EUROPSKA LIGA

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Piatok, 14. Júla 2017, 12:42

Martin podla mna ta zakladna jedenastka ktora vybehla, bola ok a aj ich vykon az na zavahania jedincov vyborny. kedy si videl naposledy, ze obrancovia do 5-10 sekund isli hned hore a zakladali akcie? ved sme hrali celopolcasovy aktivny pressing a dani akurat odkopvali lopty na toho cernocha. keby bolo keby... a polcas 3-0 tak by sa vsetko hodnotilo inak.
a neriesili by sme, ci mame dobru lavicku, lebo za toho stavu by bolo jedno kto pride.
ano vittek je na poslednych 20 minut, ale ked bude bojovat ako vcera, tak nech. snad mu to sem tam aj padne.
ano mas pravdu ze na lavicke, pokial to nejde podla predstav, vlastne nikoho nemame, dufam ze Rabiu sa zapoji cim skor a bude posilou. ale treba este takych troch...

ja len narazam v tvojom pripade na to, ze mi pripominas zamestnanca, ktory ma vysnivany plat 50 000, a teraz ma 1000 a pridali mu na 1600 a on je tak sekundu spokojny ale hned to pomeruje s jeho idealom 50 000 :-))) a ofrfle aj momentalne zlepsenie.
moj nazor je, ze za Papu to bolo dno. to hodnotim skolskou "5". s vukomanovicom to bolo tak "3-" vlani, tuto sezonu sa mi to vidi tak na "2" - este nie ideal (pozor co hodnotime, nie europsku uroven, ale nasu slovensku) a tesim sa z toho a verim ze buducu sezonu budem moct da "1*" a budeme moct byt fakt spokojni. tu na slovensku.
ak mas stale meritko len EU top ligy, tak to naše 1* bude v skutocnosti 3- ... ale to je akoby si to pomeroval s tym platom 50 000... proste utopia. nasa liga, kvalita inych teamov, nevyprodukuje taku kvalitu v sutazi, aby sme hrali solidne EL alebo LM skupinu... to maju horko tazko cesi posledne sezony, a su pritom popredu snad vo vsetkom.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 14. Júla 2017, 17:33

Chápem to Damo, čo tým máš na mysli ... nechcem aby to vyznelo, že stále len nadávam a kritizujem, ale určite to nerobím s radosťou, ale, keď to tak bohužiaľ cítim, tak to tak prezentujem ...

Áno máš pravdu v tom, že situácia oproti tej spred roka je diametrálne odlišná v pozitívnom slova zmysle a tá jedenástka, ktorá vybehla proti Lyngby bola ako tak o.k. (až na Savičeviča), ale mňa dlhodobo a stále hnevá riadenie klubu majiteľmi a manažmentom ... toto čo sa deje na Slovane nie je hodné tak slávneho klubu (vyhadzovy hráčov ako napr. Kóňa, načo upozornili Ultras a pod., ale aj Mucha) ... ďalej fraška okolo Soumaha. Veď to mohli povedať rovno, že ho idú predať preto nehráva a oni, že je zranený ... to si tu fakt niekto myslí, že sme stádo retardovaných debilov, ktorú zhltnú všetko čo im dnešné média a sociálne siete naservírujú?! Veď to čo sa písalo na ultrase, včera potvrdil v rozhovore po zápase sám tréner, že Soumah už nechce za Slovan hrať ....

Na tejto stránke sa písalo a už aj tréner to spomínal, pred necelými dvomi týždňami, že budú ešte posily ... A kedy budú? Veď už začína liga a ono to niečo trvá, pokiaľ sa hráči zapracujú do mužstva. Nehovoriac o tom, že sme sa mali posilniť najmä kvôli EL ... A ešte jedna vec čo spomínaš, tak ja nesúhlasím s tým, že sme v nejakej fáze prípravy, pretože de facto kontinuálne sa pokračuje po minulej sezóne ... skončila minulá sezóna a začala táto, pričom medzitým mali hráči nejaký cca. týždeň - dva voľna. Takže sú akoby stále v zápasovom rytme, takže výhovorky v tomto smere o nejakej príprave neobstoja. A práve zápasy proti Lyngby alebo proti Zlínu sú pre nás previerkou a mrzí ma, že sme v nich neuspeli. Čo by sme potom robili proti Slavii, Plzni či Sparte? A myslím, že Slovan by mal byť dôstojným reprezentantom slovenského futbalu, lenže bohužiaľ, momentálne na tie tri tímy zďaleka nemáme. A nemám merítko EU top ligy, ale skôr porovnateľné mužstvá stredu a juhovýchodu Európy ... Napr. momentálne nemáme resp. máme veľké problémy aj s maďarskými či poľskými tímami, českými tiež, chorvátskymi či srbskými, izraelskými alebo bulharskými ... a čo je horšie aj kazašskými (Kajrat, FK Astana) azerbajdžanskými (Karabach) a pod. A ako potom chceme hrať za pár rokov nejakú skupinu EL či LM? Či sa zmení niečo odrazu šibnutím čarovného prútika?

Jednoducho mi tu chýba väčšia koncepcia a priamejší vzťah vedenia voči fanúšikom. Toto sa musí zmeniť, lebo ľudia si ťažko nájdu cestu na štadión. Spočiatku bude veľká šanca nalákať ľudí na nový štadión, pretože každý sa tam bude chcieť prísť pozrieť ... už len z princípu a bude to aj o našom Slovane, či ich dokáže zaujať, aby prišli znova, aspoň časť z nich ... tak nepremrhajme túto šancu ... máme na to ešte túto sezónu

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa adamkol » Piatok, 14. Júla 2017, 23:05

Nie je organizovaný zájazd do Kodane ?

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Sobota, 15. Júla 2017, 21:29

Bývam v Lužnej, takže som bol pozrieť západ s domacimi... Domáci tretoligista, premotivovaný, s vykonom povedzme druholigovym a Slovan, s mužstvom B ci C kategórie...? Cize podobná uroven ako domáci. Bojovne stretnutie, ale kvalita chýbala. Domáci v prvom polčase nebezpečnejší, aj ked sme ich casto zavreli na ich polovici. V druhom polčase trochu lepšie...
Nerozumiem inak týmto zapasom, čo ukazu trenerovi? Ze nema koho doplniť do "acka"? Načo hrať proti premotivovaným dedinam. Radšej nech ich prefacka kvalitne zahranicne mužstvo to im da viac.

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Zorba » Pondelok, 17. Júla 2017, 16:17

Je smutné, že prehrávame s týmito premotivovanými dedinami (aj remíza je prehra), ale čo už. Niekoľko rokov sa tu spalo, resp. nevyšli experimenty s Cyperčanom a jeho "melody boys". Tu sú dôsledky, ktoré nepominú tak rýchlo.
Pomohla by výhra v Kodani, čomu teda ja verím.
Myslím, že v terajšom tíme by lepšie zapadol aj Gorosito

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Štvrtok, 20. Júla 2017, 18:20

Juchuuu toto sme chceli, eňo ňuňo špica takto by mal fungovat popredny Europsky klub, vsetko je v uplnom poriadku, vsetko ide tym spravnym smerom! :mrgreen:

John Vrablic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Piatok, 31. Júla 2015, 00:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa John Vrablic » Štvrtok, 20. Júla 2017, 19:35

Autor: OPAT PLEJADA NEUVYUZITYCH SANCI" Pane,absolutne bez urazky..museli Ste snivat.
a. Koncepcne vedenie Slovana panom Kmotrikom je katastrofa.
b. Srbi v tymovom komparze je material, ktory nenasiel uplatnenie na domacej pode.
c. Dalej, ak ma pan Kmotrik ml. len zbytok profesionalnej hrdosti REZIGNUJE !a najme direktora klubu, hoci i
cudzinca.. Je evidentne, ze pan Kmotrik peniaze ma, vcom je teda problem odovzdat knipel skutocnemu
expertovi.
N.B. 3 roky matoznych operacnych tahov..hraci...treneri by mali byt dostatocnym signalom i pre pana Kmotrika
ze futbalu:
a.) absolutne NEROZUMIE a za :
b.) Uz teraz zacina byt zrejme, ze okrem financnych zdrojov koncepcne zaostava za kolegami inych
tymov.

J.V.

adamkol
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 06:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa adamkol » Štvrtok, 20. Júla 2017, 21:38

Pán tréner , prepáčte , ale o tom že to bol kvalitný súper ja osobne pochybujem.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Štvrtok, 20. Júla 2017, 22:41

Chodíme po Európe a robíme si hanbu!!!

Druhý rok po sebe sme vypadli s týmom, s ktorým sme mali postúpiť, pretože Lyngby nebol kvalitnejší ... a keď nevieme poraziť nejaké dánske Lyngby, ktoré mali jednu podarenú sezónu v lige (keby to bol FC Kodan alebo Brondby nepoviem) tak čo potom chceme robiť v Európe na novom štadióne????

Ja sa opäť pýtam, či to sa všetko zmení šibnutím čarovného prútika zrazu o rok???

Možno to niekomu vyhovuje, že sme vypadli a môžeme sa "sústrediť" na ligu, aby nám Šošoni neušli, ale ja toto neberiem, pretože mňa nebavia zápasy s mužstvami ako Senica, Prešov, Michalovce, Zlaté Moravce, Podbrezová a podobne, ale celý rok sa teším na to ako si zahráme proti európskym mužstvám a mi vypadneme takto skoro ... Nuž, bohužiaľ, na Pasienky už nepáchnem a viem o viacerích čo beprídu, aj keby sme vyhrali titul, načo?

To čo bolo za výkon v tomto dvojzápase? To čo je za hráčov, že nedokážu na začiatku sezóny hrať 90. minut v tempe? Čo chceme hrať v našej lige, keď všetky mužstvá okrem Ziliny a Trencina budú hrať rovnaký betón a protiútoky ako Lyngby?

Marko to dnes dobre povedal ... naša liga nie je merítkom európskeho futbalu .... a keby aj bola, Žilina nás nechala minulý rok o 20 bodov za sebou a teraz hrajú stále super futbal, veď dokázali včera vyhrať na pôde slávneho a kvalitného FC Kodaň a my sme pomaly nedokázali streliť priemernému dánskemu mužstvu gól ... teda ypso - facto : nemáme ani na to dominovať v našej lige ...

Teraz sa prejavilo, čo som písal, že čo sú to za posily ... nie proti Pjuniku ale teraz ... superstrelec Mareš (aj keď snahu mu nemožno uprieť, ale to na Slovan nestačí ...)

Inak, asi by bolo dobré trištvrte mužstvu zakomponovať do zmlúv bonus za presnú prihrávku, pretože neviem, kedy títo preplácaní hráči sa naučia si aspoň prihrať ... toto nechápem ... nechcem od nich aby hrali superfutbal ako Bayern Mníchov, ale prihrať by si mohli vedieť, nie? Či aj to chcem už od nich veľa?

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa paliza » Štvrtok, 20. Júla 2017, 23:11

pre mňa dnes jedno veľké sklamanie.........tomuto som neveril ani v zlom sne......prvý zápas herne fajn,ale výsledkovo 0 bodov, no dnes to bolo zle aj herne a výsledkovo ani nehovorím

tak a teraz budú hľadať posily, keď sme z pohára von......super


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných