SENICA - SLOVAN

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

SENICA - SLOVAN

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 30. Októbra 2017, 12:05

Tento zápas potrebuje len jeden komentár : Odpoveď majiteľa klubu na otázku : Čo vy na to pán Kmotrík? Ešte stále vás baví preplácať hráčov, ktorí nerobia to, za čo ich platíte?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENICA - SLOVAN

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 30. Októbra 2017, 13:19

seriem na tento klub, toto je moj posledny príspevok:
"Ako informuje denník Pravda, aktuálne tretí tím priebežného poradia Fortuna ligy sa už dohodol na spolupráci s Martinom Ševelom, ktorý v septembri skončil v AS Trenčín. Podľa uvedeného zdroja došlo počas zápasu Slovana so Senicou k fyzickým potýčkam medzi hráčmi, a tiež trénerom Vukomanovićom, ktorému mal vulgárne nadávať aj exreprezentant Filip Hološko."

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENICA - SLOVAN

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 30. Októbra 2017, 16:25

Toto čo sa už v Slovane deje, tak to nemá obdoby a to nie je hodné ani nejakého dedinského klubu ako bol svojho času Močenok alebo Borčice ... Hanba!!!

Zase si to všetko odniesol len tréner - Vukomanovič, inak sympatický človek a podľa mňa aj dobrý tréner, ale čo mal hrať s touto sebrankou?

Primitív Hološko, psychoš Sekulič a pod. Toto sú hodní hráči Slovana? Treba vydrbať 5-6 hráčov, znížiť im platy na základ a keď nezačnú hrať normálny futbal nech idú do riti!!! Posledný dobrý zápas bol za Galisa, keď naši chlapci z B-éčka porazili Trnavu na ich štadióne ...

Ševelu uznávam, ale toto nie je riešenie ... treba dať výstrahu hráčom, predsa tí hrajú na ihrisku a ide o prístup v zápasoch ... pokiaľ by hrali vždy na 100% alebo aspoň na 90% tak v pohode každého porazia možno okrem Žiliny ... Je mi strašne ľúto Vukomanoviča a tiež to kam to až zašlo so Slovanom ... jediné čo ma napadá je slovo cirkus ... veľa šťastia pri získavaní divákov naspäť

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: SENICA - SLOVAN

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 30. Októbra 2017, 19:29

Tiež mám z toho zmiešané pocity. Na jednej strane mi bol p. Vukumanovič sympatický ako človek a aj ako tréner. Žiaľ asi nemal dostatočnú podporu vedenia klubu čo je škoda. Na druhej strane sme mali katastrofálnu defenzívu a ani ofenzívny prejav nebol vždy ideálny. Nastal síce progres oproti predchádzajúcemu trénerovi a konečne sa vyhodili aj neadekvátne posily čo nemali v Slovane čo robiť. Dosť ma však štvalo, že sa nezapracoval žiaden domáci mladý odchovanec do kádra, čo sa dúfam teraz zmení a zlepší sa radikálne aj herný prejav.
Držím palce Maťovi nech sa mu darí a p.Vumanovičovi treba poďakovať za odvedenú prácu


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných