Nove Zamky

Všetko čo vás zaujíma o belasých
lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Nove Zamky

Príspevokod užívateľa lemur » Utorok, 8. Augusta 2017, 19:46

V tejto sezone sa nam zatial podari drzat nastoleny trend- co zapas, to este horsi vykon ako zapas predtym. Ja som len zvedavy, ake dno predvedieme proti madarom

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nove Zamky

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Streda, 9. Augusta 2017, 07:08

mna potesila zostava - ze dal sancu mladému brankarovi, zaradil posily ( a podla neho Chochoumis hral dobre), hermana v utoku aspon par minut.

sledoval som live cely prvy polcas a hrali sme na jednu branu.
viete, na priklade zapasu everton - ruzomberok vidno, ake nezmyselne je ocakavat vo futbale, ze sa vzdy naplnia papierove predpoklady. podla rozpoctov, kvality lig atd. by bolo rozumne cakat, ze everton zvladne dvojzapas so skore 7-0. a realita? trpaslik mohol vonku aj vyhrat, doma tiez nebol o vela horsi. A PRE NOVE ZAMKY a podobne teamy je nas Slovan tym EVERTONOM, ci sa smejete ci nie. pre nich je to top zapas desatrocia, tak ako pre RK europska liga... ano bolo by pekne vyhrat v zamkoch 6-0 ale opakujem, majme uctu k superovi a k jeho snahe a sikovnosti.

myslim ze proti DS to bude iny vykon, uz aj preto za madari vyhlasili ze idu k nam vyhrat.
tesim sa moc na ten zapas.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných