Slovan - Nitra

Všetko čo vás zaujíma o belasých
jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 1. Októbra 2017, 22:02

Sklamanie. Slabý výkon, v zápase podpriemernej úrovne, s minimom šancí. Naši okrem gólovej akcie temer nič neukázali. Paradoxne ten rýchly gól nám viac uškodil ako pomohol. Nitra sa na ten 1 bod ani veľmi nenadrela, dokonca pri troche šťastia (pri šanci v nadstavenom čase) mohla aj vyhrať. Ako podal Hološko, celý zápas sme si koledovali o gól a ten prišiel. Hra našich bola nemastná-neslaná, nezáživná (podobná minulému výkonu na Myjave), tempo vlažné, pohyb celého mužstva veľmi slabý, medzihra pomalá s množstvom alibistických prihrávok dozadu.
Chudák Greif, čisté konto si asi tak skoro neudrží, keďže obrancovia stále vyrobia nejaké chyby po ktorých inkasujeme. Najlepší hráči: Sekulič a Rabiu, najslabší: Droppa. Slabo hrali aj útočníci.
Bohužiaľ, mužstvo už stagnuje. Vukomanovič síce priniesol istý progres, ale nie som si istý či má naviac. Nevie sa trafiť do zostavy, tvrdohlavo stavia Droppu (najslabší náš hráč) a oveľa lepší De Kamps sedí na lavičke, zle zasahuje do zápasu (nesprávne a neskoro strieda). Chýba mu aj sebareflexia (samé výhovorky, nevie zobrať zodpovednosť za nevydarený zápas na seba). Nevieme však, či mu vedenie do zostavy nezasahuje.
Škoda, že po remízach so SE, DS a NR sme zbytočne stratili 6 bodov. Chlapci treba pridať. Slovan do toho!!!

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa nsRED » Pondelok, 2. Októbra 2017, 00:12

Ten výkon bol fakt moc slabučký. A znova sa začína opakovať to čo bolo pred Vukomanovičom prihrávky dozadu a tam si nahrávajú asi hráči nepozerajú svoje zápasy na zázname. S toho pália oči keď to robia stále. Hráči si nepýtali ani loptu žiadny pohyb nič. Totálna nuda.
Droopa nesedí do našej zostavy je moc pasívny. Slabučký.
Najlepší hráč De Kamps sedí na lavičke tak čo si máme my fanúšikovia myslieť ?
Kubík chýba na ľavom krídle viac ubehá ako chouchoumus a určite lepšie bráni.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 2. Októbra 2017, 08:14

Prepáčte, ale vyjadrili ste sa veľmi slušne. Tento zápas, kedy sme remizovali so súperom, ktorý NIČ nehral bola facka pre všetkých 500 verných Slovanistov, ktorý chodia na domáce zápasy. Ak po tomto odfláknutí, majiteľ nespraví zásah, ktorý sa pokúsi naštartovať realizačný tím (vraj 22 ľudí) a hráčov tak Slovan sa opäť dostane na dno. Hráči hrajú bez zápalu a duše (stále tvrdím, že keby sme hrali v Žiline tímovo, tak vyhráme) a čo je najhoršie, tréner počas zápasu absolútne nereagoval. 700 divákov videlo, že niektorým sa nedarí a niektorí sú tragickí a on ide striedať 15 minút pred koncom!!!
Táto katastrofa čo sa udiala ma tak rozladila, že sa rozhodujem či po toľkých rokoch neprestanem chodiť aj ja. I napriek tomu, že mám permanentku.
Neviem, či toto číta Kmotrík st., ale mám pre neho otázku: Baví Vás rozhadzovať Vaše peniaze???

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slovan - Nitra

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 3. Októbra 2017, 00:27

Ja som dlhšie nereagoval, ale musím ... škoda, že po predošlých vcelku pozitívnych výkonoch to ide opäť dolu vodou ... iste Holman a Rabiu pozdvihli úroveň našej zálohy, to beriem (je to diametrálne odlišná situácia zo začiatku sezóny) ... Presne som vedel, že Droppa sa postupne "nasilu" pretlačí do základnej zostavy (evidentne ho sem niekto dotiahol, keď už nemal kam ísť a niekto veľmi chce aby hrával) ... V každom prípade aj keď prišlo isté herné zlepšenie na značku kvalít a mena Slovan to je strašne málo!!!

O rok oslavujeme 100 ročnicu, navyše deviatky v histórii Slovana boli vždy megaúspešné, len teraz neviem ... na futbal už nikto nechodí (česť tým 300-500 ľuďom čo sa tam objavia) a bojím sa, že sa to moc nezmení ani na novom štadióne ... takto, pokiaľ bude boj medzi vedením a fanúšikmi tak sa to nezmení, pretože len "tvrdé jadro" dokáže zmobilizovať ľudí aby chodili pravidelnejšie na futbal, tak ako to bolo za čias návratu Slovana do ligy a vytvorenia Belasej Šlachty ... avšak, keďže nič zatiaľ nenasvedčuje tomu, že by došlo k nejakej pozitívnej zmene vo vzťahu fanúšik- vedenie (a neviem či to je vôbec možné), tak sa obávam dátumu otvorenia nového štadióna ... prečo by mali ľudia chodiť na futbal? sorry, ale napr. Droppa a Chouchomis a tiež Savičevič (za tie roky vôbec nepresvedčil, pritom ja osobne som do neho vkladal nádeje, že to bude špílmacher jak lusk) nie sú tak dobrí legionári, aby zaberali miesto v zostave Slovákom ... a to nasadenie? prečo to nedať ako podmienku do zmluvy, že keď neodmakajú celý zápas, tak dostanú len základný plat?

Vyjadril by som sa ešte k Vukomanovičovi ... mne je veľmi sympatický ako človek a aj ako tréner ... na druhej strane ma mrzí, že je teraz voľný Maťo Ševela ... najradšej by som bol aby sa hráči uvedomili, vzchopili pod Vukomanovičom a aby vydržal vo funkcii čo najdlhšie ... len dúfam, že to nedopadne tak, že keď bude Ševela obsadený, tak dostane Vukomanovič padáka ...v každom prípade je to na trénerovi aby motivoval resp. nabudil hráčov aby nechali na ihrisku všetko ...

Suma sumárum - stále to nie je ani zďaleka ono ... treba niečo začať robiť! Slovan4ever!


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných