EUROPSKA LIGA

Všetko čo vás zaujíma o belasých
pistaf
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Piatok, 10. Januára 2014, 16:16
Kontaktovať užívateľa:

Maresove ruky

Príspevokod užívateľa pistaf » Piatok, 21. Júla 2017, 08:17

Doteraz som nepochopil preco mal Mares pri jedenastkovej situacii ruky nad hlavou, to hral volejbal? Mohol by to Mares niekde vysvetlit, ved ani neskakal a nebol v suboji, mne to rozum vobec neberie, je to uplne nepochopitelne a proti logike.

Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 21. Júla 2017, 08:23

jj, presne tak, ale mne na súčasnom Slovane viacej vecí hlava nebere ... napr. aj to, že prečo takáto sabotáž európskej ligy už druhý rok po sebe ... toto sa nám vráti ako bumerang ... tu si niekto myslí, že si tu zabezpečí nejako titul a zrazu Sekulič a spol. budú hrať ako z partesu? Kde sú tie časy, keď sme dokázali vyradiť CZ Belehrad, potrápiť Štuttgart či vyradiť AS Rím ...

Dávam sem úryvok z profutbalu, kde naše účinkovanie v Európe zhodnotil autor výstižne:

"Len o deň dlhšie sa v Európe udržal druhý tím tabuľky uplynulého ligového ročníka. Tréner Slovana Ivan Vukomanovič od začiatku uberal pohárovej púti na dôležitosti, tvrdil, že nie je prioritou. Otázne je, čo má potom mať pri biednom financovaní slovenského športu väčší význam. Výkony slovanistov naozaj neboli hodné európskej úrovne. Hoci si zgustli na trpaslíkovi z Jerevanu (súhrnne 9:1), proti Lyngby odohrali v druhom predkole len jeden dobrý polčas. Po prvej štyridsaťpäťminútovke na Pasienkoch akoby boli hráči už v Prešove, kde odohrajú prvý ligový duel novej sezóny alebo v Belehrade, kam odišiel ťahúň mužstva Seydouba Soumah. Za predvedenú ničotu v odvete by mali futbalisti desiatkam fanúšikom cestujúcim kvôli nim do Kodane preplatiť letenky i ubytovanie. Minuloročný nováčik dánskej ligy bol jednoznačne najslabším súperom spomedzi tých, s ktorými mali slovenské kluby v druhom predkole česť. Vzhľadom na mizerný prístup, školácke individuálne chyby, laxné bránenie, ultrapomalú prechodovú fázu a útočnú nekvalitu si Bratislava zaslúžila iba európsku stopku."

slovanista4ever
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Streda, 15. Januára 2014, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa slovanista4ever » Piatok, 21. Júla 2017, 09:02

Nechcem sa hrať na psychologa, ale aj z tváre Vukomanoviča vidieť, že zostarol o 5 rokov, ten jeho pohľad, výraz očí mi hovorí, že má už toho plné zuby, melie z posledného a kmotríkovcom sa na ten ich cirkus vys.rie.........
Podľa mna ho kmotríkovci oklamali, niečo mu slubili, na niečom sa dohodli (myslím noví hráči) a oni mu sem zadarmo doniesli Mareša (30) a Hološka (33) a k tomu pribalili Vitteka (35). Včera ich ani nebolo vidieť na ihrisku.
Takto sa nedá budovať mužstvo.
Alebo prípravné zápasy, pozrite sa s kým hrali české mužstvá, alebo aj Žilina, Trenčín, naši skvelí funkcionári vybavili Inter a Lužnú.
Jednoducho logika a sedliacky rozum nepustí, ako môže riadiť klub 28ročný sopliak, ktorý v živote nič nedosiahol, nič nevie, všetko mu nosili od malička na podnose. A ešte obklopený inými príživníkmi.Toto je výsledok.
Je to v prde.i............
A teraz až do mája nás čaká ligová selanka, deprimujuce prostredie s 250 spolutrpiacimi divákmi a utrápené víťazstvá 1:0 a 2:1, niekedy remízky s Nitrou, Podbrezovou, Prešovom atd.

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 21. Júla 2017, 11:11

Co Zilina, Trencin...taka Sered bude hrat pripravny zapas s Trabzonsporom, dokelu SERED!!! A Slovan tu hra s Komarnom, D. Luznou :evil:

Mirnavi
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Piatok, 18. Marca 2016, 10:49
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Mirnavi » Piatok, 21. Júla 2017, 11:17


Martin1987
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Streda, 8. Apríla 2015, 00:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Martin1987 » Piatok, 21. Júla 2017, 11:37

slovanista4ever, presne tak ... lepšie by som to nenapísal ...

Presne ako píšeš, to sa mám tešiť, že vyhrajú 1:0 v Prešove a potom doma so ZM 2:1? A potom možno, snáď 1:0 v Senici, čo je na úrovní priemerného mužstva v Lotyšsku či Estónsku?

Strašne sa teším na tu dominanciu v lige, keď sme absolútne zaostávali v herných činnostiach proti priemernému dánskemu mužstvu na úrovni nášho Ružomberka? Ako môžeme dominovať, keď naši futbalisti absolútne nebehajú, a v behu si nedokážu ani nahrať, čo v behu ani, keď stoja a nik pri nich nie je ... viď Saláta, Rundič, Savičevič a spol. Fuj HANBA!

Poproste v Žiline. či by Vám nemohli za tie peniaze za Soumaha urobiť školenie ako sa robí futbal ...

Inak, kedy nastúpi posila za "milión" eur Rabiu? Už je náš dva týždne a nič ... buď chcel niekto zámerne oslabiť mužstvo pred EL alebo Rabiu nemá hodnotu ani 100 000 eur, pretože pokiaľ je hráč na tom tak kondične, prípadne fyzicky zle, tak by len dem...t kúpil hráča za milión (čo samozrejme nie je pravda ... za milión kupuje Sparta Praha renomovaných hráčov z talianskej a francúzskej ligy, takže pochybujem, že hráč, čo pol roka nehral stál milión) ...

ja som strašne zvedavý na doplnenie kádra ... lebo rozohrávača nemáme zatiaľ žiadneho a škoda slov, tam treba posily všade ... Škoda Čavriča, toho to evidentne prestalo baviť, keď sa nepredal na ME a musí ešte zostať v Slovane (druhý Priskin) ... takto bez záujmu, čo hral posledné dva zápasy ... ach jaj ... treba to začať stavať na odchovancoch, ktorí chcú niečo pre Slovan urobiť a nevidia to len ako možnosť ihneď sa predať ďalej ...

Zorba
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Januára 2014, 09:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa Zorba » Piatok, 21. Júla 2017, 13:44

Páni, páni, nastartí sme všetci, to je pravda, ale asi je to aj tým prehnaným optimizmom po tom hernom prejave, ktorý sa fakt za dva roky zlepšil. Asi nie je jednoduché vybudovať mužstvo za dva roky. Iba nákupom hráčov, čo je však pre nás dosť zrádne, nakoľko peňazí nemáme zas toľko, takže veľakrát kupujeme mačku vo vreci. Spomeňte si koľko trénerov sa tu vymenilo od odchodu Jarolíma. Veď to bola katastrofa. Ivan je skromný tréner s pokorou a s víziou. Ja som sa vnútorne rozhodol chodiť na každý zápas až do tehelného pola, kde budem mať tiež permu. Až potom budem lámať palicu.
S manželkou sa môžeš rozviesť, ale Slovan je láska na veky. 8-)

jozef11
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Nedeľa, 19. Januára 2014, 11:37
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa jozef11 » Piatok, 21. Júla 2017, 20:06

Veľké sklamanie. Predzápasové reči o postupe sa nenaplnili. Bola to bieda, čo naši previedli, bez bojovnosti, bez energie, bez nápadu i bez systému, hra pomalá a ťažkopádna (najmä v 2. polčase). Dobrý bol len začiatok (prvých 15 minút). Až na de Kampsa, všetci hráči sklamali. Vôbec sa nedarilo Marešovi, Vittekovi (nemal byť vôbec v základe), slabo hral Čavrič (nejako už stratil motiváciu) i ďalší. Nepochopím u Mareša ruky nad hlavou pri centrovanej lopte (nasledoval pokutový kop). Nemožno ani porovnať hru Žiliny (pri výhre proti FC Kodaň, po poctivom a sebavedomom výkone) a Slovana. Kým takmer všetci hráči Žiliny sú v pohybe a prihrávky spoluhráčovi sú u nich zväčša presné, u Slovana väčšina hráčov stojí, prihrávky (hlavne predfinálna a finálna prihrávka) sú príliš často nepresné. Veľmi chýbajú Soumah a Kóňa.
Vo viacerých atribútoch hry má Slovan rezervy. Mužstvo potrebujeme posilniť, aby sa zvýšila konkurencia, predovšetkým chýba špílmacher. Kým sa však výrazne nezvýši nasadenie hráčov, pohyb, nespresnia prihrávky, nebude to dobré.
Slovan, s najlepším kádrom v lige a najvyššími platmi, musí hrať úplne inak, oveľa lepšie.
Chlapci, treba sa zobudiť a pridať. Slovan dotoho!!!

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 21. Júla 2017, 22:53

Tak paráda dosiahli sme úspech.
Bolo vidno že ani ďalej nechceli ísť.Nikto nemal záujem vyhrať zápas. Okrem !!! De Kampsa !!! a asi Greifa.
Som teda zvedavý či to bude tak jak chceli. Europu nechceli hrať túto sezonu , ale že budú majstri.
Čiže očakávam celú sezonu prví. Už neni čo odpúštať.
Žiadneho brankára ani nekupujte celú sezonu sa bude učiť Greif a sekundovať môže další mladík.

Čavrič zobuď sa ! Tvoj výkon bol najslabší. Dokonca ma až nasral ! Jak si na to jeb*l !

Kmotor De Kampsa upíš na dalších 5 rokov to je hráč ktorí si zaslúži dres Slovana ! Jeho chcenie a bojovnosť má úroveň.

nsRED
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Apríla 2014, 11:20
Kontaktovať užívateľa:

Re: EUROPSKA LIGA

Príspevokod užívateľa nsRED » Piatok, 21. Júla 2017, 23:03

Tak paráda dosiahli sme úspech.
Bolo vidno že ani ďalej nechceli ísť.Nikto nemal záujem vyhrať zápas. Okrem !!! De Kampsa !!! a asi Greifa.
Som teda zvedavý či to bude tak jak chceli. Europu nechceli hrať túto sezonu , ale že budú majstri.
Čiže očakávam celú sezonu prví. Už neni čo odpúštať.
Žiadneho brankára ani nekupujte celú sezonu sa bude učiť Greif a sekundovať môže další mladík.

Čavrič zobuď sa ! Tvoj výkon bol najslabší. Dokonca ma až nasral ! Jak si na to jeb*l !
Je až na zaplakanie že hráči Senice hrajú za 300e mesačne !!!300!!! A Čavrič 5 ciferný plat a takýto výkon podať.

Kmotor De Kampsa upíš na dalších 5 rokov to je hráč ktorí si zaslúži dres Slovana ! Jeho chcenie a bojovnosť má úroveň.

Nemožné kurva čo sa to deje toto.
Už fakt nechápem či sa tu robí napriek , alebo fakt prestávam chápať a veriť.
Musím fakt ísť na dovolenku a vypnúť , lebo takéto zážitky a spomienky čo dostávam od vás tak ....... jebne ma.


Návrat na "Diskusné fórum ŠK Slovan"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných