Prestupy + príprava zima 17/18

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 25. Januára 2018, 20:57

Stratený som aj ja s kádrom.
Ale vraj sa musel obmeniť káder , že tam bola s určitým človekom (alebo ľudmi) demoralizovaná kabína.Nemakali na tréningoch ako by mali.
Vraj by sa to malo všetko zmeniť obmenou kádra ktorí nemajú ten návyk a nemenovaný by už nemali hrať (už nehrajú) za Slovan.

Ak to je takto tak potom chápem. Ale smutné že keď prídem na štadion nebudem vedieť komu fandiť nikoho nebudem poznať na trávniku jedine podľa dresov :lol:

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 25. Januára 2018, 23:24

Ty Vole. Tak to musíme vyhrat jar štýlom 13-0-0. Skore 50-5. 😀
Inak to bude naj pruser za dlhy cas. A to ich uz bolo. Papierovo vyzerá väčšina posil dobre a tie ich kontrakty... Do polovice roka 2022/2023? Vyzerá ze im veria ze tu ostanu... No fakt som zvedavý na jar. Hokejový Slovan ide do ..... Tak možno nejakí ľudia zacnu chodiť aj na pasienky.

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa chester172 » Sobota, 27. Januára 2018, 18:14

slovanista4ever - to je presne to na co narazam, kym v minulosti boli kazdym rokom v kluboch stovky a stovky deti a bolo z coho vyberat, v dnesnej dobe su treneri radi ze niekto vobec pride. zaroven ak sa aj najde nejaky talent v mladsom doraste alebo doraste, pride 15ty rok zivota a chlast a diskoteky ho stiahnu a konec. A keby v takomto prostredi mali za slovan hrat odchovanci, ako tu vela ludi pise, tak slovan hra 4tu ligu. verte mi, aj ja by som bol radsej keby za slovan hrali odchovanci, reprezentanti, ale treba byt trosku realista, nie je to mozne...

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 29. Januára 2018, 21:05

chester172.....to čo píšeš je pravda len v tom že dnes už mládež nemá záujem o šport ako taký......Ani v minulosti a teraz myslím na majstrovský ročník 1992, či neskôr 1994 nehrali za Slovan len čistí odchovanci, ale hráči ktorých si Slovan vyhliadol z celého Slovenska a zapracoval ich do mužstva. A nik tu nehovoril o tom, že dnes majú hrať len čistokrvní odchovanci z BA, ale mohlo by tu byť viac mladých hráčov zo Slovenska čo by pritiahlo aj viac divákov a ľudia by sa z mužstvom viac stotožnili. Nechápem napríklad keď máme super talent a reprezentanta Kozlovského prečo nešiel na sústredenie do Turecka a postupne ho nezapracovali do mužstva. Dúfal som, že keď prišiel Ševela tak dá mladým viac priestoru,veď on sa nikdy nebál dať šancu aj mladíkom. Takto len zakape v juniorke, alebo časom prestúpi inam. Napríklad Dunajská kupuje mladých talentovaných slovenských hráčov a premiešava to zo zahraničnými, či taká Žilina vyťahuje super mladých hráčov z dorastu a stále hrajú pekný futbal. Nakoniec aj nedávno sme mali v Slovane mladých reprezentantov a miesto toho aby sme z nich vytvorili kostru mužstva sme ich predali( Ninaj, Hudák, Meszáros, Kiss, Paušek...Kotula tiež veľa šancí nedostal). A to že Kmotrík tvrdí, že slovenský hráči sú predražený je buď zlá obchodná politika a nevedia rokovať, alebo blbosť.....určite stoja menej ako hráči ktorých sme teraz nakúpili.

PS: aj keby hrali za Slovan len odchovanci ver, že nehráme v 4 lige.
PS2: teraz Slovan nakúpil kopec hráčov a ja im držím palce a dúfam, že budú hrať pekný futbal, len viem že kým sa zohrajú to ešte potrvá, tak dúfam že sa toho všetci dočkáme....... Slovan do toho

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 2. Februára 2018, 13:15

Mne osobne je veľmi ľúto, že odišiel Jakub Mareš, pretože to bol jeden z mála hráčov čo na ihrisku bojoval, behal a navyše vedel dať aj gól. Je to škoda, že takýto hráč ide preč a ostatní dreváci v klube zostali. Chápem, že v 31 rokoch už nebol tak perspektívny + nejaké drobné za prestup a konflikty v kabíne, ale aj tak sa mi jeho prístup páčil ... v porovnaní s tou ľahostajnosťou zvyšku mužstva ... som zvedavý na tie nové posily a celkovú hru nášho mužstva na jar (všetká ťarcha bude teraz na pleciach Andraža Šporara, lebo ktovie koľko zápasov dovolí odhorať Robovi jeho zdravotný stav a Cmiljanič????) ... v každom prípade očakávam, že v lete pred Európu sa posilníme o toho Afričana z Maďarska, čo sa už o ňom písalo ...

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prestupy + príprava zima 17/18

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Pondelok, 5. Februára 2018, 10:39

K včerajšiemu zápasu so Zenitom Petrohrad, výsledok proti bohatému TOP tímu je cenný, ale ešte dôležitejšie je, že páčila sa mi aj hra. Samozrejme, je čo zlepšovať, ale dalo sa na to pozerať. Slabý výkon som nevidel, tempo bolo solídne, aj odvaha proti silnému súperovi, ktorý v príprave dosiahol výsledky 5:1(slávia), 5:0 a 4:1. škoda, že práve keď sa výprava vráti z TU, tak prichádza zima a celodenné mrazy.
Ešte dotaz na ADMINISTRATORA, ca. pred dvoma týždňami bolo spomenuté, že začiatkom akože minulého týždňa bude detailná info o juniorke, ale zatiaľ som nič nevidel a nečítal.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných