zopakuje posledný slovanistický dreamteam z rokov 1990-92, majstri federácie a samí odchovanci, bohužiaľ to dnes nehrozí.
Tým nechcem ospravedlňovať kmotríkovcov, ktorí to aj s tým torzom mládeže robia zle.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných