EUROPSKA LIGA

Všetko čo vás zaujíma o belasých
DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 3. Júla 2017, 06:38

listky na odveru kupene. ideme 4 ks

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 6. Júla 2017, 21:48

A tak pokračujem vo svojej sukromnej teme 😀
Zapas fajn, potvrdilo sa ze Arméni by mali problem sa udržat v nasej lige... Na celom zapase bola najotrasnejsia ciganska pred tribúnou A22 ☹
V prvom zapase sa uviedol holosko, teraz mares.
Ak proti danom nastupi aj soumah a nigerijcan, tak budeme este variabilnejší.
Gratulujem k postupu

BELASÍ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Streda, 6. Mája 2015, 22:47
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa BELASÍ » Piatok, 7. Júla 2017, 22:34

Myslím si, že všetci čakáme ako dopadne avizované posilnenie kádra tento týždeň, zostávajú len dva dni... a tiež spečatenie prestupu Sumiho a hlavne na výkon mužstva vo štvrtok proti Kodani, predsa je to iná liga. Takže nebuď smutný, že sa sem nikto nehrnie a ešte nejaký čas hrnúť asi ani nebude.
Nech žije SLOVAN!

paliza
Príspevky: 41
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Januára 2015, 09:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa paliza » Nedeľa, 9. Júla 2017, 11:58

tak to posilnenie sa nejako odkladá........zas sa nestihnú zohrať

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Pondelok, 10. Júla 2017, 06:33

Kodan bude takym lakmusovym papierikom. netusim aku realnu silu predstavuju, ale dufam vo vitazstvo 2-0.

Slovanko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Štvrtok, 31. Júla 2014, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Slovanko » Pondelok, 10. Júla 2017, 18:27

toto posilňovanie ma už pekne vytáča, kľudne si môžu podať ruky futbalisti s hokejistami, všetko bude inak a na poslednú chvíľu, keď vypadnú " hráči zadarmo " ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Zorba » Utorok, 11. Júla 2017, 07:57

Ja by som hráčov, ktorých nevedia predať poslal na hosťovanie do iných prvoligových klubov.
Útok máme výborný, Rabiu dúfam nebude zranený - potom bude posila. Proti Arménom ma viac bavil výkon ako výsledok. Spomeňte si keď tu hrali naše mužstvá, ktoré len bránia a my sme hrali 1:0. Spomeňte si na výkon v DS kde sme prehrali v posledných minútach, ale aj ten výkon stál za milú Jarmilu.
Kodaň nás určite preverí - ale priorita je pripraviť mužstvo na nové Tehelné pole!

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Utorok, 11. Júla 2017, 08:06

v tomto svetle - ze vsetko smeruje k novemu stadionu - sa obavam, ci vedenie vobec chce prienik napr. do skupiny EL, ak by bol realny. lebo na jesen by to urcite odcerpalo sily.
skor si myslim, ze vedenie nebude nijak smutne, ked skoncime v 3.predkole a ziskame v lige titul...
len viete ako sa hovori, jest medveda ked este beha po lese... titul nemusi byt, na novom stadione mozeme vypadnut v 2.predkole LM... a plany budu na prach.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Streda, 12. Júla 2017, 23:22

Myslím, že po dnešku, kedy Zilina de facto vypadla z LM, nebude v našom záujme postúpiť cez Lyngby, pretože Žilina sa bude môcť sústrediť len na ligu a súperiť na viacerých frontoch je s momentálnou kvalitou a šírkou nášho kádra nemožné ... kde sú tie spomínané posily, čo Vukomanovič požadoval ešte pred týždňom?

Ďalej by ma zaujímalo, prečo sme si nechali ujsť do Trnavy nádejné slovenské krídlo Briganta? Spomínal som to tu už viackrát ... chcelo by to mať v tíme aj Slovákov, navyše je to reprezentant do 21 rokov aj keď sa na ME nedostal, na jar jeden z lepších hráčov v našej lige a navyše, keď šiel do Trnavy, tak musel byť skoro zadarmo ...

Mňa osobne veľmi pozitívne prekvapil Mareš svojim prístupom a bojovnosťou v zápasoch ...

DaMo9030
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Piatok, 17. Júla 2015, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa DaMo9030 » Štvrtok, 13. Júla 2017, 06:50

tych mladikov by mohli ziskat... ak soumah odide za avizovanych 1,5 miliona; nemal by byt problem s peniazmi?
vukomanovic niekde hovoril, ze posily ocakava do konca augusta?
myslim ze na tuto fazu mame dobre muzstvo. ale pred 3.predkolom, alebo ak v play-off to treba posilnit...

zelam nasim titul, ale potom, kedy s nasim koeficientom budeme zrejme uz v 2.predkole nenasadeni, to ma aky zmysel? skoncit po 2 zapasoch... to radsej pekne leto v EL. a rad by som sa mylil, ale neverim, ze o rok bude sila teamu este aspon o 50% vyssia ako teraz.
Zilina mala smolu, FC Kodan je team silou tak na play off EL minimalne, a tu s nimi vypadnu hned v 2.predkole LM. naco mali dobru sezonu... neni to dobre nech pozeras ako pozeras.

pokial nasa liga nebude mat len 4-5 akych takych teamov (slovan, zilina, trencin, rk, ds...) ale aspon 10, tak sa nepohneme.

no ale to je siroka tema.
vsadil som si na vysledok 3-1. cakam 3000 ludi.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných