SLOVAN - prešov 3:2

Všetko čo vás zaujíma o belasých
slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Nedeľa, 15. Októbra 2017, 16:36

K včerajšiemu zápasu s Prešovom sa nedajú vypisovať chválospevy, ale zasa to nebolo ani najhoršie.
Nechápem tých večných hejterov na FB, ktorí sedia doma v kresle a len kritizujú. Včera to nešlo Rabiovi, ale snaha bola u všetkých. Už v prvom polčase to mohlo byť 4:1, premieňanie šancí je naša slabina, takisto rohové kopy.
Veľmi dobre zahral najmä v druhom polčase Oršula, drel Mareš, bojoval Hološko, veľmi solídne Holman.
ŠK SLOVAN DO TOHO!!!!!!!!

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa jozef11 » Pondelok, 16. Októbra 2017, 11:18

Neočakávane dramatický zápas a veľké trápenie s outsiderom. Ešteže máme Jakuba Mareša (bojovník na pohľadanie), ktorý nás dvomi gólmi spasil. Plusy: mužstvo dokázalo otočiť nepriaznivý stav; dobré výkony Mareša a Oršulu. Negatíva: veľmi zlá hra obrany (pôsobila bezstarostným dojmom); slabšia efektivita (na gól potrebujeme veľa šancí); slabý výkon Rabiua (neobvykle veľa kazil).
Žiaľ, dostávame veľa gólov (priemer 1,33 gólu/zápas), takmer 2-násobok oproti sezóne 2015/16 (priemer 0,75 gólu/zápas). Pre objektivitu treba však priznať, že tréner Papavasiliou preferoval defenzívnejšiu hru. Je potešiteľne, že Vukomanovič zatraktívnil hru, mužstvo hrá ofenzívne, ale obrana hra zle. Treba popracovať na zlepšení organizácie a taktiky defenzívy. Asi nie nadarmo sa hovorí, že útok vyhráva zápasy, obrana tituly. Uvidíme ako to bude v ZM. Slovan do toho!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 16. Októbra 2017, 13:56

Ja chodím na každý zápas, ale na tento s Prešovom súhlasím s väčšinou kritikov. Slovan hrá profesorsky a bez srdca a žiadny pohyb bez lopty. Mužstvu chýba "šťava" a preto sa na neho vypne každé mužstvo, ktorému stačí, že hrá proti Slovanu (zatiaľ ešte stále máme meno). Marš vynikajúco, Holman tiež dobre a páči sa mi Čikoš. To že sem tam sa nezadarí Rabiovi alebo Hološkovi, to sa stáva, ale očakával by som reakciu trénera trochu skôr. V tom sa mi páčil Gallis.
Myslel som, že na Nitru, ani Trnavu už neprídem, ale ako vždy - zmenil som názor na druhý deň po zápase s PO.
Apropo - TN dal SE 4 kusy. Som zvedavý na nás.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Pondelok, 16. Októbra 2017, 17:46

Na štadione to bolo ťažko rozpoznať, ale keď teraz pozerám tie zostrihy zo zápasu tak druhý gol Prešova jasný ofsajd, minimálne metrový, nechápem kde mal rozhodca oči............

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 17. Októbra 2017, 12:05

Sevela bol vcera u Kmotrika. Asi nedostaneme odpoved preco.

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Utorok, 17. Októbra 2017, 16:47

Dúfam, že nejdú meniť trénera, myslím, že by to nič neprinieslo. Len by to znamenalo pokračovanie nekoncepčnosti a netrpezlivosti.
Pod Vukomanovičom je badať zlepšenie, sem môže prísť aj Pep, Heynckes,Conte atd, pokiaľ budú vzťahy a ameterizmus v klube aký je teraz, pokiaľ tam bude Gašpar a spol., tak nepomôže nič.

PreSSburg87
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 13:26
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa PreSSburg87 » Streda, 18. Októbra 2017, 11:45

Odkial mas info o Sevelovi? alebo je to len povedala jedna babka.. :-)
Ja osobne by som sevelu prijal... Mne sa hra po Vukomanovicom prestava pacit... Mal dostatok casu, a ja bohuzial nevidim progres... Len hlupe vyhovorky

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa Zorba » Štvrtok, 19. Októbra 2017, 06:56

ja neviem co tam robil. Ja len viem ze tam bol. Co tam robil sa treba opytat Kmotrika.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: SLOVAN - prešov 3:2

Príspevokod užívateľa nsRED » Štvrtok, 19. Októbra 2017, 22:27

Ja tiež prestávam nejak veriť Vukomanovičovi... Mal času dosť. Ano zlepšil hru za posledné roky čo sme hrali pod priemer , ale zlepšenie sa zastavilo a ostalo to na priemere.

Asi by ma tiež potešil Ševela. Aby priniesol tú behavosť , bojovnosť a verím že by viac vyťahoval odchovancov.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných