Podbrezova - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 25. Novembra 2017, 19:22

Po dnešku možno tvrdiť, že sa stále nič nezlepšilo v našom klube ... samozrejme čo by sa aj mohlo, keď na trávniku nehrajú tréneri, ale hráči a tí sa nezmenili, zmenil sa len tréner a je to stále ta istá obohratá pesnička ... nevieme si poradiť s mužstvami, ktoré proti nám bránia a ja osobne pochybujem, že sa to v prípade súčasného hráčskeho kádra niekedy aj zmení ...

Stále je tu kopec lenivých hráčov, ktorí ani za toho pána .... nepobehnú, ani keby ich trénoval Mourinho či Gaurdiola, ale za tie peniaze čo poberajú je to de facto ich jediná povinnosť a stále z ich strany nič ... Treba vyhodiť polovicu kádra a doplniť to mladými hráčmi, ktorí budú chcieť zožrať trávnik pre Slovan - inak ten náročný štýl futbalu, ktorý preferuje Ševela a mne osobne veľmi imponuje, nedokáže súčasné mužstvo aplikovať do praxe počas celých 90. minút a nič na tom nezmení ani zimná príprava ... na to treba mladých, rýchlych hráčov plných entuziazmu, ktorí majú chuť sa zlepšovať ... inak to bude stále dokola to isté zlyhanie ako dnes

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 26. Novembra 2017, 15:54

Žiaľ ako proti TT tak aj teraz- prvý polcas nedáme 2-3goly a potom je to čakanie na godota... Ako nič proti ševeliví, ale 4 body z tých 3 zapasov by spravil aj vulomanovic, vedeniu sa reštart "ozaj" podaril... Kľudne môžeme s TN a vonku zas hrať dve remízy a miesto boja o titul to bude boj o nacvakanu prvú sestku. Ešteže TT straca body.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa paliza » Nedeľa, 26. Novembra 2017, 20:29

tiež nechápem, prečo polčas zahráme dobre a druhý totálne vypustíme.....chce to už konečne zapracovať mladých odchovancov, ktorí budú za Slovan bojovať celých 90 minút

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 28. Novembra 2017, 10:03

Ešte návrat k sobote v Podbrezovej.
Niektorí "inteligenti" a "experti" na FB už nadávajú Ševelovi. Trénerovi hoci je to otrepané treba dať čas, za 3 týždne nikto nenaučí hrať niekoho futbal a ani nenapraví kondičné resty, práca na kondičke je dlhodobá záležitosť.
Ak nadávať a kritizovať, tak na našich megaschopných funkcionárov, veď kto týchto hráčov sem dotiahol a podpísal s nimi poväčšinou dlhodobé kontrakty. Veľmi chýba de Kamps, páči sa mi Holman, Božikov, to ostatné je nič moc.
Chcel by som sa vyjadriť k trom veciam: motivácia, kondička, hracia plocha.
Motivácia - naši hráči majú fixný vysoký plat 10 a viac poväčšinou, no tak čo ich motivuje makať v zápasoch, v tréningoch. Preplnené hladisko? Tiež nie. Na tuto skutočnosť sa sťažoval pred 5 rokmi aj Gallis, že na hráčov nemá žiadne páky a nič sa v tom nezmenilo. Uvediem príklad, že v Žiline ten mladý Vavro(reprezentant 21), čo prestupil do Kodane mal v Žiline plat 1000 Eur, áno 1000 Eur. V Žiline je najvyšší plat 5 litrov, aj to majú maximálne 3-4 hráči, v TN je to podobne, v Zlatých Moravciach je najvyšší plat 2000. Ak s tým klub niečo neurobí, bude problém.
Kondička - už veľa rokov máme kondične zanedbané mužstvo, povedal to Papa, potom Vuko, teraz Ševela. Kedy sa tento nekonečný príbeh skončí? Pritom každý nový tréner slubuje tie najtvrdšie prípravy. Posledné roky pred každou prípravou sú dvojdňové testovania. Ja sa pýtam na čo je to všetko dobré, ked mužstvo má horšiu kondičku ako amatéri zo Senice. Môže mi to niekto z nášho slávneho manažmentu vysvetliť???? Hlavne že máme troch kondičných trénerov a veselo v klube pôsobia dalej, tomu nikto nemôže rozumieť.
Hracia plocha - Podbrezová je podhorská obec na úpätí Nízkych Tatier s oveľa náročnejšími klimatickými podmienkami ako u nás na dolniakoch. A teraz porovnajte hraciu plochu v Podbrezovej (veľmi solídne pripravená) a to naše oranisko týždeň predtým proti Trnave, aj to je vizitka nášho klubu a zodpovedných manažerov v ňom. HANBA!!!!
Takže nemá význam nadávať na hráčov, ked u nás sa všetko odvíja od neschopných manažerov.
Viete aký je rozdiel medzi Plzňou a Spartou? 20 bodový rozdiel v tabuľke, hoci Sparta má 4x tak vysoký rozpočet? No a ten rozdiel je v schopných a neschopných funkcionároch.
V našom Slovane máme v doraste U19 obrovský megatalent Davida Strelca, ten chlapec má talent od pána Boha, má len 17 a hviezdi v U19, som zvedavý ako s týmto talentom naložia naši megafunkcionár?!?!?! Davidovi držím palce.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 29. Novembra 2017, 00:25

slovanista4ever presne s tebou súhlasím .... je to presne tak ako píšeš a ja tiež zo všetkého viním manažment, pretože už sa to ťahá nejakú dobu a nie a nie tých hráčov motivovať aby odmakali tie zápasy za Slovan. Predpokladám, že trochu hrať futbal vedia, tak potom by stačilo ísť na doraz v každom zápase aspoň 80 minút a dominovali by sme s prstom v nose v lige ... ja byť vo vedení, tak by som ich hnal bičom na tréningoch a toho kondičného trénera tiež, najmä po tých fiaskach v tejto sezóne, ktoré vo veľkej miere vyplývali z nezáujmu hráčov odmakať zápas.

A taktiež pevne verím, že sa postupne budú do tímu zapracovávať mladí hráči z našej akadémie!!! napr. na úkor niektorých zahraničných "posíl" ....

A ešte by ma zaujímalo vyjadrenie kompetentných ľudí z klubu ku projekcii nášho štadióna a k tomu, že tam má byť ten jeden sektor, ktorý bude neobsadený, lebo tam nie je dobrý výhľad??? To ako bude vyzerať na zápase? To fakt musíme pri každej príležitosti dávať zámienku neprajníkom aby sa z nás smiali? ja neviem, akože to už tento klub tak hlboko klesol? nielen, že si robí kadekto srandu z výkonov hráčov Slovana, ale to bude na smiech napokon aj ten štadión? to nikomu nevadí? už tá jedna veža v rohu je vrchol nevkusu a ešte aj toto??? ... zaujímalo by ma ako to vníma majiteľ klubu ...

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Streda, 29. Novembra 2017, 20:41

slovanista4ever to plne vystihol, hlavným problémom mužstva je motivácia a kondička. Toto treba akútne riešiť. Tiež si myslím, že fixný plat u hráčov nie je najlepším riešením. Nemohol by sa plat hráča skladať aj z pohyblivej zložky (podľa výkonnosti)? Nemôže byť predsa odmena rovnaká či mužstvo vyhrá či prehrá, či hráč hral výborne, dobre alebo slabo, resp. sedel na lavičke.
Vážnym problémom je účinne namotivovať mužstvo (s najlepším kádrom a najlepšími platmi v lige), aby odvádzalo to čo je schopné, najmä odmakať celý zápas na 100 %.
Slabá kondícia mužstva je dlhodobý problém (od čias po Jarolímovi). Nerozumiem načo je nám treba viacero kondičných trénerov, keď mužstvo v 2. polčase nevládze (v tabuľke podľa 1. polčasov sme vraj na 1. mieste). Hlavne kvôli kondícii nezvládajú 2. polčasy, najmä závery. Je taký problém zmeniť kondičného trénera? Načo sa vlastne robia kondičné testy?
Okrem toho, stálym problémom sú štandardky, dostávame z nich príliš veľa gólov. Zdá sa mi, že problémom mužstva je aj podcenenie najmä slabších súperov, resp. predčasné uspokojenie ak vyhrávame, načo sme viackrát doplatili.
Mimochodom, prečo nehráva Kubík (ako ľavý obranca hral zväčša dobre) ale stále Chouchoumis?
Slovan do toho!!!

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa paliza » Štvrtok, 30. Novembra 2017, 16:32

Neviem či ste čítali v dnešnom Športe rozhovor s Jančim Muchom, tam je aj odpoveď prečo odišiel zo Slovana: " V Slovane plánovali, že mi po skončení kariéry ponúknu post športového riaditeľa," prezradil Mucha a vzápätí doplnil:" Pre konflikt so súčasným športovým riaditeľom som sa však dohodol na ukončení kontraktu, a to aj napriek tomu, že mi platil ešte ďalšie dva roky. Nechcem za sebou páliť mosty. S majiteľom klubu mám doteraz dobrý vzťah, ale so športovým riaditeľom sme mali rôzne pohľady na futbal. Povedal som si, že nechcem pracovať s chlapom, ktorý robí klubu zle. Bola to ťažká situácia."

Neviem koľko dôkazov potrebuje Kmotrík aby tohto človeka konečne z klubu vyhodil. Všetci čo z klubu šli preč jasne poukazovali na to, že tento človek Slovanu škodí. A nebolo ich málo......

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa walsh13 » Sobota, 2. Decembra 2017, 02:01

Keď sa vrátim ku tej kondícii, tak najväčší paradox je, že jeden z naj kondičných trénerov na Slovensku je odchovanec Slovana Maťo Rusňák (mimochodom trénoval aj DAC, TT, repre), len Slovan ho nepotrebuje! Budeme platiť všelijakých cudzincov, len vlastných nepotrebujeme.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova - Slovan

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Sobota, 2. Decembra 2017, 20:50

Veď presne ako viacerí píšete, kadejakých šuflikantov dosadili do rôznych funkcií a odchovancov, prípadne ľudí čo majú k Slovanu vzťah nepotrebujeme ... to je také, ja ani neviem ako to nazvať ...

Inak to čo sa dnes dialo? Som si nemyslel, že nás Trenčín tak kruto prehrá z hľadiska futbalovosti ... A nezávidím Ševelovi, čo to za zberbu dostal trénovať? Aby sa hráči sácali a hádali priamo na ihrisku?

Hološko odkedy prišiel už tu mal pomerne dosť káuz v rámci klubu, či už ten dres s tým malým fanúšikom, bitka s Marešom v kabíne, teraz hádka + sácanie s Dropom a následne len mávol rukou na trénera, veď to vrhá zlý tieň na samotný klub ... Majiteľ by si mal urobiť poriadok v kabíne, mal by tam nabehnúť a vysvetliť, že toto sa tolerovať nebude, ale žiaľ vidím to tak, že sa to bude musieť riešiť odchodom určitých ľudí ... kto je zodpovedný za tieto prestupy? Veď pre boha, to už nie je možné aby zápas čo zápas si tie "kvalitné" posily nevedeli prihrať (v druhom polčase asi ani jedna kvalitná prihrávka nebola) ... Dnes katastrofa - Božikov, Čavrič, Savičevič ...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných