DS-SLOVAN

Všetko čo vás zaujíma o belasých
PreSSburg87
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 13:26
Kontaktovať užívateľa:

DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa PreSSburg87 » Streda, 1. Novembra 2017, 13:57

Skurvene SFZ.. co viac...
Ivan!...Raz, aspon raz sa postav za nas poriadne!!! Nie vyhlasením na ktoré media jebu!!
Ak raz chces dokazať, že más zaujem o nas! Fanušikov,ultras,....tak mas nato neskutočnú možnosť!!!
Daj stanovisko tym buzerantom...že ak nepovolia vstup nám, tak nenastupia hráči na zápas!!
Dajú nám pokutu? Nech... Odrátajú nám 3 body?? nech... už sme ich dost postracali a nezmyselne... toto zmysel ma !!!

Viem, že toto sa k tebe dostane!....
A až teraz som zvedavý čo s tým spravíš...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 1. Novembra 2017, 21:12

https://www.sport7.sk/126441/bohuzial-p ... dac-slovan

mas pravdu ze by sa malo robit nejake okazale halo, aby sa SFZ posralo. neverim tomu, ze keby kmotrik spravil bubu tak necuvnu. incidenty DAC-Trencin nevysetrili a nas trestaju expresne.

dame pochod pred sfz? :D

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 2. Novembra 2017, 11:08

kedze je pre volbami a zapas dava aj madarska televizia, ktoru sleduju vsetci SK Madari, najlepsie je keby sme tam vyhrali rozdielom triedy.(urcite tam budu aj organovci a mozno aj najvacsi Madar )

PreSSburg87
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 13:26
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa PreSSburg87 » Štvrtok, 2. Novembra 2017, 11:51

Najlepsie keby nenastupime, nech tam vsetci cocoti stoja a kukaju doblba....

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Štvrtok, 2. Novembra 2017, 17:22

Pozdravujem slovanistov!!!!
Som už starý foter, ktorý od narodenia fandím SLOVANU, v r.1977-92 (občas aj neskôr) som chodil do kotla, hoci ani v tých starých časoch nie vždy bol.
Som jeden z tých posledných 300 najvernejších na pasienkoch.
Ja osobne nerozumiem tým mobilizáciám na jeden konkrétny zápas. Kde sú všetci tí "najlepší" fanúšikovia??
Fanúšik predsi nefandí nejakému kmotríkovi, kačparovi, ani žoldnierom, ale SLOVANU. Keby chodilo viac ľudí, mnohé by bolo iné. Len nadávať z obývačky je o ničom.
2/3 fanúšikov MANU nenávidí majiteľa a stále je vypredané, posledné roky hra MANU teda mala ďaleko od kvality, ale stále je vypredané, fanúšikovia Arsenalu naznášaju majiteľov, neznášaju už wengera, Arsenal len paberkuje, výkony na anglické pomery nič moc a stále je vypredané, Hamburg je jeden z najstarších a najtradičnejších nemeckých klubov, slávny klub, kvoli neschopnému vedeniu už 20 rokov bojuju o záchranú, ich hra je často nepozerateľná, aj doma dostávajú debakle, fanúšikovia nenávidia vedenie, ale stále je vypredané.
To je len zopár príkladov, sú ďaľšie stovky podobných.
Slovan prežíva ťažké časy, všetci pokritizujeme hru, máme veľké výhrady voči kmotríkovcom, ale nemyslím si, že hra je až taká zlá (hoci mám voči nej vážne výhrady), aby na Slovan chodilo 300 ľudí a bez ľudí to celé nemá zmysel.
Takže takéto mobilizácie raz za pol roka sú o ničom, nerozumiem im, rozhodnutie SFZ odsudzujem, ale je mi u riti.
Ja tam budem tak či tak.
Zmobilizujte sa na zápas proti Trnave, budete potrební............Tam ukážte, že ste slovanisti.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 2. Novembra 2017, 19:45

obavam sa, aby sa ultras nestalo, ze ked bude novy stadion, nikto uz na nich ani nebude zvedavy... su tak dlho v bojkote, ze ludia ani nevedia/nezazili doma nejake chorale... to som trosku pritiahol, ale v zasade sa to moze stat. na novom stadione budu chciet mat urcite fajny sektor, ale ked sa na nich potom kmotrik vyserie a nebude s nimi o nicom rokovat, bude sa mu niekto divit? teraz ich slovan potrebuje. kedze SFZ im pomaly kazdy vyjazd zakaze, kde inde maju fandit ako doma?? ale ja si skor myslim, ze tie pocty su aj tak take mizerne, ze viac ako 2-3-4 stovky by nikdy neprisli. to ma dvihnut navstevnost? roky sa uje_avaju na tom ze chodi 1000 ludi. s nimi by to bolo 1300. nejaky rozdiel? mne osobne velmi chybaju, ale uz si myslim ze to prehanaju a zachvilu sa stanu ozaj bezvýznamnými. ci na novy stadion ich pride 3000? a preco? ved majitel ten isty, trener/ kader mozno podobny. ludia vo vedeni ti isti. ja sa vazne obavam, ze novy stadion neznamena obrodenie ultras, ale ich zanik. verim ze to tu niekto cita a dojde mu kolko je 2+2.
verim ze na TT aspon pridu... ale neviem...len dufam.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 3. Novembra 2017, 12:26

Obaja (slovanistaforever aj Damo) mate pravdu, ale ja si myslím, že tak ako "vymreli" Bratislavčania, tak "vymreli" aj Slovanisti. Deti a puberťáci majú úplne inú zábavu ako chodiť na futbal, vysokoškoláci sú hlavne Cpčkari a nemá ich kto pritiahnuť.

walsh13
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 18:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa walsh13 » Sobota, 4. Novembra 2017, 21:16

To Zorba : Nemôžem s tebou súhlasiť. Sú deti, ktoré by dali hocičo za to, aby mohli hrať za Slovan, aby boli fanúšikmi. Problém je v tom, ako sa Slovan chová k týmto deťom. Je naozaj zaujímavé, že v mládežníckych kategóriach hrávajú za Slovan chlapci, ktorí si pred šatňou vyzliekajú červeno-čiernu trnavskú mikinu (neklamem, videl som to na vlastné oči a nie len jeden v mládeži je fanúšikom TT). Je hanbou, že o láske ku klubu a hrdosti na klub učia deti východniari, maďari, srbi a ľudia ktorí nemajú k Slovanu žiaden vzťah. Je hanbou, že pre týchto trénerov je prednejšie kto sa ako volá, koho pozná (v neposlednom rade aký je bohatý) a nie to, či má dieťa vôbec záujem hrať za Slovan. Je hanbou pre Slovan, že rozdáva kompletnú výstroj deťom, ktoré na vyvádzanie hráčov prišli na príkaz učiteľky zo školy a nemajú žiaden záujem o Slovan, a pre vlastných bola odpoveď, "kúpte si vo fanshope". Vedel by som porozprávať mnohé "pikošky" z kuchyne mládeže, ale nemá to žiaden zmysel. Takže mladí Slovanisti "nevymreli" ale Slovan sa ku nim chová macošsky. Malému chlapcovi nevysvetlíš, že nie Slovan je zlý, ale "vrchnosť", ktorá nevie ako sa chovať ku svojim mladým (nie len hráčom, ale aj fanúšikom).

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 5. Novembra 2017, 23:07

Čo sa týka tej návštevnosti a záujmu o Slovan, tak tam je to zložitejšie ako sa zdá ... ja chápem všetkým argumentom, ktoré ste tu uviedli, ale ...

Za prvé už nikdy to nebude také ako kedysi a nielen kvôli Slovanu, ale všeobecne ... pretože v dnešnej dobe globalizácie sú idolmi mladých Slovákov hráči ako Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar a pod. a nie nejakí lokálni "futbalisti" za ktorých si môžu zahrať na konzolách ... navyše priority sa radikálne zmenili ... každý futbalista pomaly ešte v "plienkach" uteká do zahraničia ... a všeobecne, deti už majú mnoho iných záujmov ...

Za druhé, problémom donedávna bolo, ešte stále aj je a už snáď dlho nebude - prostredie kde sa zápasy odohrávajú ... nikomu sa nechce na rozbité, nefutbalové štadióny, navyše keď doma v TV môže takmer celý deň nepretržite sledovať najkvalitnejších futbalistov z celého sveta ...

Čo sa týka tých príkladov zo zahraničia o návštevnosti, tak to beriem, ale v prípade Slovana je to iné ... Slovan je čo sa týka pojmu, úspechov, ekonomických možností niečo ako Bayern v Nemecku a ja sa naozaj nedokážem na to dívať ako na domácom štadióne máme problémy (horko-ťažko vyhráme 2:1 a pod.) s provinčnými mužstvami ako Senica, Zlaté Moravce, Podbrezová, predtým Myjava a pod. a nehovoriac o tom, že vôbec ich máme doma problém poraziť (a to nehovorím o Trnave, Trenčíne či Žiline) ...

A za ďalšie - tá nastavená filozofia - Slovan stratil identitu, keď sem nabral samých cudzincov, momentálny stav, ktorý tu je nemôže nikto považovať za normálny ... Na koho sa majú ľudia prísť pozerať? Na cudzincov, ktorí si to prídu na zápas vyslovene len tak odohrať, bez nejakých emócií? Ja som rád, že máme majiteľa, ktorý aj investuje peniaze do Slovana, ale zatiaľ sa tá kvalita na ihrisku nepreukázala ... ako písal Vuko, tak v kabíne sa hráči medzi sebou bijú? To je o čom? Ja som bol napr. spokojnejší za čias Černáka, keď sme síce mali kvalitatívne slabšie mužstvo, ale aspoň bojovali a vtedy chodili aj ľudia ... dnes by nechodili ani na Tehelné pole, keby sme tam hrali ... a to kvôli prístupu tých hráčov, čo teraz obliekajú dres Slovana ... treba zapracovávať aj odchovancov, ktorí vo viacerých prípadoch nie sú horší ako hráči súčasného kádra ... keďže tento stav trvá už dlho, niečo asi nebude v poriadku ... ja som si naozaj nemyslel, že to poviem resp.napíšem, ale za Žofčáka či Halenára ešte bolo skvelo v porovnaní so súčasným stavom ...

Slovanisti ešte nevymreli, ale za chvíľu vymrú, pretože nastupujúca generácia nezažije ani tú hru a ani eufóriu napr. z 90-tych rokov alebo z obdobia po návrate Slovana do ligy ... treba proste zložiť tým, ktorý bude tvorený aj odchovancami a ktorý urobí nejaký výsledok, prípadne sa prebojuje do Európy a neurobí tam hanbu ako naposledy s Bernom, Spartou a pod. a potom bude opäť Slovan vzorom pre mnoho ľudí z celého Slovenska, ako tomu bolo kedysi ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: DS-SLOVAN

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 6. Novembra 2017, 13:34

To Walsh:
súhlasím s tebou, že Slovan (majitelia) asi nevedia ako je zanedbávaný mládežnícky futbal a čo sa tam deje. Možno by ste viacerí rodičia mali komunikovať priamo s majiteľom.
Určite je jednou z hlavných príčin strata dôvery fanúškov v toto pozliepané mužstvo, kde nie je žiadny odchovanec. Vukomanovič pootvoril dvere svojim rozhovorom a len potvrdil to čo sme tušili: v kabíne je bola otrasná atmosféra a asi sa veľmi nezlepšila. Nemá to tam kto stmelovať, chýba tam srdce - a to je to čo by mali priniesť "odchovanci"


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných