ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Streda, 13. Decembra 2017, 09:25

Ako slovanistovi sa mi to veľmi ťažko píše, ale túto jeseň pokračuje ďalšia postupná degradácia značky Slovan, ďalší prepadák po športovej aj morálnej stránke, pokračujúci úbytok divákov.
Pri hodnotení pozitív a negatív chcem začať pozitívami, ale musím mať veľa fantázie, aby som nejaké našiel.
Pozitíva:
- Príchody Holmana, Božikova, verím, že aj Rabiu sa ešte pozitívne na jar prejaví
- Pokračujúca výstavba NFŠ (ale ruku na srdce bude tam ešte vôbec dakto chodiť?)
- Vydarené 2-3 divácke sprievodné akcie ( ja ale nevyžadujem takéto akcie, mne bude stačiť to najhlavnejšie - so srdcom hraný futbal)
- Dobré výkony de Kampsa do jeho zranenia (takto ako u neho si predstavujem nasadenie)

Negatíva:
- Opäť pochybné „nákupy“ Droppa, Chouchumis
- Žiaden progres v hre hráčov, kde by aj možno bol potenciál (Čavrič, Savičevič, Rundič)
- Prehra v československom pohári po slabučkom výkone
- Vypadnutie po dvoch prehrách s podpriemerným Lyngby, ktoré sa moce niekde v druhej polke dánskej ligy
- Nekonečný, mnohoročný tragikomický príbeh o žalostnej kondícií mužstva, ktoré v 60.min. už nevládze (a ak nevládzu v našej horskej lige, tak sa pýtam ako by vládali v Europe, radšej si to ani nechcem predstaviť)
- Trápime sa s každým, aj slabučkým súperom, doma sme za celú jeseň len dvakrát vyhrali o viac ako gól!!
- Slabá defenzíva
- Nesúdržná kabína
- Ďalšia trénerska výmena
- Intrigy a podrazy vo vedení (Vukomanovič sa vyjadroval o podrazoch zo strany jednej osoby vo vedení, Jano Mucha odišiel, lebo sa nestotožňoval s názormi športového riaditeľa atd.)
- Pokračujúci divácky nezáujem
- Pokračujúca netrpezlivosť, nezáujem, neschopnosť vychovať, zabudovávať do kádra vlastných odchovancov
- Slabá hra juniorky, ktorú trénuje neschopný tréner

Na záver konštatujem, že pre mňa to najstrašnejšie je absolútny divácky nezáujem. Pre 25, 50 rokmi mal Slovan 10tisíce fanúšikov po celom Slovensku, dnes sme celému Slovensku na smiech a slovo slovanista je pomaly nadávka. Ja chodím na Slovan desiatky rokov, v 90tych rokoch už ako foter som vytvoril skupinu kamarátov, kolegov, bolo nás 15, ktorí sme pravidelne chodili, dnes som zostal sám.
Ľudia chcú mať zo Slovana radosť a nemusia to byť len víťazstvá, ľudia sa nechcú rozčulovať a kaziť si víkendy, už majú plné zuby intrigánov ako Kašpar, Trutz, veľkohubých vyhlásení Kmotríka ml. bez štipky pokory a sebareflexie, nekonečných kšeftov s podpriemernými cudzincami, ľudia sa už nechcú rozčulovať nad Scotmi, Ligeonmi, Burnetami, Platsikasmi , Droppom atď., ľudia už majú plné zuby toho, že 5 rokov počúvajú a hlavne vidia ako ich mužstvo nemá kondičku a nikomu vo vedení to nevadí.
Musí sa stať zázrak, aby sa toto všetko pomenilo a ľudia sa vrátili na štadion, ak nepríde výrazná zmena, tak ľudia neprídu ani na nové Tehelné pole.
Je pred nami zimná príprava a ako vždy veríme v ten zázrak, že na jar vybehne nový SLOVAN.
Pekné vianočné sviatky slovanisti!!
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!!!!!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 13. Decembra 2017, 19:23

Vo vela veciach mas pravdu. s Tou kondíciou je pribeh ktory sa opakuje uz par rokov... ak by vzdy ti co prisli ako spasitelia hracom vytrenovali naozaj kondicku, tak dnes hrajeme naplno 120 minut... ozaj zahada. to ze nemali kondicku za cypercana videl kazdy. potom za vukomanovica to slo urcite hore a dojde sevela a povie ze mame natrenovane za 60 minut? a v trenicne mali jeho hraci na 90? tak co brani aby to spravil v slovane? zase sa bude cakat na zimnu prestavku, ktora bude super vydarena (vo vyjadreniach) a na jar co?
Ti divaci to je ozaj hrozne. Novy model ligy dava nadej, ze na TT, Zilinu, DS pride v nadstavbe nadpriemerna navsteva (rozumej 3-4 tisíc ludi) a trochu to vylepsi celkove cisla. Ultras nas nespasia. Tych +300-400 ludi v priemere to zvysi nepatrne.
Pokial nezacnu hrat na jar ako bohovia (a nepridu aspon 3-4 hraci kvality Holmana) = neprebudia ako tak aj mrtve pasienky, tak ani na novy stadion nepride vela ludi. Verim ze pride radovo viac (3-4 tisíc, na derby a madarov mozno aj tych 10) ale na takom stadione to bude ludoprazdne. Jedine ze by nejakym zázrakom vysla skupina EU pohara, to by ludi tak celkovo navnadilo trochu.
Verim - prave kvôli novému stadionu - ze vedenie ozaj dalsi 3/4 rok vezme rozum do hrsti, posilni team tak, aby aspon zaciatok na novom Tehelku vyznel pompezne. Ak aj toto domrvia - tak amen.
este by som upozornil na hokejovy slovan - tam vidno ako znacka a zvyk a prostredie robia navstevnost - iste je KHL kvalitnejsia ako nasa liga, ale vela ludi chodi na slovan kvôli tej kombinacii prostredie, kvalita (skor u superov) a zvyk. Ist na KHL je stale udalost. Co hraju posledne sezony? Prd. A aj tak je navstevnost 7-8 tisíc. Preco? asi znacka, asi zvyk, asi prestiz, asi prostredie.
Ak toto nezafunguje na novom Tehelku, tak to bude zle uz na velmi dlho.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa paliza » Streda, 13. Decembra 2017, 20:56

Slovanista to napísal správne a tiež ma štve kam celý Slovan speje. Len tréner to nespasí a nosiť sem kadejakých hráčov môže byť zas len kontraproduktívne. Ideálne by bolo ak by nechali na trénerovi nech si vyberie hráčov, ktorí by mu sedeli do koncepcie. A najlepšie by bolo ak by priniesli šikovných mladých hráčov zo Slovenska(napr. Križana z NR či Balaja, atď....) a samozrejme zapracovať šikovných odchovancov. Keď hral napr. Šefčík hral lepšie ako zahraničné posily. Ak by bolo na mne vyhodil by som zo Slovana hráčov čo nie sú prínosom: Droppa, Hološko, Rundič, Sekulič a nechal radšej hrať mladých. Nakoniec Ševela to s mladými vie a ak by sa chytili určite by hrali viac srdcom. A hlavne by bolo treba vyhodiť Kašpara a Trutza nech už Slovanu neškodia.

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa jozef11 » Štvrtok, 14. Decembra 2017, 11:27

Slovanista4ever to veľmi dobre a výstižne zhodnotil. Plne súhlasím.
K Palizovi, čo sa týka vyhodenia uvedených hráčov (Droppa, Hološko, Rundič, Sekulič), mám okrem Droppu isté výhrady, nakoľko sú tam (podľa mňa) vážnejší kandidáti - Chouchomis, Damnjanovič, Schett, možno aj ďalší.
Po dovolenkách treba popracovať na kondícii, zlepšiť vzťahy v kabíne, zdokonaliť súhru, zlepšiť bojovú morálku, nastaviť víťaznú mentalitu. Okrem toho, po návrate maródov, i príchode nejakej dobrej posily, verím, že to bude lepšie a ešte prehovoríme v boji o titul. Slovan do toho!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 14. Decembra 2017, 13:58

Žiaľ tieto príspevky sú po skončení každej polsezóny ako cez kopirák. Akurát mená sa menia (vtedy Ligeon, dnes Droppa...). Mňa prekvapil Vukomanovič vyjadrením o majiteľoch. A stále sa divím, prečo teda ešte v štruktúrach klubu sú nejaké škodné, alebo neschopní manažéri. V hokeji Stefl, vo futbale Trutz... A ktovie kto ešte. Je pravda že od Vukomanoviča sme išli hore, ale veeeeľmi pomaly. Našťastie teraz už v mužstve nie je toľko tragédov ako za Cyperčana, takže chcem byť opäť optimistom. A budem ním, keď majiteľ prestane vyhadzovať peniaze na výplaty manažérom ktorí to to asi naschvál ku..ia

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 21. Decembra 2017, 14:42

Neslubovali tu na stránke, že do vianoc uverejnia rozhovor s Joeri de Kampsom?

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: ŠK SLOVAN JESEŇ 2017

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 21. Decembra 2017, 22:29

Slovanista4ever presne si to vystihol! Do bodky sa stotožňujem s tvojim názorom ...

Inak niektorí to tu stále nepochopili o čom je Slovan a prečo ľudia na Slovan nechodia ... Slovan vždy bol hrdým reprezentantom Slovenska s prevažne slovenskými hráčmi (najlepšími, ktorých sťahoval buď do juniorky alebo skupoval z iných klubov), čiže slovenský klub so slovenskými hráčmi a to imponovalo veľa ľuďom po celom Slovensku - žiaľ teraz je táto identita nenávratne fuč, pretože hrávajú 3-4 Slováci aj tí sú kadejakí ... A čo je ešte horšie, tak táto zahraničná sebranka je naozaj veľmi slabá (Chouchmis, Droppa, Schett, Rundič, Damnjanovič, Savičevič tu nemajú čo robiť) ... namiesto nich sme mali stiahnuť 3-4 hráčov z bývalej 21-tky alebo vytiahnuť nejakých mladých, čo by chceli bojovať za Slovan ...

Bohužiaľ, v dôsledku týchto skutočností je naozaj bohužiaľ už Slovan na smiech, či už v hokeji alebo vo futbale (a mňa strašne, ale kurevsky mrzí, že som sa toho dožil a verím tomu, že sa to ľuďom čo to zapríčinili raz nejako vráti) ... zatiaľ nevidím svetielko na konci tunela (možno také miniatúrne v podobe Ševelu a až zimná prestávka ukáže, aké ma kompetencie a či sa mu niečo podarí zmeniť ... Kašpar by mohol ísť už na dôchodok, Trutz nech sa vráti hlásiť správy do TA3 a Kozák by sa mal začať profesionálne venovať footgolfu a teda mal by mu obetovať všetok svoj pracovný čas) - toto je moje prianie do blížiaceho sa nového roku 2018 ...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných