prve kola

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

prve kola

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 1. Augusta 2017, 10:21

Myslím ze ešte teraz nedocenujeme ze mame 6 bodov s teamami ako prešov a moravce. Jedny zdolali nášho hlavneho konkurenta, druhy nebezpečný RK. Čo by dali v Žiline za 6 bodov... Už teraz sme v obrovskéj vyhode. Vonku senicu rozbijeme a potom dva zápasy pravdy-DS a TT. Kandidáti na prvú sestku. + ZA, RK, TN a mame vymalovane. .myslím ze tento rok bude oveľa vyrovnanejší a aj ked sa nam vyhryy o gol malia, budeme este radi.
Dúfam ze posledné dve posily a rabiu budu prinosom. Zatiaľ je prínosom len Mares-6 golov v 5.zápasoch.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 1. Augusta 2017, 11:55

Damo prosím ťa ... to naozaj myslíš vážne??? veď tu nejde o body, ale o predvedenú hru ... a tá je o ničom, nulová, veď to povedal sám Sekulič, že to je katastrofa a je len otázkou času, kedy nás niekto zlomí!!!!

To sa budeme naozaj stále upokojovať, že to je o.k.? Veď mi sa nemôžeme prispôsobovať slabším ... tieto ligy ako je naša a tímy v nich fungujú na tom, že sa na základe čo najlepšieho umiestnenia v lige presadia v Európe, kde zarobia prachy na ďalšie fungovanie a rozvoj, pričom následne môže klub z toho profitovať aj tak, že sa tam ukážu nejakí hráči, ktorých dobre predá a taktiež ruka v ruke idú príjmy zo vstupného + nehovorím o televíznych právach a podobne.

Kde ale toto mužstvo uhrá niečo v Európe? Keď sa trápi v našej lige s provinčnými Zlatými Moravcami a v Prešove sme vyhrali, tak ako sme vyhrali???? Toto by sa v LM či EL nestalo .... Koniec koncov naši futbalisti to potvrdzujú už dva roky keď vypadli s priemernými mužstvami resp. mužstvami ktoré sme mali poraziť (Jelgava, Lyngby) ... A nebuďme naivní, že sa niečo na budúci rok zmení, pretože nie je vidieť žiaden náznak progresu v ich hre (neviem čo a ako trénujú, alebo kde je potom chyba, že to v zápase nepraktizujú) ...

Títo futbalisti, ktorí teraz hrajú za Slovan, nedokážu ani odmakať celý zápas, odohrať ho v tempe a behať, napádať a bojovať (jediný Mareš, Vittek v EL a tiež Šefčík, a možno De Kamps nikto iný ... ) Pokiaľ by sa snažili hrať naplno a odmakali to, tak by v lige dominovali bez problémov a určite by sa na nich prišlo pozrieť viac ľudí, ale prečo to tak nie je , tak to ja neviem ... za toto by som ich "bil palicou" a komu sa nepáči nech ide kade ľahsie (a nie ešte poberať taký plat aký poberajú) ...

Takže myslím, že skepsa z (ne)výkonov ktoré predvádzajú je na mieste ... ach, škoda slov ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 1. Augusta 2017, 20:28

ja si nemyslím, že chyba je v kvalite hráčov, alebo v kondičke. Ja myslím, že mužstvu chýba srdce a nie sú jeden mančaft, ale 11 hráčov.Som rád, za Greifa a verím, že dostane viac priestoru Kotula šefčík a Rigo. Keby sme mali lepší marketing, tak týchto chlapcov predáme určite drahšie jak niektorých legionárov. Aj keď samozrejme by som bol radšej, keby sa vytiahli tu.
Uvidíme v Senici, kde síce nemajú peniaze, ale hrajú za svoj klub(zatiaľ) a proti Slovanu sa budú chcieť vytiahnuť.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 2. Augusta 2017, 09:15

Zorba, ja tomu moc neverím, pretože prvé dva zápasy tu bola príležitosť nasadiť Kotulu namiesto zraneného Kubíka a hral tam ten manták Ligeon ...

Sefcik si v zálohe tiež veľmi ťažko kopne, keď musia hrávať "drahí legionári" ... to nie je na trénerovi (chudák Vukomanovič, sa mu čudujem, že tu zostal, ale asi to už oľutoval) ... celé zle

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 2. Augusta 2017, 14:14

Tak, čítajte aká je realita v našom klube očami človeka, čo tu pôsobil ... načo sú dobré tie marketingové oblbovačky, o akadémii a podobne???

https://sport.aktuality.sk/c/288590/vid ... na-mladez/

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa paliza » Streda, 2. Augusta 2017, 22:02

no Rigo je na hosťovaní v Senici .....

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 4. Augusta 2017, 20:35

Ľudia, tak toto je už silná káva ... zaváhať s najslabším účastníkom ligy, s najslabšou Senicou odkedy hrá prvú ligu, s mužstvom, ktoré má ledva 16 hráčov ... zase sme v tých istých sračkách, kde sme boli a nepomáha ani Vukomanovič ... naozaj už škoda slov (nedalo sa na to pozerať)

lemur
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Sobota, 9. Januára 2016, 09:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa lemur » Sobota, 5. Augusta 2017, 17:14

trenuju malo, chlascu pri kazdej prilezitosti, niet divu, ze potom nevladzu.Na zapas idu s tym, ze to nejako odchodia, lebo pri nasej sranda lige to staci na to 3.miesto.Po zapase vyzrebuju nejakeho obetneho baranka, ktory si nasype popol na hlavu, minule sekulica, teraz maresa, no a dalsi pekny tyzden sa moze zacat.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Utorok, 8. Augusta 2017, 09:01

Dovolil som si sem citovať úryvok slov pána Koníka, ktorý poskytol rozhovor pre profutbal.sk a s týmito slovami sa na plnej čiare stotožňujem a už viackrát som na to upozorňoval. A pokiaľ sa vedenie nepreberie, tak jedného pekního dňa už síce bude stáť NFŠ na Tehelnom poli, ale bude tam ako teraz 500 ľudí, pretože nikoho nezaujíma táto zahraničná sebranka. Slovan stratil svoju identitu, klubu, ktorý tvorili vždy najlepší slovenskí hráči. A v súčasnosti? Čo je veľa, to je už naozaj veľa ...

A tu sľúbená časť rozhovoru ... :

„V slovenskej lige máme podľa mňa prehnané množstvo legionárov. Tí často nespĺňajú ani minimálnu kvalitu, aby v najvyššej súťaži pôsobili a len berú priestor slovenským chlapcom. Zo Slovana môžem menovať – Juraj Kotula ako reprezentant do 21 rokov, Samo Kozlovský ako reprezentant do 19 rokov sú bezpochyby na vyššej úrovni ako Ligeon či de Sa. Takisto osemnásťročný Martin Vician, ktorý miluje Slovan, je po všetkých stránkach inde ako napríklad Uroš Damnjanovič. Ak ale chcel mať vidinu štartu medzi seniormi, musel toto leto odísť do Baníka Ostrava, pretože pri koncepcii v Slovane nemá šancu sa z akadémie presadiť. Nechcem sa nikoho dotknúť, predsalen niektorí legionári ani nemôžu za to, kde hrávajú a určitú kvalitu bezpochyby majú. Slovan však vždy bol Slovanom preto, že v ňom pôsobili najlepší hráči zo Slovenska, nebolo to mužstvo polepené z druhotriednych legionárov, maximálne bolo doplnené o naozaj výnimočného hráča spoza hraníc. Iba vtedy ľudia chodili. Cesta, ktorou sa Slovan uberá momentálne, nenaplní štadión, a to ani ten budúci Národný...,“ varuje skúsený kormidelník v exkluzívnej reakcii pre ProFutbal.sk.

Ďalej pokračuje:


"Šikovní slovanisti sa na pomoc klubu pri štarte svojej kariéry veľmi spoliehať nemôžu. Aj v ostatnej sezóne si len hŕstka mladých futbalistov pripísala niekoľko zanedbateľných minút. Zostalo ich minimum, niektorí sa v lete pobrali do Čiech, iní do Maďarska, niektorí na hosťovania a mnohí sa ozvali aj svojmu extrénerovi Koníkovi, najnovšie pôsobiacom v Petržalke. „Na Slovane je smutné to, že hoci hrá Petržalka oveľa nižšie súťaže, tí hráči sa sem dnes hlásia sami. Keď som sa pýtal rodičov a samotných chlapcov, prečo chcú odísť z veľkoklubu, dostal som veľavravnú odpoveď – áno, odchádzame z väčšieho, ale chceme ísť do lepšieho,“ tvrdí."

maroš1919
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Novembra 2013, 17:36
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa maroš1919 » Utorok, 8. Augusta 2017, 10:36

To len dokazuje to čo som písal dávno predtým,že Kmotrík je hrobár Bratislavského futbalu a hlavne slovana.On sa už nezmení on musí úplne odísť zo slovana a najlepšie z celého futbalu.Koncepcia žiadna, kecov okolo akadémie a stredoeurópskeho velkoklubu za plný kýbeľ.A realita 300 ludí na pasienkoch nulové nasadenie hráčov v zápase veľa druhotriednych cudzincov a tréner vyškerený jak lečo,že ideme dobrým smerom.Na novom štadióne to bude vyzerať rovnako ako na pasienkoch na ho... .


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných