Nove forum

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Nove forum

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Sobota, 12. Augusta 2017, 21:45

Vie mi niekto povedať aky chuj vytvoril toto nove forum? Však to je hrozne ! Uplny grc na ktory sa zle pozera. Ten predošly dizajn bol omnoho lepši a krajši neviem akemu tragedovi zase čo vadilo. Totalna neprehliadna sračka ktora neni hodna piatich korun Slovenskych.

milosbb
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 15. Augusta 2015, 16:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa milosbb » Nedeľa, 13. Augusta 2017, 15:08

a ja ze to je chyba stranky,a to je nove forum. :mrgreen:

pán Belasý
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Nedeľa, 28. Februára 2016, 17:15
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa pán Belasý » Nedeľa, 13. Augusta 2017, 18:31

Neskutočny hnoj. Biely skurveny podlad oči ma z toho bolia. Male pismenka, a vymenene info o uživatelovi z lavej strany na pravu. Uprava ala chuj.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Nedeľa, 13. Augusta 2017, 22:57

Asi to bude cesta, ako odradit ludi aby vyjadrovali svoju nespokojnost ... inak nechapem ani ja

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Pondelok, 14. Augusta 2017, 08:54

To nové fórum je jeden veľký bordel presne taký istý ako v celom vedení klubu.Kto zostavuje mužstvo na zápasy?Pochybujem,že je to Vukomanovič lebo na pozápasovej tlačovke by nepovedal,že tí dvaja nový obrancovia nemajú natrénované na celý zápas a aj tak ho celý odohrajú.Je pravda,že Kubík prestupuje do poľska?Tak zle poskladané mužstvo bude bojovať o 5 až 6 miesto naviac nemajú ani hráčskou a bohužial aj trénerskou kvalitou.Na tento bordel čo ste vytvorili nebudú ľudia zvedavý ani na novom štadióne.V zahraničí je dosť odborníkov ktorý by dali klubu správnu tvár ale to by junior nesmel počúvať a dôverovať takým esám ako Kašpar,Trutz atď.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 14. Augusta 2017, 15:51

ta tema ze otazky na vedenie zmizla?
tak mozno netradicne napisem nie vycitky, tych je samozrejme vela a vsetci o nich vieme :-( a kedze nie som od prirody negativista, tak napisem za co som vedeniu vdacny. Su to nasledovne veci pocas tohto leta:
- ze sice pomaly, ale iste nas postupne opustaju nasi oblubeni "turisti"
- za kupu Maresa
- za to ze trener Vukomanovic je este tu

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove forum

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Pondelok, 14. Augusta 2017, 23:59

ja začnem pozitívne a trošku aj cez slzy, pretože za to čo teraz napíšem by som si dal kedysi facku (tak hlboko klesla značka Slovan) ... Napriek domácej remíze musím povedať, že hlavne druhý polčas bol z našej strany fajn a zdalo sa mi, že hrajú celkom naplno ... čo je horšie, tak to nestačilo na nie až tak silný DAC (aj keď ich považujem za tých lepších v lige) a to ešte podotýkam, že DAC u nás nehral len betón, čiže tieto výhovorky, ktoré sa stále používajú pri mužstvách ako ZM, Michalovce, Prešov a podobne teraz neobstoja.

K novým hráčom: Chuchmák je nový hráč, je mladý, takže tú kardinálnu chybu pri góle Pačindu (inak toto je naozaj kvalitný hráč, už dlhšie ho sledujem - zišiel by sa nám) by som mu nejako prepáčil (chyboval tam však viackrát ... v tomto kontexte sa pýtam ... to tam nemohol hrať aj nejaký mladý Slovák?). Ja som zvedavý, či sa tento hráč zlepší a bude hoden zahraničnej posily ... Božikov ... hmmm? Čo k nemu povedať a hlavne po jednom zápase ... uvidíme čo sa napokon z neho vykľuje, ale ten stopér je neskutočne pomalý (ak on hral v základe za Bulharov proti Holanďanom, tak to len podčiarkuje v akých sračkách Holanďania teraz sú, keď tam prehrali ...) ... kde týchto hráčov, gréckych a bulharských a českých (Droppa) to naše vedenie berie? čo bol niekto na dovolenke v Grécku či Bulharsku a pribalil si ich do kufra? ... nemáme tu Slovákov a zahraniční hráči nemajú žiadnu kvalitu ... aká môže existovať ešte horšia kombinácia???

Vedeniu sa podarila naozaj jedna vec a tou je príchod Mareša, ten chalan nielenže bojuje, vie dať gól a je naozaj šikovný ... klobúk dole pred ním a pred jeho zápalom do hry ... celé to tu drží nad vodou ... díky Jakub, potrebovali by sme ešte 10 takých ...


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných