Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Sobota, 2. Decembra 2017, 23:47

Nemusíme ani písať že problém je vo vnútri klubu veď to píše aj posledný sedlák.
Čudujem sa že to nevadí majiteľovi klubu. Nevidí že takto sa ďalej nedá posunúť pokiaľ tam nebude kvalitné vedenie ?
Už by konečne mohli vypadnúť tie pijavice (známi,kamarádi,partneri) s klubu.
Sú až natoľko naivní že nakúpia niektorých nadpriemerných hráčov a pôjde to samo ?
Načo je asi tak popredným klubom kvalitné vedenie ?
Dokedy si budete myslieť že s týmto vedením to dotiahnete ďaleko ? To vidíte už niekoľko rokov že to takto nepôjde.
S takým prestupovým rozpočtom by sme mali fakt každú sezonu byť minimálne v skupinovej fáze.
Je smutné že sa asi Kmotor St. nejakých úspechov nedožije.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Nedeľa, 3. Decembra 2017, 13:20

Aj tu je príklad.
https://sport.aktuality.sk/c/308767/vid ... du-do-oci/

Prečo my sme ticho ?
Alebo ozaj všetci tí fanúšikovia boli len fanúšikovia úspechu keď sa nevedia postaviť za Slovan ?!
Fakt smutné zo strany majiteľa že sa nepostaví tomu chlapsky a nezmení vedenie a smutné zo strany fanúšikov že sa otočili chrbtom klubu.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 3. Decembra 2017, 14:16

Ja som to už dávno vravel ... treba spraviť nejakú akciu, kde by sa upozornilo na problémy v klube (nejaký pochod, odfandiť jeden polčas + transparenty a potom demonštartívne odísť a pod.), nech všetci vidia, že Slovanisti existujú, nie je nás málo, len nemáme záujem participovať na tom, čo sa teraz deje so Slovanom ... treba spraviť nejaký tlak na vedenie, ale to by musela byť poriadna akcia a je otázne, či sa dokážeme zmobilizovať, inak to v malom počte nemá význam ...

V každom prípade to nie je o tom, že je niekto fanúšik úspechu ... ja sa odmietam ísť pozerať a fandiť na cudzincov a primitívov v drese Slovana, ktorí tam hrajú lebo musia resp. lebo to je ich práca a nič viac ... pozerať na to ako sa pomaly bijú medzi sebou na trávniku a všetci z vedenia mlčia akoby sa nič nestalo???? fuj, hanba!

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Nedeľa, 3. Decembra 2017, 16:56

Dúfam, že Hološko v Slovane skončil!!!!!
Hovno hrá a takéto spôsoby a maniere si nedovolí ani Messi.
Takéhoto hllupáka v kabíne nám bol čert dlžný.
Dosť hlupákov máme vo vedení.

ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!!!!

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa nsRED » Nedeľa, 3. Decembra 2017, 21:52

Kľudne som za , aby sme sa zmobilizovali spravili demonštráciu a postupne viac a viac zvyšovali tlak.
Nerád ale ak je to nutné posunúť latku ešte vyššie.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 4. Decembra 2017, 09:33

tu o tom marne piseme. nasi utras nepridu a neprerusia trening. su neviditelni. potom je jasne ze akoby neexistovali. chyba tam strateg , ktory by vymyslel dlhodobe akcie ktore by pritiahli casom coraz viac verejnosti = vacsi zaujem medii = vacsi tlak na majitelov. nestaci jeden polcas.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 4. Decembra 2017, 09:59

tak sme si mysleli, ze Papa da novy impulz. zial takmer vsetci hraci, co prisli v tomto obdobi nemali ani na tretiu ligu. potom sympaticky trener Vukomanovic,obmena kadra. nevydrzal. ale ako sa ukazalo tento klub nie je o trenerovi, ale o filozofii jeho fungovania. Necakam zazraky na pockanie a na druhej strane beriem ten tlak na umiestnenie (my by sme si nemohli dovolit zilinske alebo trencianske experimenty), ale co spravit s tou strasnou moralkou? S tym chladom, ktory vyzaruje z hracov? Co spravit s juniorkou, ked aj GM klubu povedal, ze tam nebol nikto poriadne vychovany? Kazdy hrac, ktory k nam pride ako hviezda z predosleho klubu zhasne. Najlepsi hraci z juniorky sedia na lavicke alebo hraju v inych kluboch, no nic o nich nepocut. ja neverim, ze majitel klubu to nechce riesit a chapem, ze je to dlhodoby proces, no myslim si, ze v manazmente by mali byt ludia typu Vukomanovic. Taki, ktori nie su pokazeni slovenskou filozofiu riadenia futbalovych klubov. GM by sa mal obklopit odbornikmi zo zahranicia.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 4. Decembra 2017, 17:20

Hlavne je potrebné aby sa prešlo z typicky slovenského klientelizmu (rozumej protežovaniu hráčov podľa známostí, prípadne tlaku skautov a manažérov) na moderný spôsob riadenia, niečo na spôsob Plzne, kde naozaj tréner si poskladá mužstvo, typologicky nielen z hernej stránky, ale aj morálnej (napr. v lete prišiel do Plzne Rakúšan Ivanschitz ako pomerne veľké meno, hviezda, ale vôbec nehráva, na jeho úkor hráva náš Hrošovský, lebo je lepší, má lepšiu formu a je jedno, že henten berie viac peňazí, proste hrá ten kto na to má ...) Teda nechať Ševelu nech on povie kto bude hrať, nech on povie koho chce a koho nie a v každom prípade to doplniť mladými, ktorí chcú makať, ktorí chcú aplikovať to čo ich bude Ševela učiť (pochybujem, že nejakí skúsenejší a namyslenejší hráči, ktorých máme v kádri dosť, sa budú chcieť len tak podvoliť) ...

Načo nám je v mužstve Savičevič a Damnjanovič? Ja som hlavne Savičevičovi veľmi veril, keď k nám prišiel z CZ, ale nenormálne stagnuje a ide to s ním dolu vodou ... O Damnjanovičovi nemá ani zmysel sa baviť ... Rundič, s ním to je veľmi zlé, keď kedysi hrával v TN, tak bol fakt dobrý, teraz stále nič ... veril som, že keď príde Ševela, tak ho prebudí, ešte dávam tomu nádej, ale zatiaľ tie výkony hrozná katastrofa ... Chouchmis, nie že by bol vyslovne zlý, ale na legionára by som čakal viacej .... mne sa naposledy na poste krajného obrancu naozaj páčil svojho času Pauschek, ešte pred odchodom do Sparty (ten ako bránil a podporoval útok, to bolo radosť pozerať) ... So Sekuličom to ide tiež dolu vodou, on hrá strašne divným spôsobom, tak neorganizovane, taký hurá systém ... Božikov doteraz fajn, až na duel proti TN, kde to bola veľká katastrofa, ale všeobecne ide o pomalého stopéra ... on spolu so Salatom sú dobrí v organizácii hry, vo vzduchu, sú robustní, ale pomalí ... No a zvyšok? Holman super posila (vidieť, že na ihrisku ako jeden z mála rozmýšľa), Rabiu je tež dobrá posila, len keby bol zdravý ... Droppa (podľa mňa to je slabé), Hološko (z tých "100" šancí na hráča jeho kalibru je 8 gólov málo a navyše veľmi ťažká povaha) ... Čavrič je už dlhodobo z formy a naopak aký Oršula hral celkom dobre, len akosi málo priestoru dostáva ... V každom prípade je potrebné káder oživiť, odstrániť škodnú a doplniť mladou krvou, ktorá bude makať za Slovan (nie aby tam bezducho pobehovali ako doteraz) ...

A čo sa týka toho bojkotu, tak ja som vravel hlavne o tom, urobiť aspoň jednu veľkú masovku, aby sa videlo, že ten Slovan má stále fanúšikov (keď sa z každej strany ozýva, že Slovan nemá fanúšikov, čo je pochopiteľne blbosť), že sme tu, len sa nedokážeme pozerať na to ako si z nás niekto robí stále dobrý deň a preto sú Pasienky ľudoprázdne (aj keď to je samozrejme len jedna z viacerých príčin)

chester172
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 15:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan

Príspevokod užívateľa chester172 » Piatok, 8. Decembra 2017, 09:39

Moj nazor je ze uz konecne by mali odist Vittek a Holosko. Oni proste a jednoducho uz nemaju na tuto ligu, toboz nie za take platy. Uznavam, su to velky hraci ktory co to dokazli, ale je cas posunut sa dalej. Kludne nech ostanu v strukturach, ako inspiracia mladym hracom, ale vykonnostne uz na nasu ligu nemaju, nehovoriac o tom ak sa dostaneme do europy. Juhoslovansky hraci si na povazenie, ukazovali sa v dobrom svetle, potom sa zopsuli. Bozikov sa mi celkom lubi, Chouchmis tiez nie je najhorsi ale musi zapracovat na defenzive. Holman bol podla mna TOP nakup za poslednych niekolko rokov, neskutocne co ten chlapec robi a tajne dufam ze mu nezoberu chut hrat lebo to by bola obrovska skoda. Rabiu ma nepresvedcil. Prepacte ale ak sa kupi taka draha posila, ocakaval by som od neho ovela, ovela viac. A to neberem do uvahy ze uz sa zraneniami pomaly dotahuje na Garetha Balea. Zaroven ale nehovorim ze by mali hrat len mladici z nasej akademie. Ale treba najst ten balans, 3-4 zahranicny hracci ktory naozaj prevysuju nasu ligu (podobne ako trencin furt najde nejakeho Jangu a podobne), k tomu 5-6 schopnych a spolahlivych slovenskych hracov a na lavicku dat 2-3 mlade pusky aby sa priucili, zlepsili, a nebat sa dat im prilezitost.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných