Moravce - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Moravce - Slovan

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 21. Októbra 2017, 10:57

Myslim ze to bude podobne tesny zapas ako v lete.
Uvidíme ci Vittek dostane sancu od zaciatku, je dobre ze sa chytil v pohari.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moravce - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 23. Októbra 2017, 09:53

Bol ste tam niekto? Ako vyzeral zapas? Podla toho co som cital v novinach, tak pokracujeme v nasom stagnujucom trende. Myslim, ze takto u nas senica ziska bod...

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moravce - Slovan

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Pondelok, 23. Októbra 2017, 10:48

Potom bezduchom výkone som čakal,že Ševela bude v nedeľu predstavený ako nový tréner lebo terajší tréner bohužial už nemá čo ponúknuť.Obranná činnosť je hrozná už niekoľko mesiacov a zlepšenie neprišlo naopak len sa to zhoršuje.Takouto hrou sa nedostaneme ani do prvej šestky.Kto vie či v nominácii na zápas nemajú prsty Kašpar a Trutz potom by som sa ani nečudoval ten biede čo predvádzame na ihrisku.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moravce - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 23. Októbra 2017, 13:40

Ale snáď to so Senicou dáme. Rozdrvíme ich 2:1 a tréner bude spokojný, lebo sme hrali s dobre pripraveným a silným mužstvom, ktoré má svoje kvality. A opäť bude na čom stavať a budovať....

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moravce - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 23. Októbra 2017, 21:10

Slovan nehral dobre, chýbala aj väčšia bojovnosť. K biednej hre v defenzíve som sa už vyjadroval. Prísnejšie kritéria v obrane spĺňa (podľa mňa) len Božikov, sčasti Sekulič. Žeby za niekoľko mesiacov sa nemohli hráči naučiť lepšie brániť štandardné situácie (z ktorých často inkasujeme)?
Uvediem situáciu pred 2. inkasovaným gólom: ZM zahrávajú rohový kop, centrovaná lopta do päťky - medzi tromi našimi brániacimi hráčmi je útočník ZM a bez problémov (neatakovaný) hlavou strelí gól, lebo naši zaváhali. Avšak ani Greif nebol bez viny (podľa mňa), zostal prikovaný na čiare, namiesto toho, aby vybehol a vyboxoval loptu.
K výkonom Greifa mám výhrady. Je to iste talentovaný brankár, sympatický mladík, ale ..... Kedy mužstvo podržal? Nezvláda riešenie centrovaných lôpt pred bránou (keď má vybehnúť nevybehne, keď vybehne tak zle - a takto sme už viackrát inkasovali). Nerád to konštatujem, ale nie je oporou, Slovan by potreboval lepšieho (spoľahlivejšieho) brankára, tak to vidím.
Tréner Vukomanovič sa po zápase vyjadril: „Zápas sme prehrali už v prvom polčase. Nevyhrávali sme osobné súboje, nemali sme odrazené lopty. Už od začiatku nám chýbal rytmus hry a agresivita. Keď v takomto zápase nehrajú všetci hráči s patričnou agresivitou, potom to nestačí. Veľa hráčov nemalo s nami spoločnú letnú prípravu, neboli od začiatku s tímom. Mali sme tu prakticky len Sekuliča a Mareša. Do decembra to bude improvizácia, potom absolvujeme kvalitnú zimnú prípravu a po novom roku chceme spraviť dobré výsledky“. Dodávam, že v letnej príprave boli napr. aj Oršula, Čavrič, Kubík, De Kamps a Savičevič. Isteže, prišli viacerí noví hráči, čo si žiada určitý čas na adaptáciu.
Zarazilo ma zmienené vyjadrenie Vukomanoviča o improvizácii do decembra. Len neviem, či tu zimnú prípravu Vukomanovič ešte stihne. Bohužiaľ, mužstvo stagnuje. Predpovedám, že ešte 1 - 2 prehry a asi skončí. Je mi ľúto, že takto hovorím, neprajem mu odvolanie, fandil som mu, je to sympaťák, ale čakal som viac. Slovan do toho!!!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných