prve kola

Všetko čo vás zaujíma o belasých
Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 15. Augusta 2017, 08:22

Tak po Senici som si myslel, že to bola len taká odmena pre Senicu, keďže Kmotrík kúpil OMS. Ale po DS začínam mať obavu, že sme sa zastavili. Stred poľa žiadny, pohyb bez lopty minimálny. Čavričovi sa niečo stalo a Damjanovič by mal hrať viac v juniorke a tam dokazovať svoje kvality. Nie je to hráč na celý zápas.
Poprosím ešte chlapcov, aby po zápase už nič nehovorili. Reparát v Trnave.

PreSSburg87
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Januára 2014, 13:26
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa PreSSburg87 » Utorok, 15. Augusta 2017, 13:16

Nerozmuiem, neviem nechapem.....

... Vidiet ako kmotrik hýbe všetkym... Prvá vec, odchod Tomáša Kônu, na jednom mediu, ani bulvarnom, ani na nasom webe... Prečo, nikde nieje napísané, rozobrané, pravý dôvod odchodu... Kedže viacerí vieme ako to bolo.... A hlavne teraz vidíme, ako Kôna by bol momentálne pre nás zlatý...
Druhá vec.... Aj slepy vidí, že Hološko mal už 2 krát výmenu nazoru s Vukumanicovom... Prečo, to žiadne medium nijakým spôsobom nerozoberalo.... Kedže každú inú cocotinu rozoberajú....
Krásne vidiet ako Kmotrík ovláda včetko čo môže...
Tretia vec... samotný trener Vukumanovic... Ked sem prichádzal, vkladal som do nho veľké nádeje... Teraz s odstupom času opať nerozumiem, je to len daľší tréner, ktorý ma zostavu danú... A musí pracovať s tým čo dostane a nie čo chce...
Prečo taký trener ako Vukumanovič, si neotvorí ústa... a nepovie ako to je... Myslím, že on nieje odkázaný na Slovan....Takže trénerko, ak to čítas tak bud chlap!!!
Posledná vec, to vlastne ani už nestojí za mienku.... Však Tomas a Stano.... Chlapi, toto keby mi niekto povedal pár rokov dozadu, ked si este ty Tomás viedol kotol...bol lidrom a vzorom... a teraz? teraz ked ta vidim šaškovať v tej trapnej fun zone a vidím ako si len další kmotrikov poskok... chce sa mi vracať, Tebe Tomaš a Stano nie?
Zabudol som, vy odpovedať nemôžte... teda môžte... ale iba to čo Vám je dané aby ste odpvoedali...
Dakujem za pozornost... Vyjadrenie neočakávam... a som zvedavý kedy to niekto zmaže...
Slovan je večnýýýý !!!!! vy nie buzeranti !!!!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 20. Augusta 2017, 08:52

Skoda ze tato zostava ktorá vybehla v TT, Ze nebola pokope pred mesiacom. Tréner avizoval ze si potrebuje ovecky zosúladiť a repre prestavka pomôže. Potom som si istý ze ideme na titul.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 9. Septembra 2017, 19:40

na margo zapasu v TN - gratulujem Holoskovi, snad sa chytil !!
+ asistencie novi hraci Holman a Chochou.

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: prve kola

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Nedeľa, 17. Septembra 2017, 11:32

Teraz je potrebne potvrdiť vyhru s RK proti michalovciam, potom do ziliny aspoň po bod a následne západ o prvé miesto s Nitrou! Kto by to povedal ze s nimi. Dúfam ze navsteva bude adekvátna.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných