Martin Ševela

Všetko čo vás zaujíma o belasých
nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Martin Ševela

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 30. Októbra 2017, 21:18

Tak konečne Slovenský tréner a ešte aj domáci Bratislavák :)
Držím palce Maťo.

Mohlo by sa vedenie poradiť s Martinom ako fungovalo vedenie v AS Trenčín v čom sa má naše vedenie poučiť (zmeniť) na profesionálnejšej úrovni nie ako to je teraz. Potom nám ani Maťo nepomôže keď ho bude vedenie brzdiť.

Konečne je slovan trocha belasejší.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 30. Októbra 2017, 22:17

Preboha tomuto ja nerozumiem, čo si napísal? Prečo je teraz Slovan belasejší? Ševela bol odjakživa spätý s Interom, chvíľu u nás hral, ale v žiadnom prípade nie je Slovanista, maximálne bratislavčan ...

A teraz, pán Boh nás ochraňuj pred trenčianskou koncepciou ... prosím, len to nie ... akože urobiť výsledky a rozpredať to hneď celé? To má byť cielom Slovana ... resp. skladať to výlučne na cudzincoch a ešte z kadejakej Afriky? ďakujem za takú koncepciu vedúcu smerom do pekla, čo teraz aj Trenčín ukazuje ... pokiaľ nedostanú šancu mladí odchovanci a vedenie neprivedie mladých perspektívnych reprezentantov, tak ja neuverím ani Ševelovi a pritom ho uznávam ako top odborníka a výborného trénera ... ale nato aby sa to zlepšilo treba mať v kádri minimum žoldákov a viac hráčov čo majú k Slovanu vzťah a najmä, čo chcú za Slovan bojovať a víťaziť ...

Momentálne nie je Slovan vôbec belasejší ... Vukomanovič bol belasí až dosť ... minimálne to, že sa naučil reč indikuje jeho vzťah ku klubu a záujem o Slovan, čo sa o drvivej väčšine tých diletantov sediacich v kabíne povedať nedá ... a to je kameň úrazu ... čiže problém nebol vo Vukomanovičovi, ale v tých žoldákoch čo sú v klube ...

fordprefect
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 19:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa fordprefect » Utorok, 31. Októbra 2017, 06:53

Bez ohladu na to, akym sposobom prisiel, tak Sevela je dobry trener, problem je vsak inde. Po prve, je absulotne neprijatelne, aby si hraci vyberali, kdo ich bude trenovat a toto prave vlastne urobili.. Pustili par zapasov a odniesol to trener. Bohuzial vedenie sa zase podvolilo hracom, co je strasne velky pruser. Pokuta 50 000,- Eur pre celu kabinu sa mi tiez nezda vzhladom na platy hracov az tak vysoka a tym padom i adekvatna (ale asi ako pre koho a blbe je, ze si to odnesu zrejme najviac ti hraci, co maju nizsie platy a nie nase preplatene "hviezdy"). Po druhe, ak by prisiel i Heynckes s asistentom Guardiolom tak sa nic nezmeni, pokial budu cez vedenie agenti hracov urcovat zostavu Slovana a ako som uz hore spominal, pokial ich hrac nebude hrat tolko, ako si predstavuju, tak zase zariadia vyhadzov trenera par odflaknutymi zapasmi... To tu bude stale taky bordel a vysledky, ale najma koncepcia, ziadna. Ja sa len divim, ze s tymto Kmotrik nic dlhe roky nerobi :-(

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 31. Októbra 2017, 08:33

Ivan určite spravil z mužstvom pokrok a taktiež jeho zanietenie pre prácu a Slovan. Čomu však nerozumiem boli jeho striedania takmer až na konci aj keď videl, že treba spraviť zmenu, lebo mužstvu to nejde. Taktiež sa mi nezdalo, že na niektoré zápasy(hlavne s tými tzv ľahšími súpermi) neskúšal našich odchovancov aspoň na pár minút. No a tá hra v obrane - ja viem že chýba Saláta - ale pre také mužstvo to nemôže byť problém proti PO a SE!
Píšete tu že hráči vypustili zápas - ale na druhej strane čo tie tri tyčky? Znamená to, že vypustili len niektorí? Ale prečo by to boli práve Balkánci?
Snáď ten Ševela nie je tréner na rok a som zvedavý na tie posily o ktorých hovoril. Držím mu palce a ja dúfam, že z koncepcie TN prinesie len zapracovanie našich hráčov do tímu a štýl hry. Nie tie legionárske ťahy, lebo Slovan tu nie je na to, aby vyhral dva tituly za sebou za sto rokov!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 31. Októbra 2017, 08:51

Uz som sa tesil, ze došiel normálny a kvalitný mladý tréner. Ze prislo par hracov ktorí sa dali označiť ako posily a odišli ti turisti. Ze za minimálne 5 rokov to bola najlepšia hra. Žiaľ tesil som sa zbytočne. Pokiaľ budu taketo moresy, tak sevela moze byt ukradnutý. Kvôli nemu a udajne super hre ktorá nas caka prídu tisice fans? Ultras? Pre nich určite nebol problém vukomanovic. Je mi ho ľúto. Ozaj úprimne. V zime prídu posily? A čo čakajú ze na nadstavbu bude chodiť 10tisic ľudí a plný kotol? Ach jaj.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 31. Októbra 2017, 15:49

Fordprefect úplny súhlas ...

Ako mohol dávať Vukomanovič šance dorastencom, keď to už bolo vyššie napísané ... niekto úplne iný určuje zostavu a tohto sa ja bojím ... Ševelovi nasľubovali hory doly podobne to bolo aj v prípade Vukomanoviča a realita bola potom úplne iná ... takto zabijeme všetkých schopných trénerov čo k nám prídu ... spomeňte si ako koncom minulej sezóny spomínal Vukomanovič doplnenie kádra a reálne prišli posily až koncom prestupového obdobia (Holman, Rabiu) ... V každom prípade som za aplikovanie trenčianskeho herného útočného štýlu, ale to je všetko ...

A ešte jedna dôležitá vec ... neviem pre koho robí slovanistické vedenie futbal, ale evidentne nie pre divákov, pretože keby robilo, tak by hrali v zostave odchovanci čo milujú Slovana a hrali by tu mladí perspektívni Slováci zozbieraní z celého Slovenska (tak ako sme to robili kedysi a ako to koniec koncov robia všetky najlepšie kluby v geopreistore Strednej Európy) doplnení o pár kvalitných cudzincov (Rabiu, Holman, Mareš, De Kamps) a netlačili by sme do zostavy treťotriednych arogantných cudzincov! Plus k tomu ten bordel v klube, kde si hráči robia čo chcú a tie katastrofálne výsledky!? Akože čakal niekto niečo iné? Toto je jednoducho hnus, ktorý sa dá ľahko vyriešiť, len to by musel niekto chcieť robiť kvalitný futbal a potom by z toho boli aj lóve prirodzenou cestou - teda účasťou v európskych pohároch, zo vstupného či predaja hráčov, takto to je začarovaný kruh!!!

A ešte jedna reakcia na tú pokutu? 50 tisic pre celé mužstvo? Nechápem ... ako sa podieľali na tej blamáži hráči, ktorí sú síce súčasťou prvého tímu, ale do lopty si už poriadne nekopli mesiace? A tých sa to dotkne najviac!!! Pekne by som každému zrazil určité percento z platu (napr. 20% za tento mesiac), nech to každý pocíti podľa výšky svojho platu a výkonov, ktoré (ne)podáva ...

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 31. Októbra 2017, 16:51

Keby sme boli normálny klub, proste situácia, že prišla kríza, ktorá príde na každého a treba zmenu, tak by som povedal, že je všetko OK.
Ale pozor, my nie sme normálny klub, my sme klub, ktorý vlastnia kmotríkovci, my sme klub, kde intriguje Kašpar a iní so svojimi záujmami, my sme klub, ktorý ma sponzora stávkovú kanceláriu so všetkými dôsledkami.
Kmotrík ml. si pravidelne kaká do pusinky, pred 2,5 roka bol šťastný, že nám predstavil Papavasiloiusa s ich dlhodobými víziami, vlani bol šťastný, že nám predstavil Ivana Vukomanoviča a dušoval sa akú má Ivan V. dôveru a opäť vízie na dlho a teraz je Kmotrík ml. šťastný, že nám predstavil nového spasiteľa, mesiáša Martina Ševelu.
Všetci, čo máme radi Slovan vieme, že to vôbec nie je o trénerovi. V tom našom bordeli, intrigách, honbe za osobnými záujmami by zhorel aj Mourinho, či Guardiola. Viem si tu predstaviť možno Sira Alexa, ktorý by bol schopný prefackať Kmotríka ml. aj Kašpara a urobiť poriadok.
Aj Papamobil, ak I.V. po príchode oživili hru, ale potom keď stále viac ich dobiehal ten klubový bordel a intrigy, tak sa rozsypali ako domček z karát. Ivan mi bol mimoriadne sympatický, naučil sa reč, je mi to ľúto ako to dopadlo.
Čo si môže fanúšik myslieť ked vidím vedľa Ševelu kráčať Kozáka?!?! Je to normálne, aby našu juniorku trenoval jeden z najnesympatickejších hráčov historie Slovana, lenivec a východňár, ktorý ešte aj teraz nosí na aute ŠPZ - KE. Toľko máme rečí o akadémií, to naozaj nemáme trénera srdciara slovanistu?? Prečo neriešia Kozáka, ten má aké výsledky, koho vychoval pre áčko??????
Želám Martinovi Ševelovi veľa úspechov, ale som rezignovaný, stále je to dookola rok čo rok o tom istom ako cez kopirák, nikto tejto komédií už neverí o čom svedčí počet divákov na štadione.
Mne to pripadá, že kmotríkovci fanúšikov nechcú a ani nepotrebujú a mám taký dojem, že oni nepotrebuju ani futbalovú súťaž, ja mám z nich dojem, že im by stačilo aj bez zápasov, aby nejaká komisia v máji od stola rozhodla, že Slovan je majster a oni si v úzkom kruhu tých intrigánov otvoria za tým sklom vo VIPke šampanské a budú sa vytešovať.
Im niečo také ako futbal, šport, emocie, slovanistické srdce nehovorí nič...............

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 31. Októbra 2017, 20:10

slovanista4ever - lepšie si to napísať ani nemohol ... neverím, že existuje ešte niekto kto verí rozprávkam majiteľa klubu ...

memar
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Martin Ševela

Príspevokod užívateľa memar » Sobota, 4. Novembra 2017, 10:07

Slovanistaforever nie je čo dodať, fudovaný príspevok.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných