Trenčín - Slovan

Všetko čo vás zaujíma o belasých
jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Trenčín - Slovan

Príspevokod užívateľa jozef11 » Nedeľa, 10. Septembra 2017, 19:37

Zaujímavý zápas, s početnými gólovými šancami na oboch stranách. Remíza je asi spravodlivá. Vďaka dvom gólom Hološka (náš najlepší hráč) máme 1 bod. TN bol však značne aktívnejší (počet streleckých pokusov 28 : 12, počet striel na bránu 12 : 3, rohy 11 : 3 v prospech TN), hral s väčším nasadením, zápalom, išiel viac za víťazstvom. Od mužstva Slovana sa očakával lepší výkon. Pri väčšom úsilí mohli naši streliť aj viac gólov, keďže obrana TN bola dosť priechodná. Naši boli najmä v 1. polčase dosť pasívni, málo behali, aktivitu zvýšili až po obdŕžanom góle. TN pomohli naše zaváhania (hrúbka Greifa, penalta po faule de Kampsa). Od niektorých hráčov sme čakali určite viac (najmä od Čauriča, de Kampsa i Mareša). Určitým ospravedlnením je, že obrana hrala v novom zložení a celé mužstvo sa ešte len zohráva, ako aj viacerí hráči nemajú skúsenosť s umelou trávou.
Dúfajme, že proti Ružomberku to bude lepšie. Nasadenie mužstva však musí byť určite väčšie, tempo vyššie, hra rýchlejšia, prihrávky presnejšie. Slovan do toho!!!

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trenčín - Slovan

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 11. Septembra 2017, 08:12

Žiaľ, nemohol som sledovať, ale mňa prekvapili tie štatistiky - hlavne počet striel a rohov. Hrali sme vonku, TN nie je slabé mužstvo, ale ten pomer striel a rohov bol priepastný a určite svedčí o aktivite. Toto je už dlhodobo najslabšia stránka spolu s tímovým duchom mužstva.

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trenčín - Slovan

Príspevokod užívateľa paliza » Pondelok, 11. Septembra 2017, 20:34

Ja som očakával, že po repre prestávke budeme pripravenejší, zohratejší, ale opak bol pravdou. Na zápas sa Trenčania pripravili lepšie no pri ich deravej obrane sme to mali v pohode vyhrať, žiaľ ostalo len pri rečiach. Záloha mi prišla tragická, ktorá kopila plno chýb a nepresných prihrávok. Čakal som viac od Holmana aj Rabia, vedia zahrať určite lepšie. Nechápem prečo vždy striedame dobré zápasy zo zlými........


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných